Nāciju satrauc LienesCandy emigrēšana. Dēls negrib kļūt par krievu

Latviešu dziedātāja Liene Greifāne kopā ar ģimeni pamet Latviju.
Publicēts: 18.08.2016, Komentāri: 46
Dziedātāja Liene Greifāne, dēvēta arī par Lieni Candy, kopā ar vīru Igoru pamet Latviju, lai piecus gadus mācītos Krievijā, vēsta žurnāls Kas Jauns.

Dziedātājai un topošajai kinorežisorei Lienei Greifānei izdevies nokārtot iestājeksāmenus Vissavienības Valsts Kinematogrāfijas institūtā, kur viņa iecerējusi mācīties turpmākos piecus gadus. Jāteic, ka Maskavā mācījušies desmitiem latviešu teātra/kino aktieri, režisori, scenogrāfi un kino operatori. Tur iegūtie diplomi joprojām skaitās ietekmīgi un prestiži.

Uz Krievijas galvaspilsētu Maskavu Greifāne pārcelsies kopā ar ģimeni - vīru Igoru un dēlu Kristoferu. Līdzi doties atteicies viņas vecākais dēls no iepriekšējām attiecībām Sebastians, sakot, ka nevēlas kļūt par krievu. 

Greifāne jau atradusi ģimenes topošo dzīvokli Krievijā. Latvijā viņa tagad pārdod automašīnu. Pārvietoties Maskavā mūziķe vēlas ar vienkāršāku auto, kas nebūtu tik kārdinošs autozagļiem.

Pagājušā gada rudenī audiovizuālo mākslu Liene sāka studēt Latvijā. Pēc Greifānes vārdiem viņa jau esot strādājusi par režisora asistenti vairākos krievu seriālos, tomēr latviešu gan ne. Viņa uzskata, ka pašmāju veidotie projekti esot baigi vājie.

Par aizbraukšanu no Latvijas valsts Liene Greifāne dižojusies vairākkārt senākā pagātnē. Dziedātājas sociālajos tīklos bieži bijuši redzami ieraksti par dzimtenes pamešanu, tostarp pārcelšanos uz Ameriku.

Tikmēr ļaudis sociālajos tīklos un tīmekļa komentāros šokējas par Lienes Candy lēmumu pamest valsti un atbalsta dēla Sebastiana atteikumu sekot līdzi māmiņai uz Krieviju. Greifāne 2016.gada oktobrī svinēs 31. šūpuļsvētkus.

Vēlam veiksmi Lienei Greifānei ilgajā režisores mācību procesā un gaidīsim atpakaļ!


Ej uz nākamo lapu, lai skatītu Lienes foto izlasi. Foto: Kaspars Ūdris, Māris Breida un no LienesCandy personīgā arhīva

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Dita 20.08.2016 17:24
Vaards candy man vienmeer atgaadina kandiloma...taa nu taada ne visai jauka saslimsana........
0 1 atbildēt
ahmed alli 19.08.2016 23:23
vecākais dēls idiots, par krievu nekļūst, par tādu piedzimst :D un krievi ir forši, it īpaši krievu meitenes :)
1 1 atbildēt
LV 19.08.2016 16:14
Interesanti kuras savienības ir šis Vissavienības istitūts. Acīm redzot tur vēl dzīvo PSRS realitātēs,lai cik prestiži skaitītos tie diplomi, te nedaudz ož pēc vēstures naftalīna.
1 1 atbildēt
Elmārs 18.08.2016 14:09
Ja kāds dodas uz Angliju tad neviens nesatraucās,bet ja uz Krieviju tad gan.Nevajag bāzt savu degunu tur kur suns p..... nebāž.
6 1 atbildēt
tratratra 18.08.2016 12:50
Komentari jau normali,bet raksti gan tik debili.Sausmiga nelaime..aizbrauc...un tie tukstosi kas izbrauca...???? Tas naciju nesatrauc???
3 1 atbildēt
ai 18.08.2016 10:06
Ne es viņu pazīstu,ne mani tas satrauc kur uz kurieni kurš brauc.Nez kam tad to bērnu uzkraus audzināšanā,vecvecākiem vai tēvam????
Vai paliks likteņa varā??
3 1 atbildēt
Saule 18.08.2016 10:02
Gribēja tak arī uz Ameriku!!!!Lai tik brauc!!!Atradusies baigā dīva!
6 1 atbildēt
gnīda 18.08.2016 10:00
Skumji tikai tas, ka latvieši aizbrauc. Gribētos, lai kaut pāris okupantu pēcteču aizbrauktu uz neatgriešanos.Bet nebrauc vis, jo viņiem te Laimes zeme, pat Pugačova vairs negrib aizbraukt, jo te ir kā Krievijā, krievi runā savā valodā, un viņu te ir ļoooti ļoooti daudz, stipri par daudz, bet viņi turpina iebraukt.Tas šokē.
10 1 atbildēt
suķis 18.08.2016 09:30
Nācijai nav nekā cita ko darīt kā tikai šokēties - vispirms par Burku, tad par Kombulines ākstībām, tagad par mazzināmo Greifāni...
Visi šoki jau tikai rakstu autora šaurajā pierītē. Nav cita, par ko domāt un šokēties.
7 3 atbildēt
AUCE 18.08.2016 09:16
Jau maziņu omīte Aucē viena audzināja tad nu varēs turpināt ...
6 1 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV