'Skaistumbērnu' māmiņu Intu Fogeli vecumdienās dzen ārā no mājām

Latvijas skaistāko jauniešu māmiņa piedzīvojusi neizskaidrojamas, mistiskas lietas, kā rezultātā būtiski pasliktinājusies viņas veselība.
Publicēts: 18.06.2016, Komentāri: 26
Bilžu galerija ››

Beidzamajā laikā ilggadējā skaistumkonkursu patronese Inta Fogele ļoti reti manāma saviesīgos pasākumos, jo piedzīvojusi neizskaidrojamas gluži vai mistiskas lietas, kā rezultātā pasliktinājusies arī veselība. Nesen Fogele tomēr sasparojās un piedalījās platformas «Fokuss.TV» pavāršova «Gards un gardāks» atklāšanā. »Vakara Ziņām« Inta pastāstīja, ka, par spīti visām likstām un problēmām, viņa turpina svinēt dzīvi un smaida.

Tiesa gan, tā vairs nav draiskā un žiperīgā Inta Fogele - vēsta žurnāla Vakara Ziņas žurnālisti.

Veselība ir tik tālu sabeigta, ka Inta ar grūtībām spēj pārvietoties. Viņa rāda savas kājas, kuras pēc pārciestajām operācijām, vairs neklausa tā, kā gribētos. Tādēļ viņa soļus sper lēnām, apdomājot katru kustību. Turklāt, runājot par «Fokuss.TV» pavāršova «Gards un gardāks» terasi, uz kuru var nokļūt pa vītņveida kāpnēm, atzīst, ka, šādas konstrukcijas ieraugot, viņu pārņem stress. Atgādināsim, ka 2012. gadā savā Pārdaugavas dzīvoklī, krītot pa vītņveida trepēm, Inta pamatīgi sadragāja potīti.

Tika veiktas vairākas operācijas, lai kāju saliktu kopā ar metāla skrūvju palīdzību. Diemžēl kājas trauma joprojām liek sevi manīt.

Skaistas atmiņas par bijušo spozmi

Lai arī skaidri redzams, ka Inta Fogele, kas bija Latvijas skaistumkonkursu impērijas vadītāja, ir emocionāli un fiziski sagrauta, viņa turpina jokot. Smejas, ka varētu vēl apprecēties piekto reizi, tikai nav kandidātu. Uz »VZ« vaicājumu, kā šobrīd klājas, Inta atbild: «Ļoti bieži apmeklēju medicīnas iestādes. Pēc manas vētrainās dzīves un pēc visa tā, ko no manis ir prasījis «miseņu» periods, kā arī nemitīgie pārlidojumi no vienas valsts uz otru, ir sabeigta veselība. Es taču skaistumkonkursu dalībniekus vadāju no vienas valsts uz otru. No Turcijas līdz Taizemei un no Tunisijas līdz Ēģiptei. 28 gadus esmu nodarbojusies ar skaistumkonkursu rīkošanu un vadījusi aģentūru «Mis Latvija».»

Intai vēl spilgti atmiņā saglabājies pirmais rīkotais skaistumkonkurss «Mis Rīga», kas norisinājās 1988. gadā, kā arī visi pārējie skaistumkonkursi un to dalībnieki. Tagad tās ir tikai skaistas atmiņas. «Es lepojos, ka visu šo laiku man izdevās šo pasākumu noturēt nekomerciālu, jo jauniešiem viss sagatavošanās posms un dalība konkursos bija bez maksas, pat arī tad, kad «Mis un Misters Latvija» norisinājās ārzemēs, konkursantiem viss bija apmaksāts. Savukārt dāvanas uzvarētājiem daudzu gadu garumā bija iespaidīgas - automašīna, sudraba rotaslietas, vakartērpi, ceļojumi un augstskolas studijas,» nosaka Fogele.

Viņai joprojām sāp, ka visus 28 gadus, kamēr rīkojusi skaistumkonkursus un daudziem jauniešiem palīdzējusi atrast savu vietu dzīvē, saņēmusi arī skarbu un nesaudzīgu kritiku. «Kādi tik mēsli man netika gāzti virsū,» viņa piebilst.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

Lapas: 123
Komentāri: 26
Avots: VAKARA ZIŅAS
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

oma 18.06.2016 23:09
pdomā meitiņ par visu, kas bija... Vai tur nav Tava vaina?
1 0 atbildēt
nese 18.06.2016 20:14
nabaga cilvēks, veselības prognozes sliktas, no mājas liek ārā.. varbūt ir par ko?
3 0 atbildēt
nebrīnies! 18.06.2016 19:13
«Kādi tik mēsli man netika gāzti virsū,» viņa piebilst.

Vecā- viss nāk atpakal- to biji pelnījusi!
8 0 atbildēt
ES > nebrīnies! 18.06.2016 19:24
Pareizi!Un kā tur bija ar to avāriju vairākus gadus atpakaļ,kur viņa ja nemaldos nobrauca cilvēku?Un mūsu tiesu sistēma,kā jau tas pierasts,sabiedrībā atpazīstamus cilvēkus netiesā:)
Bet karma dara savu,agrāk vai vēlāk...
10 0 atbildēt
Inga 18.06.2016 18:48
Cik vecas bildes,ja kopā ar Niku Matvejevu?
8 0 atbildēt
Pretigā > Inga 18.06.2016 18:54
Pretīgāku izskatu, kā patreiz! - nevarēja gaidīt.
Kāpēc bildes no n-tajiem gadiem?
6 0 atbildēt
mjāa > Pretigā 18.06.2016 20:47
gan jau tagad skats nav rādāms publiski
1 0 atbildēt
Inga 18.06.2016 18:48
Cik vecas bildes,ja kopā ar Niku Matvejevu?
4 0 atbildēt
Inga 18.06.2016 18:48
Cik vecas bildes,ja kopā ar Niku Matvejevu?
3 0 atbildēt
riebjas 18.06.2016 18:36
skandalozākā Latvijas lesbiete un jaunu sieviešu pavedinātāja!
8 3 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV