Kalnozola sieva atklāti stāsta par vardarbību pret sevi

Publicēts: 03.08.2016, Komentāri: 18
Saeimas deputāta Valda Kalnozola (ZZS) pārmetumi bijušajai sievai Larisai Pomeščikovai par bērnu prettiesisku izvešanu uz ASV nav pamatoti, jo neilgi pirms sievietes un bērnu došanās uz ASV Pomeščikova rakstiski par to informējusi gan Kalnozolu, gan Rīgas bāriņtiesu, aģentūrai LETA sacījusi Pomeščikova, pret kuru politiķis vairākkārt esot pacēlis roku.

Informējot Rīgas bāriņtiesu par izbraukšanu uz ASV, pielikumā vēstulei tikuši pievienoti arī bērnu izteiktie viedokļi par šo faktu.

Patlaban Pomeščikova ar savu jauno ģimeni mitinās ASV, un, kā akcentēja sieviete, bērni ir drošībā. Par notikušo esot informēts ASV Federālais izmeklēšanas birojs (FBI).

«Kalnozola apgalvojumi, ka esmu sniegusi jebkādas nepatiesas ziņas, ir klaji meli. Notikumā, par kuru tika ierosināta krimināllieta, ir liecinieki - bērni, kuri redzēja notikušo vardarbību pret mani un bija pirmie, kuri vērsās pēc palīdzības. Saudzējot bērnus, viņi netika aicināti un izjautāti par šo notikumu tiesā, taču tas tāpat paliek fakts, kuru viņi var apliecināt,» apgalvoja deputāta bijusī sieva.

Tāpat viņa apgalvoja, ka Kalnozols neatklāj patieso nodarījumu viņai un bērniem pēdējo piecu līdz sešu gadu laikā. «Viņš neatklāj emocionālo, fizisko vardarbību, kuru vērsis pret mums un citiem mums tuviem cilvēkiem šo gadu garumā. Viņš nestāsta par to, ka finansiāli faktiski neatbalsta bērnus un arī izlīgumā atrunātos maksājumus nav samaksājis, par ko es vērsos tiesā, lai saņemtu izpildrakstus par parādu piedziņu. Kalnozols ļaunprātīgi nemaksā uzturlīdzekļus, pat būdams amatpersona, kurai likums un tiesas lēmums būtu jāpilda pirmajai,» klāstīja Pomeščikova.

Deputāta bijusī sieva piebilda, ka Kalnozols palicis dzīvot un pilnā apmērā izmanto ar savu jauno ģimeni māju, kuru viņa iekārtojusi, izveidojusi un kurā dzīvoja ar bērniem. «Man nācās faktiski bēgt no tās mājas vardarbības dēļ un glābt manus bērnus no neadekvāta un agresīva tēva. Viņš nestāsta to, ka es pēc laulības šķiršanas neesmu saņēmusi ne centa, visu mantu, daļu pat ar viltu Kalnozols paturējis savā rīcībā. Pateicoties tam, ka esmu vienmēr aktīvi strādājusi, es uzturēju bērnus. Viņš nestāsta to, ka laikā, kad jau viena rūpējos par bērniem, viņš visādos veidos centās paralizēt manu darbu, sniedzot dažādām iestādēm - Valsts ieņēmumu dienestam, Drošības policijai, Ceļu policijai, Finanšu policijai, Municipālajai policijai, bāriņtiesai, Sociālajam dienestam un citiem - visdažādākās safabricētas un nepatiesas ziņas, cenšoties padarīt manu dzīvi nepaciešamu. Tiesu un dažādu iestāžu apmeklējumi pēdējo trīs līdz četru gadu laikā bija kļuvuši kā paralēls darbs, kuru apmeklēju gandrīz katru nedēļu, reizēm vairākas reizes nedēļā,» vēstīja deputāta bijusī sieva.

Viņa novērojusi, ka daudzi cilvēki, kuri darbojas valsts iestādēs, ir nedroši, sastopoties ar tāda uzbrūkoša tipa cilvēku, kāds esot viņas bijušais vīrs. «Vai tiešām cilvēki, kuriem ir dota vara rīkoties, jūtas tik nedroši? Kāpēc daži policisti, kurus saucu nakts vidū man palīgā, Kalnozolam pavicinot pasi, apsolīja viņam, ka nekas netiks fiksēts un nekādu seku nebūs? Kāpēc cita policijas iecirkņa darbinieks atteica ierosināt lietu, kad bija iesniegti 100% pierādījumi, jo Kalnozols bija draudzīgi parunājies iecirknī? Tiesu darbinieki mulsa, bāriņtiesas darbinieki šokā, policisti neziņā. Man ir sajūta un pārliecība, ka panākt taisnību mūsu valstī pagaidām ir ļoti grūti,» sūkstījās Pomeščikova.

Jau ziņots, ka Kalnozols pēc, viņaprāt, prettiesiskas bērnu izvešanas jūlijā uz ASV vērsies prokuratūrā ar aicinājumu ierosināt kriminālprocesu pret bijušo sievu par apzināti nepatiesa ziņojuma sniegšanu, lai pret Kalnozolu tiktu ierosināts kriminālprocess, informēja politiķis.

Kriminālprocess pret Kalnozolu iepriekš tika ierosināts saistībā ar apsūdzību par miesas bojājumu nodarīšanu bijušajai sievai. Deputāts norādīja, ka viņa rīcībā ir eksperta atzinums, ka traumu nebija iespējams iegūt apstākļos, kādus ir minējusi cietusī.

Politiķis tagad aicina izvērtēt vairāku personu lomu viņa «bērnu prettiesiskās izvešanas jeb aizturēšanas organizēšanā uz ASV». Kalnozols lūdz arī izmeklēt, vai šīs darbības nav veiktas ar mērķi ietekmēt viņu kā amatpersonu. Tāpat viņš aicina izmeklēt attiecīgo personu lomu, panākot, ka pret viņu tiek sākts kriminālprocess saistībā ar apsūdzību par miesas bojājumu nodarīšanu bijušajai sievai.

Interjera dizainere Larisa Pomeščikova
LASIET ARĪ: Kalnozola naids pret sievietēm kļūst par īstu šovu Saeimā. DIVI VIDEO
Komentāri: 18
Autors: Kaspars Ūdris
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Sabko 03.08.2016 14:34
Valdi, kà vari būt tàds mūlàps?
3 0 atbildēt
beverina 03.08.2016 11:18
Un sis mērkakis sež deputata kresla. Un regule policiju, barintiesu .ARA AR SUDAINU KOKU.
5 0 atbildēt
es 03.08.2016 10:58
..neizskatās ,ka Kalnozols būtu dikti gudrs,pats visu laiku ņemas ņaukšķēdams pa dzelteno presi un tik razo bernus tālak.un kapec atkal jāuzklūp sievas tautībai? Pretīgi lasīt komentārus...sevišķi sieviešu rakstitos..fiona,kamene...pašas neliekas gudras,laikam jau vecmeitas.
5 0 atbildēt
Alise 03.08.2016 10:48
Nabaga Valdis
1 4 atbildēt
armocci 03.08.2016 10:31
Pārsmieties var! :D
2 0 atbildēt
Bārda 03.08.2016 09:59
Valdi,tu gan esi ,,bāba''nevis vīrietis.
9 0 atbildēt
minka 03.08.2016 09:35
man arii varmaakas deel naacaas ar beernu aizbraukt uz aarzemeem,taapeec kcik saprotu so sievieti.Un tagad saprotu,kas tas V.Kalnozols par fruktu-sieviesu noliceejs,tipa-mums buus viiriesiem apteceet,bet nekur galvenais vaards,nupat var teikt-mums nekaadu balsstiesiibu.Nav briinums,ka vinam ar sievaam"neiet".Lai izput taads-ka nav,lai nav viiriesa!
12 1 atbildēt
hi hi 03.08.2016 09:34
bet tu paklausies,cik viņš gudri spriedelē
8 0 atbildēt
nac. 03.08.2016 09:18
nevajag precēt cittautieti(krievenes ņipras uz skandāliem).
9 9 atbildēt
vau > nac. 03.08.2016 09:46
tieši tā,krievenēm tak patīk,ka viņa sit,neticu es viņas vārdi,te zem šitā ir kas cits.Ko tā ņemties,ja jau prom ASV dzīvo tad tur un neapmelno bijušo vīru,NETICU DUŅKAS VĀRDIEM!!!
4 10 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV