Kaupers, Reiniks, Rajecka, Kerēvica, Virga, Patmalniece, Bondare un Rēzija uzstājas Bruknā

2016.gada 3. jūlijā plkst. 17.00 jau piekto reizi Bauskas novada gleznainajā Bruknas muižā notiks labdarības lielkoncerts „Uzcel savu baznīcu!”, kas šo gadu laikā kļuvis par neatņemamu Latvijas vasaras kultūras kalendāra notikumu.
Publicēts: 30.06.2016, Komentāri: 4

3. jūlijā plkst. 17.00 jau piekto reizi Bauskas novada gleznainajā Bruknas muižā notiks labdarības lielkoncerts „Uzcel savu baznīcu!”, kas šo gadu laikā kļuvis par neatņemamu Latvijas vasaras kultūras kalendāra notikumu. Mākslas meistardarbnīcas kopā ar māksliniecēm Elitu Patmalnieci, Ilzi Patmalnieci, un Ievu Bondari, iespēja vērot Evalda Vasilevskamelnās keramikas tehnikā veidotu trauku tapšanu īpašajā keramikas ceplī – brīnišķīgs iesākums dienai gleznainajā Bruknas muižā. 


Bruknas muižas vārti apmeklētājiem tiks vērti jau no plkst.15.00, lai ikviens liels un mazs apmeklētājs paspētu gan aplūkot muižu un tās skaisto apkārtni, gan novērtēt paveiktos darbus baznīcas būvniecībā, gan saturīgi pavadīt laiku, piedaloties dažādās radošās darbnīcās kopā ar Elitu Patmalnieci, Ilzi Patmalnieci un Ievu Bondari. Par pasākuma neatņemamu tradīciju kļuvusi Bruknas muižas keramikas cepļa atvēršana, iz kura dienasgaismā tiks celti melnās keramikas tehnikā darīti trauki, kurus veidojuši „Kalnu svētības kopienas” ļaudis, cieši sadarbojoties ar Latgales „Pūdnīku skūlu” un keramiķi Evaldu Vasilevski.

Tāpat kā citus gadus, arī šovasar notiks īpašs lielkoncerts, kurā piedalīsies Latvijā zināmi un iemīļoti mūziķi. Šogad uz muižas dārzā būvētās skatuves muzicēsRenārs Kaupers, Jānis Jubalts, Rēzija Kalniņa, Lauris Reiniks, Olga Rajecka, Aivars Hermanis un Mārcis Auziņš, Ieva Kerēvica, Ainars Virga, Andris Kivičs, Rūta un Ira Dūdumas, Varis Vētra, Elizabete Zagorska, Lauris Valters, Jānis Miltiņš, Valters Sprūdžs, Ivars Kalniņš, kā arī grupas „Framest”, „Putnu balle”, „Willow farm”.

Stāsts par kopēji celtu baznīcu piedzima 2012.gadā, kad pirmo reizi Latvijas mūziķi un citi radoši ļaudis nolēma palīdzēt Bruknas kopienas ļaudīm uzcelt savām rokām dievnamu. Tobrīd baznīcas ēkai tika likti pirmie pamatakmeņi un teju neticami, ka nu pašu rokām celtais dievnams vēris savas durvis. Šī baznīca ir apliecinājums cilvēka neizmērojamam gara spēkam, kurš, liekot laukakmeni pie laukakmeņa ceļ ne tikai fizisku ēku, bet bruģē pats savu sirds ceļu.

Kā zināms, Bruknas muižā atrodas rehabilitācijas vieta "Kalna svētību kopiena", kurasmērķis ir palīdzēt dažādās atkarībās esošiem ļaudīm. 2011. gadā Andreja Mediņa iniciēta, tikasākta baznīcas būve Bruknā, jo muižā esošā kapela kļuva par mazu.

Biļetes iegādājamas šeit.

Visi koncertos iegūtie līdzekļi tiks izmantoti kapelas celtniecības, iekārtošanas un apustuļu skulptūru izveidei Bruknā.

Arī Tu vari kļūt par Bruknas eņģeli. Pievienojies! Mēs ceļam baznīcu sevī. Stāsts par Bruknu turpinās.

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

hgtr 03.07.2016 10:35
patmalnieci kopa ar reiniku sudu bedre
2 2 atbildēt
ai 03.07.2016 10:03
Ar ko ta tā pugala Platmalniece uzstāsies?
ar savu matu ērkuli un saviem briesmīgajiem kankariem ko šuj Olgai?
brrrrr
3 3 atbildēt
līga > ai 03.07.2016 10:05
,,,,beidz,,,ja slikts garastāvoklis,,,,Cilvēks ar savu stilu...nav visiem jāstaigā džinos
4 1 atbildēt
ai > līga 03.07.2016 10:16
tas nav stilbs,bet nezstils,pugala brrrr
2 2 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV