Lūk, kā izskatās Imantas pedofils, Nauris Pikšteins, 20 gadus vecs

Imantas pedofilam Naurim Pikšteinam šobrīd ir 20 gadi, tātad noziegumus pret septiņām mazām meitenēm viņš veicis 18 un 19 gadu vecumā.
Publicēts: 23.06.2016, Komentāri: 18
TV3 žurnālists Jānis Zvērs: "Spriedumā Imantas pedofils bija bez maskas. Gara kazbārdiņa, spuraini mati, uzbarojies. Ar fotorobotu nekā kopīga. Poliči fotografēt neļāva."

Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesa trešdien tā dēvētajam Imantas pedofilam piesprieda 25 gadus cietumā, TVNET uzzināja tiesā. Vīrietis uz tiesas sēdi tika atvests konvoja pavadībā, viņš atrodas Rīgas Centrālcietumā. Pedofils bija uzlicis sejas masku, uzvilcis kapuci, visticamāk, lai izvairītos no kamerām.


Advokāts Antons Drēbnieks tiesai lūdza apsūdzētajam piespriest 17 gadus cietumā. Mazāku sodu Drēbnieks lūdza piespriest, jo apsūdzētais sadarbojies ar izmeklēšanu un savu vainu atzīst un nožēlo.

Apsūdzētā vārds ir Nauris Pikšteins. Tāpat vīrietim septiņām cietušajām jāsamaksā kopumā 67 tūkstošu eiro liela kompensācija. Naurim Pikšteinam šobrīd ir 20 gadi, tātad noziegumus viņš veicis 18 un 19 gadu vecumā.

Apsūdzētā advokāts Drēbnieks pirms tiesas sēdes paskaidroja, ka apsūdzētais atzīst visas noziedzīgās epizodes. Pats notikušo nožēlojot.

Apsūdzētais arī nevarot paskaidrot savas rīcības motīvus, vien norādījis, ka bērnībā esot pats cietis no seksuālas vardarbības.

«Puisim asaras acīs,» teica advokāts. Apsūdzētais pašlaik tiek turēts Rīgas Centrālcietumā, tiekot nodrošināta arī viņa drošība no pārējiem ieslodzītajiem. Pats advokāts norādīja, ka nekādus draudus pagaidām nav saņēmis.

Drēbnieks skaidroja, ka jaunietis vēl ir saistīts ar kāda mopēda zādzību. Pagaidām tiesa vēl šajā noziegumā viņam nav piespriedusi sodu.

Pirms tiesas sēdes jaunietis neatbildēja uz jautājumu, kāda bija motivācija pastrādāt šos noziegumus.

Pagaidām nav zināms, vai pedofils spriedumu pārsūdzēs. Pilns tiesas spriedums būs pieejams 30.jūnijā.

Prokurors Agris Skradailis pēc sprieduma pasludināšanas skaidroja, ka tiesai ir tiesības piemērot arī bargāku sodu, nekā to prasa prokurors. Vienlaikus viņš neprognozēja, vai spriedumu pārsūdzēs. Uzklausot vīrieša pēdējo vārdu prokuroram arī esot bijusi sajūta, ka viņš patiesi nožēlo notikušo un pauda kritiku par savām rīcībām.

Vienlaikus prokurors neuzskata, ka pašlaik pedofils varētu samaksāt kompensācijas, kuras tika piespriestas, jo viņa materiālais stāvoklis to neļauj. Kompensācijas no vīrieša varēs arī pieprasīt pēc tam, kad viņš iznāks no ieslodzījuma vietas.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos video un bildes!

Lapas: 123
Komentāri: 18
Foto: No portāla TVnet.lv
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Juris 24.06.2016 09:16
Tas ir Zorroo!
0 0 atbildēt
Ass 23.06.2016 20:14
Nelietis!!!! in sods par vieglu
2 1 atbildēt
Ilze Linge 23.06.2016 19:23
Da sapigi izkastret vinu un beigas nosaut tadu necilveku,tadiem neliesiem nau jadzivo
2 1 atbildēt
Juris 23.06.2016 11:28
Kaa var zinaat kas izvaroja ja neraada feisu?Taa jau jebkuru var notiesaat!
2 0 atbildēt
saule 23.06.2016 09:45
un nez kāpēc pēkšņi tāda slepenība??? kapuce,maska, neļauj fotografēt... Fotorobotus gan līmēja uz visiem sētas mietiem! Lai tak tauta redz savus "varoņus" oriģinālā! :))
4 0 atbildēt
DE 23.06.2016 09:33
Kurš tad sastādīja fotorobotu????
2 0 atbildēt
es 23.06.2016 09:00
Jā,labi ka noķēra.
Tikai šis viss liek aizdomāties par mūsu cēlsirdīgajiem likumiem,par to cik valsts ir ceromoniāla un iecietīga,pret tiem kas degradē sabiedrību,kas izkropļo otra cilvēka dzīvi,kas atņem otram dzīvību un iznīcina daudzas ģimenes.
Ar izbrīnu sekoju tiem procesiem kā tiek notiesāts,kā tiek reklamēts,kā tiek aizstāvēts noziedznieks,vai savādāks pāri darītājs.
Kad beidzot valstī priroritārs būs vidusmēra iedzīvotājs,kurš godīgi strādā,maksā nodokļus,lai šos/atļaušos tā nosaukt/draņķus uzturētu.Tad vēl viņiem nodrošinātu apsardzes,tad vel lai pabarotu,tad vel lai pārsūdzētu,tad vel lai izveidotu un pēc tam nodrošinātu pilnvērtīgu dzīvi pēc cietuma??!Nu kad??!
Kāpēc valsts atņem man no manas algas,lai uzturētu noziedzniekus un man par 40gadiem darba stāža samaksā kaut kādus nieka170euro?!
Bet es taču cietumā nesēdēju,es strādāju,lai nodrošinātu sev vecumdienas,un kas iznak,ka mani par to it kā nosoda,ka esmu pensijā un vēl no pensijas atvelk nodokļus.
Ak cienījamie valsts ierēdņi,arī jūs barojaties no mūsu rokām,tak pieņemiet lojālākus likumus par labu tautai,nevis sev un vel kādiem biezajiem-kas visu var nopirkt par naudu!!
21 0 atbildēt
SUSEKLIS > es 23.06.2016 09:55
100 % pievienojos! Bet....ja valsti vada kretīnu bars,tad ko dod mūsu ''cepšanās''komentāros ?!
Tāpat tām ''gudrajām ''galvām tauta ir pie''kājas''.Viņi komentārus nelasa.Un ,ja kāds lasa,tad vienkārši pasmejas par mums-muļķu baru.Skumji un bezcers!
2 0 atbildēt
ana > SUSEKLIS 23.06.2016 11:06
Pievienojos par 100%..tikai vai tās galvas ir gudra gan jāšaubās,viss nāk atpakaļ
1 0 atbildēt
karte 23.06.2016 07:45
Jā, ir redzams, ka šim tiesājamam nav ne naudas, ne ietekmīgu aizstāvju. Te tiesa var izvērsties, parādīt, re, mēs strādājam un vainīgais saņem pēc nopelniem. Tikai kāpēc citi vainīgie nesaņem pēc nopelniem?? Ja ir materiāli nodrošināts, amati, protežē, tad redzam visādus brīnumus - lieta izbeigta,sakarā ar ....., sodi mazi, sodi nosacīti...
25 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV