Prieka asaru video. Pēc 16 h karavīrs nes ārā pazudušo Rūdolfu no meža

Aizkustinoši. Prieks un gandarījums. Policija, armija, žurnālisti izsaka visdziļāko pateicību visiem, kas palīdzēja meklēt pazudušo Rūdolfu 2016.gada 28. un 29. jūlijā Saulkrastu VEF-Biķerniekos. Kopā apmēram 1000 ļaužu nesavtīgi darīja misijas un glābēju darbu.
Publicēts: 29.07.2016, Komentāri: 18
Nacionālo bruņoto spēku Facebook kontā publicēts video, kurā redzams, kā karavīrs nes mazo Rūdolfu ārā no meža. Puisēnu atrada Sauszemes spēku kājnieku brigādes Apmācību rotas karavīra seržanta Edgara Stumbra vadītā meklēšanas grupa, kuras sastāvā - meklēšanas ķēdē bija 68 Apmācību rotas karavīri, 12 karavīri no Sauszemes spēku kājnieku brigādes 2.kājnieku bataljona un 2 civilpersonas. Video skatiet nākamajā lapā.

Valsts policija apstiprina: Rūdolfs ir atrasts. Pazudušais puika brīdī, kad viņu atrada NBS karavīrs, sēdēja mežā zem koka raudādams. Rūdolfs pazuda ceturtdienas vakarā. Naktī viņu meklēja ap 400 cilvēku, no rīta meklētāju skaits sasniedza aptuveni 700 cilvēku. Bērns atrasts 1,5 km no pazušanas vietas. Rūdolfs nogādāts bērnu slimnīcā novērošanai; Puika bija nosalis un knišļu, ērču sakosts.

Saulkrastos atrastais mazais zēns Rūdolfs nogādāts Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā novērošanai, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša. Viņa norādīja, ka bērna stāvoklis ir stabils un viņš jūtas labi. Tomēr mediķi izlēmuši nogādāt zēnu slimnīcā, lai būtu iespējams novērot viņa veselības stāvokli.

Pats Rūdolfs mediķiem stāstījis, ka jūtas labi. Drošības dēļ viņš kopā ar māti nogādāts slimnīcā papildus pārbaužu veikšanai.

Neilgi pirms Saulkrastu novadā pazudušā nepilnus trīs gadus vecā Rūdolfa atrašanas mežā uzieti viņa pēdu nospiedumi, notikuma vietā klātesošajiem pastāstīja zemessargs Armands Lūsis, kurš pats arī bija uzgājis šos pēdu nospiedumus. Īsi pēc tam zēns pamanīts sēžam zem koka diezgan dziļi mežā - tādā vietā, kurā viņa atrašana meklētājiem iepriekš šķitusi maz ticama.

Vizuāli zēna veselības stāvoklis nav kritisks, taču viņš nekavējoties tiks nodots mediķu aprūpē. Rūdolfs sēdējis mežā zem koka un raudājis brīdī, kad to atradis LR armijas karavīrs.

Meklēšanā piedalījās Valsts policijas, Nacionālo bruņoto spēku, Nacionālās aizsardzības akadēmijas, Zemessardzes, Saulkrastu novada pašvaldības policijas, organizācijas «bezvests.lv» un citi brīvprātīgie pārstāvji.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītu video - raudošo zēnu no meža iznes karavīrs

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Jaukais 30.07.2016 15:38
Bērni ir doti,lai tos mīlētu un sargātu.Kas tie par vecākiem,kuri ir tik pārgudri un vienaldzīgi.Viņi neredz un nedzird bērnu, bet ņemās ar savām mūžigajām problēmām.Uzskata.ka bērns ir luksuslieta kā auto vai kas cits.Bērni jāmīl un jāsargā.Uzskatu,ka vecāki ir pelnījuši sodu.
1 0 atbildēt
rudais 30.07.2016 05:29
Biju klat katru sekundi maza puisisa meklesana.Lai kas tu esi ta skudra,nekad nesodi cilvekus ko nezini!!!Tiesam, musu lidzcilveki,neskatoties krievs,vai negeris,visi malaci!!!Mes visi kas meklejam bijam vienoti!Paldies dievam ka vis beidzas labi!Labu veselibu mazajam ,un izturibu vecakiem!!!Vecakiem ieteiksu nenemiet galva citu runas,dzivojiet laimigi!!!
4 0 atbildēt
Iveta 30.07.2016 00:36
Malacis Rūdolfs! Intuitīvi sedeja poe koka un gaidija glabejonkuljus :)
3 0 atbildēt
Sarma 29.07.2016 22:34
Meklēja visi: latvieši, krieviski runājošie, nepilsoņi un pilsoņi, pilns feisbuks bija ar krievu komentāriem, kas brauc un vēlas braukt (lai viņus paņem kāds ar mašīnu) meklēt . Lūk tā ir valsts un tās iedzivōtāju vienotība un līdzāspastāvēšana.
42 0 atbildēt
Kristīne Bogatireva 29.07.2016 22:26
:))
12 0 atbildēt
muļka tautiete 29.07.2016 21:53
Kāpēc tāda nesakritība kā Degpunktā -jo tur parādās ,ka zēnu atrod brīvprātīgais bet citās intervijās ,ka armijas karavīrs kur mūsu loģika un kurš grib izcelties ,lūdzu rodiet vienreiz skaidrību, lai cilvēkiem nejauc prātus???????
7 45 atbildēt
Administrators > muļka tautiete 29.07.2016 22:36
Kundze, rakstā ir divi neatkarīgi video, kurā redzams karavīrs, kas atradis un iznes Rūdolfu no meža. Par Jūsu redzēto raidījuma sižetu Jums jājautā šī raidījuma veidotājiem.
60 0 atbildēt
muļka tautiete > Administrators 29.07.2016 23:01
Bet kāpēc tad laiž ēterā tādu kur žurnāliste sarunājas ar zēna atradēju ne jau ar karavīru vai mums skatītājiem jāmeklē ,kurš atrada un kuram žurnālistam taisnība?????
2 31 atbildēt
ej muļke gulēt > muļka tautiete 29.07.2016 23:09
tiešām aizej izguli dzērumu un tad nāc šai forumā, kur visi priecājas par laimīgo atrašanu!
59 0 atbildēt
skudra 29.07.2016 21:52
Lai vai tur kā,bet mammai tiešām "FUI"!!
70 48 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV