Nogriež kā ar nazi! Īpaši jūtīgi ar dzejnieka vārdiem Lauras treneris pārtrauc ilggadējo divsavienību

Pārdzīvojumu pilns. Emocionāli piesātināts. Gluži dvēseles kliedzienā un gluži dzejnieka vārdiem Latvijas izcilnieces Lauras Ikaunieces-Admidiņas treneris Andis Austrups uzteic sadarbību ar Latvijas talantīgo sportisti.
Publicēts: 16.08.2016, Komentāri: 3
Pārdzīvojumu pilns. Emocionāli piesātināts. Gluži dvēseles kliedzienā un gluži dzejnieka vārdiem Latvijas izcilnieces  Lauras Ikaunieces-Admidiņas treneris Andis Austrups savā profilā pavēstījis: «Sports ir nežēlīgs, visu labu! Beidzu tēlot treneri, man ir svarīgākas lietas, ko dzīvē darīt! Ir ļoti sāpīgi, bet jāiet savs ceļš!»Nupat Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs ceturto vietu ieguvusī Latvijas septiņcīņas sportiste Laura Ikauniece-Admidiņa, esot pārtraukusi sadarbību ar savu treneri Andi Austrupu. Vai arī noticis otrādi - treneris uzteicis sadarbības turpināšanu.


Neskatoties uz daudzām veselības problēmām, Ikauniece-Admidiņa olimpiskajās spēlēs vien par pieciem punktiem atpalika no Latvijas rekorda un līdz pat sacensību izskaņai pretendēja uz godalgotām vietām.

Tikmēr jau iepriekš bija neoficiāla informācija par iespējamām nesaskaņām Ikaunieces-Admidiņas un viņas trenera Austrupa savstarpējās attiecībās, bet pirmdien speciālists savā sociālā tīkla «Facebook» profilā ierakstījis, ka ir pienācis laiks iet savu ceļu.

«Sports ir nežēlīgs, visu labu! Beidzu tēlot treneri, man ir svarīgākas lietas, ko dzīvē darīt! Ir ļoti sāpīgi, bet jāiet savs ceļš!» raksta Austrups.

Savukārt pati Ikauniece-Admidiņa intervijā aģentūrai LETA vēl nebija tik tieša un sacīja, ka ar treneri būs pārrunas un viņi kopā izlemšot, ko darīt un kas jāuzlabo.

«Jāņem palīgā vēl vairāki speciālisti atsevišķās disciplīnās. Ļoti ceru, ka izdosies pakonsultēties tāllēkšanā ar Inetu Radeviču, augstlēkšanā mums palīdz lietuviete Airine Palšīte, lodē ir Guntars Gailītis un Māris Urtāns, šķēpā Gints Palameiks un Jānis Lūsis, bet mans treneris ļoti labi man iemāca barjeras, 200 metrus, 800 metrus. Jāuzklausa palīdzība arī no citiem cilvēkiem, bet trenerim ir ļoti grūti pieņemt, ka arī kāds cits var palīdzēt, nevis viņš vienīgais,» izteicās Ikauniece-Admidiņa.

LASIET ARĪ: Šarmantāko krievu sportisti padzen no Rio kulminācijas brīdī. PIKANTA FOTOGALERIJA

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

: )) 16.08.2016 18:15
Īsta dzejnieka dvēsele
2 0 atbildēt
būs okei! 16.08.2016 11:45
Gan jau Tokijā abi pozēs ar medaļu rokās:::)))
4 1 atbildēt
Irina 16.08.2016 11:45
Emocijas dara savu. Acīmredzot trenerim piegriezās ceturtās un septītās vietas gadiem saņemt
2 2 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV