Imantas pedofilam Naurim Pikšteinam vēlas samazināt sodu par 5 gadiem

Imantas pedofilam sodu varētu samazināt pat par pieciem gadiem.
Publicēts: 02.07.2016, Komentāri: 26
Ja tiktu pieņemts lēmums pārsūdzēt Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesas spriedumu Imantas pedofila lietā, tad Naurim Pikšteinam piespriestais soda izciešanas termiņš varētu tikt samazināts, maksimums, par pieciem gadiem, aģentūrai BNS pastāstīja viņa advokāts Antons Drēbnieks.

Pikšteina pārstāvis gan norādīja, ka tiesa, skatot lietu apelācijas kārtībā, diezin vai piespriestu mazāku cietumsodu par 20 gadiem jeb par prokurora prasīto termiņu.Advokāts ceturtdien ir saņēmis pilnu spriedumu un patlaban to analizē. Drēbnieks sacīja, ka viņa pienākums ir sagatavot apelāciju, bet lēmums par to, vai spriedumu pārsūdzēt, ir jāpieņem Pikšteinam. «Puisis ir pieskaitāms, lai viņš pats lemj,» sacīja advokāts, piebilstot, ka viņam nav tiesību iesniegt apelāciju bez Pikšteina ziņas.

Savukārt vīrieša radinieces ir vērsušās pie Drēbnieka ar iebildumiem, ka Pikšteins notiesāts nepamatoti un viņš neko no inkriminētā nav darījis. Viņas apsver iespēju lietai piesaistīt citu advokātu.

Drēbnieks ar Pikšteinu par šiem apstākļiem ir sazinājies, nosūtot vēstuli uz cietumu. Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesas spriedumu var pārsūdzēt desmit dienu laikā no pilna sprieduma saņemšanas dienas – 30.jūnija.

Jau ziņots, ka tā dēvētajam Imantas pedofilam tiesa 22.jūnijā piesprieda brīvības atņemšanu uz 25 gadiem, ar probācijas uzraudzību uz trim gadiem, kā arī lēma par morālo kompensāciju piedziņu septiņu cietušo labā par kopējo summu 67 000 eiro.

Prokurors viņam sākotnēji prasījis piespriest 20 gadu ilgu cietumsodu, bet advokāts lūdzis sodu samazināt par trim gadiem.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka pērn augustā policija aizturēja 20 gadus vecu vīrieti par smagiem dzimumnoziegumiem pret mazgadīgām meitenēm daudzdzīvokļu namu kāpņutelpās Imantā un Zasulaukā.


Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk un skatītu Imantas pedofila fotogrāfijas

Lapas: 123
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

un 03.07.2016 14:45
saprotu,ka advokāts dara savu darbu un godīgi cenšas izpildīt savus pienākumus,bet no otras puses vai viņam ir meitiņas vai mazmeitiņas,arī dantem un iejūtīgajām radiniecēm?
0 0 atbildēt
dante 03.07.2016 10:57
vilku bars
0 1 atbildēt
elvis 03.07.2016 10:28
Ko to masku uzlicis uz deguna?Bail ,ka tiesā kāds bacilis nepiemetas izdzimtenim?
0 0 atbildēt
es 02.07.2016 20:48
mairi tu laikam nesaproti ko raksti. a sitai tuksai vietai dzives cietumaa nebuus gulees pie parashas. samazinaas vai nesamazinaas es domaju ka ilgi vinjs ta pat neizturees un pats pakarsies.
2 0 atbildēt
Mairis 02.07.2016 19:10
PROTAMS KA SODS IR OBLIGĀTI JĀSAMAZINA JO PATLABAN VEIDOJAS BĪSTAMS PRECEDENTS PEDOFILIEM KURI REDZĒS KA DROŠĀK IR BĒRNUS PĒCTAM NOGALINĀT LAI NEVIENS NEUZZINA.VIŅIEM VIENKĀRŠI VAIRS NEBŪS KO ZAUDĒT UN RISKĒT AR LIECINIEKIEM.ES UZSKATU KA ŠAJĀ GADĪJUMĀ LIETDERĪGĀK BŪTU LAI PEDOFILS ATPELNA CIETUŠAJIEM KAUT KO STRĀDĀJOT,VIŅU VAR APRĪKOT AR VISĀDĀM APROCĒM UN IZSEKOŠANAS IERĪCĒM,KĀDA JĒGA TURĒT ŠO BŪRĪ KUR TIKAI RĪS UN AUDZĒS VĒDERU,LAI REĀLI ATSTRĀDĀ LAI BŪTU KĀDS LABUMS CIETUŠAJIEM
3 4 atbildēt
!!!! > Mairis 03.07.2016 10:26
Pilnīgi slims esi!!!!
1 1 atbildēt
šasliks 02.07.2016 17:44
Nedot dievs es vinu kautkur satiksu es vinu uz vietas nositisu.. iebazisu ciekuru dirsa lai pablauj smirdigais lops... vinam vajadzetu dot muza ieslodzijumu lai cietumnieki ar vinu izrekinas visa muza garuma..
4 1 atbildēt
Soketa 02.07.2016 17:05
Sito pidarasu uzvietas kastret un lai staiga briviba.sis sacakare meitenem visu dzivi un vel nekaunas prasit lai samazina gadus ko sedet.kur deputati kad atcela navs spriedumu lai iznemumu uztaisa likum prieksa un visus izvarotajus uzvietas nosaut.
3 1 atbildēt
Sventa 02.07.2016 16:49
Nu forši,nav ko teikt.Pēc tam vēl kādu pus termiņu nomest par labu uzvedību,jo kamerā vienkārši nebūs neviena bērna ko izvarot un viss čikiniekā,vai ne.Bet par to,ka tiem bērniem neglābjami ir iznīcināta visa dzīve,par to tie pērkamie advokāteļi nedomā?Nošaut viņu vajadzēja,tas ir pelnītais sods.Tādiem iznireļiem jādzīvo nav.Varbūt lai atbrīvo jau šodien.Tas šobrīd būtu labs lēmums.Atrastu viņu ātri atrastgribētāji.
4 1 atbildēt
Oskars 02.07.2016 16:38
Piedāvāju : Sodu samazināt par 5 gadiem, bet palielināt par 7 gramiem.
1 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV