'Sieviešu nīdējs un sitējs' Valdis Kalnozols kārtējā skandālā: sistā sieva atkal pati vainīga

Skandalozais deputāts Valdis Kalnozols (titulbildē kopā ar šarmanto meitu Katrīnu Kalnozolu) pēc bērnu izvešanas uz ASV atkal atsācis skandalēties ar sisto sievu prokuratūras līmenī.
Publicēts: 25.07.2016, Komentāri: 22
Saeimas deputāts Valdis Kalnozols (ZZS) pēc, viņaprāt, prettiesiskas bērnu izvešanas jūlijā uz ASV vērsies prokuratūrā ar aicinājumu ierosināt kriminālprocesu pret bijušo sievu par apzināti nepatiesa ziņojuma sniegšanu, lai pret Kalnozolu tiktu ierosināts kriminālprocess.

Kriminālprocess pret Kalnozolu iepriekš tika ierosināts saistībā ar apsūdzību par miesas bojājumu nodarīšanu bijušajai sievai. Deputāts norādīja, ka viņa rīcībā ir eksperta atzinums, ka traumu nebija iespējams iegūt apstākļos, kādus ir minējusi cietusī.

Politiķis tagad aicina izvērtēt vairāku personu lomu viņa «bērnu prettiesiskās izvešanas jeb aizturēšanas organizēšanā uz ASV». Kalnozols lūdz arī izmeklēt, vai šīs darbības nav veiktas ar mērķi ietekmēt viņu kā amatpersonu. Tāpat viņš aicina izmeklēt attiecīgo personu lomu, panākot, ka pret viņu tiek sākts kriminālprocess saistībā ar apsūdzību par miesas bojājumu nodarīšanu bijušajai sievai.

Politiķis norāda, ka «uz minētā kriminālprocesa pamata bijusī sieva vērsās tiesā ar lūgumu man samazināt un liegt saskarsmi ar bērniem», kā rezultātā bez Kalnozola ziņas jūlija sākumā viņa bērni prettiesiski izvesti uz ASV, skaidro deputāts. «Šis kriminālprocess arī tika izmantots, lai negatīvi ietekmētu manu kā valsts amatpersonas reputāciju,» iesniegumā norāda politiķis.

Deputāts ar attiecīgo iesniegumu vērsies Valsts policijā un Drošības policijā. Viņš ar līdzīgu iesniegumu vērsies Rīgas bāriņtiesā, paužot, ka šī iestāde esot nostājusies viena no vecākiem pusē, ignorējusi bērna mātes iepriekšējos pārkāpumus. Kalnozols pauž uzskatu, ka bijusī sieva ir «izslēgusi tēvu no bērnu dzīves», savukārt bāriņtiesas darbība ir novedusi «pie mātes patvaļas, kā rezultātā ir pārkāptas manas tiesības, tostarp nodarīts morālais kaitējums un [aizskartas] manu bērnu tiesības, kas ir situācijas ķīlnieki», akcentē politiķis.

«Rīgas bāriņtiesas darbība liek aizdomāties par finansiālu vai kādu citu motivāciju, kā rezultātā tiek atbalstīta viena vecāka rīcība, neskatoties, ka tiek pārkāptas otra vecāka tiesības,» iesniegumā Bāriņtiesai raksta Kalnozols.

Kā ziņots, Rīgas bāriņtiesas priekšsēdētājs Aivars Krasnogolovs vērsies Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā ar lūgumu izvērtēt deputāta Kalnozola rīcības atbilstību ētikas normām. Pēc Krasnogolova domām, Kalnozols «publiski grauj bāriņtiesas tēlu, sniedzot savu subjektīvu, lietas faktiskajiem apstākļiem neatbilstošu, uz godīgu interpretāciju un argumentāciju nebalstītu viedokli par bāriņtiesas darbu».

Jau vēstīts, ka Saeima 3.martā nolēma piekrist Kalnozola krimināllietas turpmākai iztiesāšanai, tāpēc deputāts uz dažām nedēļām zaudēja tiesības piedalīties Saeimas sēdēs. Balsstiesības viņš atguva, jo Rīgas rajona tiesa 17.martā izbeidza tiesvedību krimināllietā, kurā Kalnozols tika tiesāts par viegla miesas bojājuma tīšu nodarīšanu.

Kalnozols iepriekš informēja, ka viņš ar otru tiesvedībā iesaistīto pusi ir panācis provizorisku vienošanos par mierizlīgumu. «Puses izbeidz visas savas prasības pret otru pusi un apņemas izvairīties no jebkādām darbībām, kā rezultātā puses iesaistītos jebkādās savstarpējās lietišķās vai sabiedriskās attiecībās,» teikts vienošanās publiskojamā daļā.

Politiķis skaidroja, ka minētā tiesu lieta ir ģimenes strīds par daudziem jautājumiem, kurā izmantotas visas iespējamās metodes, lai panāktu vēlamo rezultātu. «Ar nožēlu jāatzīst, ka ir personas, kuras ir ieinteresētas publiskā manas ģimenes strīdā,» tolaik skaidroja Kalnozols.

Žurnāls «Kas Jauns» pērn rakstīja, ka šajā pašlaik jau izbeigtajā krimināllietā Kalnozols bija apsūdzēts par miesas bojājumu nodarīšanu bijušajai sievai.
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

AAA 10.10.2016 21:58
Cik es no malas redzu, sieviešu sūdzības par vīriešu varmācību tiek ņemtas par pilnu un lietas apstākļi tiek izmeklēti, bet vīrieši par pāridarījumiem a) nesūdzas (jo tas neskaitās vīrišķīgi) un b) ja kāds sūdzas - viņa lieta tiek izskatīta neobjektīvi.
Par bāriņtiesām: bāriņtiesā vinnēs tā puse, kura subjektīvi iepatiksies bāriņtiesas locekļiem vai darbiniekiem. Objektīvi lietas viņas nekad neizmeklē, pierādījumus un liecības iztulko par labu tai pusei, kura pirmā ir pamanījusies iepatikties bāriņtiesas darbiniekiem.
0 0 atbildēt
jap 10.10.2016 20:32
Man viirs salauza degunu, taapeec, ka pats dzeera kaa cuuka un nespeeja ar sevi ciiniities... arii to klasificeeja kaa vieglu miesas bojaajumu nodariishanu.. no mana skatu punkta gan taa neshkjita... kopsh taa laika nespeeju ne klausiities, ne lasiit par viirieshiem, kas pacelj roku pret sievieti, skaidri zinaadami, ka vinja nespees dod atbilstoshu pretdarbiibu (arii salauzt vinja shnobeli).. taadaa gadiijumaa viegli buut varonim un vicinaat kulakus...
0 0 atbildēt
Andris Rimšāns 01.08.2016 00:58
Šahu ar nolaida uz grunti.
0 0 atbildēt
ai 27.07.2016 22:36
BILDE TIEŠĀM IR HMMM,KĀ LAI TĀ DELEKĀTĀK PASAKA,ŠĻUHAINA,NU I VISA PADARĪŠĀ AP TO.NOŽĒLPJAMI SAVAS KAISLĪBAS APSPRIEST PUBLIKI,TAI DĀMĪTEI JAU KAUNA NEMAZ NAV!!!
0 2 atbildēt
stranger 26.07.2016 21:37
Titulbilde liek aizdomāties - meita savu kailo krūti uzkārusi tētim uz pleca.
0 1 atbildēt
MILDA BREIVA 25.07.2016 23:11
Kurš var nosaukt kaut vienu, kurš nav pajoliņš pēc pēdējo 20 gadu izdarībām?
10 1 atbildēt
Viktors Pukovs 25.07.2016 22:34
Būtu labāk mīlējis..............
3 1 atbildēt
kukuuu 25.07.2016 22:16
vareja vispar to pupu iznem t aaraa paarkart rokai
3 4 atbildēt
Murrrr > kukuuu 25.07.2016 22:21
Kāda vaina pupai? Forši, ja visām tādas būtu!
3 1 atbildēt
Zita 25.07.2016 22:09
Fotogrāfijā gan redzams kopā ar vecāko meitu Katrīnu.
4 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV