Seksīgās Latvijas Radio darbinieces atbalstu 12000 cilvēku 'noslepkavošanai' sāk vērtēt ģenerālprokuratūra

Fotogalerijā uz ārišķību vērstā sieviete, kurai acīmredzami līdz šim pietrūkuši uzmanības apliecinājumi, popularitāte un slavenības statuss. Latvijas Republikas Ģenerālprokuratūra sākusi vērtēt aicinājumu «noslepkavot» 12 tūkstošus Latvijas iedzīvotājus.
Publicēts: 19.06.2016, Komentāri: 16
Ģenerālprokuratūra sākusi vērtēt Nacionālās Apvienības Saeimas deputāta Edvīna Šnores iesniegumu par Latvijas Radio izskanējušo aicinājumu «noslepkavot» tos 12 000 Latvijas iedzīvotājus, kuri parakstījuši iniciatīvu par Uzvaras laukuma Rīgā atjaunošanu tā vēsturiskajā veidolā.

Kā ziņots, deputāts Šnore vērsies pie ģenerālprokurora Ērika Kalnmeiera, lūdzot izvērtēt Latvijas Radio 4 izskanējušo aicinājumu «noslepkavot» tos 12 000 Latvijas iedzīvotāju, kuri portālā «Manabalss.lv» parakstījuši iniciatīvu par Uzvaras laukuma Rīgā atjaunošanu tā vēsturiskajā veidolā.

Tā kā iniciatīvu parakstījušo personu vārdi un uzvārdi ir publiski pieejami internetā, šāds publiski pausts aicinājums uzskatāms par draudiem izdarīt slepkavību vai nodarīt miesas bojājumus, uzskata Šnore.

Politiķis vērsies arī Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomē (NEPLP) ar lūgumu izvērtēt raidījuma vadītājas Janas Jermakovas rīcību, ne tikai nenorobežojoties, bet pat paužot pozitīvu attieksmi pret ēterā izskanējušo viedokli par 12 000 cilvēku iznīcināšanu.

Iepriekš arī ziņots, ka iniciatīvas autori cita starpā vēlas atjaunot Latvijas valstiskumam būtisko simbolisko jēgu un vietu - Uzvaras laukums galvaspilsētā tika nodēvēts un neatkarīgās Latvijas laikā iekārtots par godu Latvijas armijas nozīmīgajai uzvarai pār Bermonta karaspēku. «Pašreizējais Uzvaras laukums bieži rada nevajadzīgu konfrontāciju un kultivē pretvalstiskas aktivitātes,» norāda priekšlikuma iniciatori.

Viņi aicina Saeimu veikt atbilstošas darbības Uzvaras laukuma patiesās būtības un vēsturiskā taisnīguma atjaunošanai, kā arī savākt sabiedrības ziedojumus vai saņemt valsts dotāciju, vai Krievijas kompensāciju «PSRS armijas memoriāla demontāžai».

Saeimas deputāts Edvīns Šnore no Nacionālās Apvienības  uzrakstījis iesniegumu ģenerālprokuroram, lūdzot izvērtēt Latvijas Radio 4 izskanējušo aicinājumu noslepkavot tos 12 000 Latvijas iedzīvotājus, kuri portālā ManaBalss.lv parakstījušies zem iniciatīvas par Uzvaras laukuma Rīgā atjaunošanu tā vēsturiskajā veidolā.

2016.gada 9. maijā Latvijas Radio 4 programmā "Doma laukums" tika atskaņoti klausītāju viedokļi par minēto ManaBalss.lv iniciatīvu. Kāda zvanītāja pauda šādu aicinājumu: "Man liekas, daudz vieglāk ir iznīcināt tos 12 000 cilvēkus, kuri parakstījās, nekā pieminekli."

Reaģējot uz šo frāzi, LR4 raidījuma vadītāja Jana Jermakova rezumēja: "Nu redziet, cik spēcīga aizstāvība ir mūsu piemineklim."

TV3 Ziņas, kā arī citi mediji 2016.gada 14.jūnija vakarā vēsta, ka Jana Jermakova pēc klausītājas zvana esot nepārprotami atbalstījusi šādu naida kurināšanu ēterā, bet NEPLP vadība jau izteikusi bažas vai Jermakova drīkstētu turpināt strādāt valsts sabiedriskajā medijā, kurš tiek uzturēts par nodokļu maksātāju līdzekļiem.Tā kā iniciatīvu parakstījušo personu vārdi un uzvārdi ir publiski pieejami Internetā, šāds publiski pausts aicinājums uzskatāms par draudiem izdarīt slepkavību vai nodarīt miesas bojājumus, norāda deputāts Šnore.

Viņš arī vērsies Nacionālajā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomē ar lūgumu izvērtēt raidījuma vadītājas Janas Jermakovas rīcību, ne tikai nenorobežojoties, bet pat paužot pozitīvu attieksmi pret ēterā izskanējušo viedokli par 12 000 cilvēku iznīcināšanu.

Tikmēr pati Jermakova, šķiet ilgi gaidījusi brīdi, kad kļūs par zvaigzni. Viņa sociālajos tīklos publiskai auditorijai izvietojusi gana daudz privātus un pikantus foto. Kļūt par zvaigzni iepriekš plašākai sabiedrībai nezināmajai Janai Jermakovai tagad tiešām ir izdevies, vienā dienā viņa kļuvusi par īstu slavenību!

Janas Jermakovas pikantās bildes

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Lilita Oļukalna 20.06.2016 03:24
Atlaist no darba to ''vadītāju'' un tuvumā ēteram nelaist + soda naudu uzlikt par latviešu tautas necienīšanu, šovinismu un atbalstu likvidēt 12000 to, kuri neiekļaujas ''Russkij mir'' sabiedrībā.
2 0 atbildēt
Jānis Slišāns 20.06.2016 03:24
Dievs vinu sodis ,ja vins dzivotu 1947 g neviens vien Latvietis nonaktu Sibirija
2 0 atbildēt
zane 20.06.2016 01:42
Pierasts runāt caur puķēm,bet te uzrodas tādi,kas nespēj saprast tādu valodu,kas nespēj izprast domu jēgu.Šņore saprot visu tieši,nesaprotot zemtekstu,kas īstenībā tur domāts.Domāju,ka mums ir deputāti ar plašāku uztveres līmeni
0 16 atbildēt
Patiesi 19.06.2016 22:37
Šņorei ar ausīm nav kārtībā.Iznīcināt ierosināja kāda traka tante bet žurnāliste piebilda- redz cik stiprs atbalsts mūsu uzvaras simbolam.Šņore atkal grib zaudēt cilvēktiesību tiesā. Nujā, pašam no savas kabatas nav jāmaksā.
0 14 atbildēt
... 19.06.2016 22:20
Ļoti sexsīga- 'Galdnieka sapnis' dēlis bez zariem.
56 1 atbildēt
Sir Imants 19.06.2016 20:50
Kas tur sexigs ? ... tada kuts roze vien ir .
15 0 atbildēt
lola 19.06.2016 20:49
Nu dumja zoss, ko te vēl piebilzt!
4 0 atbildēt
Žuks 19.06.2016 20:37
Bet tas taču jebkuram saprotams,ka pieminekli nojaukt būs grūtāk.Man lai8kam nav tik samaitāta fantāzija,jebšu ne tā ielikts komentārs.Es nekur neredzu aicinājumu noslepkavot tos 12 tūkstošus.Es še redzu salīdzinājumu,ka pieminekli ir grūtāk nojaukt,nekā noslepkavot.
3 25 atbildēt
zilace > Žuks 19.06.2016 21:07
nav jāpārprot teikums pareizi tu saki Žuk !Domāt nepieciešam ar galvu , visiem komentētājiem ko rakstiet .
1 10 atbildēt
xyz 19.06.2016 20:21
Vai buutu tik gruuti noteikt arii to zvaniitaaju-ierosihaataaju? Tur jau nu patieshaam ir neapstriidama kriminaallieta.
18 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV