Meiteņu mīlulis Andris Bulis iesprucis mīlas skandālos un sāņsoļos

Dzeltenās preses veidotais stāsts par Andra Buļa sānsoļiem no sievas, krīzi laulībā un mīļākajām.
Publicēts: 19.08.2016, Komentāri: 14

Ar jaunu sparu uzvirmojušas runas par latviešu seksīgākā aktiera un seriāla «Viņas melo labāk» varoņa Andra Buļa mīlas lietām, izpētījis slavenību žurnāls Vakara Ziņas.

Vieni apgalvo, ka aktieris ir kopā ar skaistumkaralieni, gleznotāju, žurnālisti, Saeimas deputāta palīdzi un triju meitu māmiņu Lieni Skulmi, ka pāris it kā esot novijis mīlas ligzdiņu kādā no Iļģuciema namiem. Savukārt citi pārliecināti, ka aktieris pārvarējis attiecību krīzi un ir atkal laimīgi kopā ar savu daiļo sievu un dēla māmiņu Ilzi Buli

Andrim Bulim ir 34, bet viņa kundzei Ilzei Bulei 35 gadi. Lienei Skulmei ir 36 gadi.

Kā iesākās attiecību sāga

Pirms kāda laika »Vakara Ziņu« redakcijā vērsās kāda Lienes Skulmes paziņa, kas gan vēlējās palikt anonīma un vēstīja, ka sirds ir pilna un viņa vairs nevar klusēt. «Aktieris Andris Bulis, kurš jau trīs gadus dzīvo ar Lieni Skulmi, nemitīgi presē parādās ar laulības gredzenu rokā, daži izdevumi pat viņu noķer bildēs kopā ar sievu. Manuprāt, tas ir negodīgi un nekrietni no vīrieša puses, jo viņš jau trīs gadus pavada Pārdaugavā ar Lieni. Liene ir mana laba paziņa, un es nevaru noskatīties uz to liekulību no Buļa puses - tas ir cūciski, nevīrišķīgi un pretīgi!» vēstīja Skulmes paziņa, minot konkrētu adresi Iļģuciemā, kur pāris dzīvojot.

Atgādināsim, ka 2013. gada nogalē Skulme šķīrās no sava vīra Ārena, ar kuru kopā bija nodzīvojusi desmit gadus, un abu savienībā dzimušas trīs meitas. Pēc šķiršanās Lienes vīram jau izveidojušās jaunas attiecības, kurās arī ir piedzimis bērns. Savukārt 2014. gada vasarā uzvirmoja runas, ka apburošā triju meitu māmiņa slepus tiekas ar precēto aktieri Andri Buli. Tiesa gan, tobrīd gan Andris, gan Liene noliedza runas par iespējamām attiecībām. Šad tad abi tika pieķerti kopā, bet aktieris turpināja uzsvērt, ka viņš ir precējies.

Tādēļ, lai noskaidrotu, kā šo situāciju komentē attiecību peripetijās iesaistītā Liene Skulme un vai tiešām viņai trīs gadus jāslēpjas kā aktiera mīļākajai, »Vakara Ziņas« sazinājās ar stāsta varoni. Skulme gan nekomentēja savu attiecību statusu ar Buli, vien noteica, ka par šo situāciju nerunās.

Aktiera sieva ievieš skaidrību

Baumas par Buļa un Skulmes iespējamo romānu neapstiprina arī sociālā saziņas tīkla «Facebook» aktiera sievas Ilzes Bules profils, no kura pretim smaida laimīga ģimene - Andris, Ilze un viņu dēlēns. Ģimene šovasar devusies ceļojumā uz Ameriku. Un pie ģimenes fotogrāfijām draugi veikuši ierakstus, slavējot laimīgo ģimeni un priecājoties, ka viņi spējuši tik ilgi un laimīgi būt kopā.

Sarunā ar »Vakara Ziņām« Ilze Bule nevis prasmīgi izlokās no šiem privāto dzīvi aizskarošajiem jautājumiem, bet skaidri un gaiši pastāsta, ka joprojām ir Andra Buļa sieva: «Jā, mēs joprojām esam gan precējušies, gan dzīvojam kopā. Es tiešām varu apliecināt, ka Andris nakšņo mājās pie savas ģimenes. Visa šī ažiotāža ir stipri dīvaina. Es nezinu, kam visas šīs intrigas ir vajadzīgas, varbūt tā pati sieviete to visu izplata un viņai tas ir nepieciešams?»

Ilze Bule zina stāstīt, ka vīram ir ļoti daudzas fanes, kas ir kaislīgas viņa talanta cienītājas. Tādēļ nav greizsirdīga uz vīru, jo fanošana par viņas vīru piederas pie aktiera profesijas: «Man šķiet, ka no tā nevar izvairīties neviens vīrietis aktieris, jo daiļais dzimums fano par viņiem, pielūdz un satiekot pat koķetē. Es pret šādām fanu izpausmēm izturos neitrāli un vēsi un īpaši neiespringstu. Un šajā gadījumā skatos, ka Lienei Skulmei arī ļoti patīk Andris. Man nav viedokļa, kāpēc tieši šobrīd tiek izplatītas runas, ka Andris ir kopā ar kādu citu sievieti. Tāda sajūta, ka arī iepriekš šie raksti par Andri un šo sievieti ir bijuši kā pasūtījuma raksti, lai tikai izbojātu mums ģimeni. Ja arī Liene Skulme mani uzmeklētu un gribētu ar mani runāt, man nav ar viņu nekāda sakara un nav pat viedokļa par šo sievieti. Katrā gadījumā es nevēlos neko sliktu par viņu teikt, lai neizceļas publisks kautiņš.»

Krīze tomēr bijusi, bet nu tā pārvarēta

Tiesa gan, Ilze Bule nenoliedz, ka viņas un Andra laulībā ir bijušas vairākas krīzes. Skaistais pāris ir kopā 14 gadus, no kuriem 11 gadus ir oficiālā laulībā. Abi kopā esot sevi attīstījuši un pilnveidojuši un tik daudz ko piedzīvojuši. Aktiera sieva arī nenoliedz, ka vīram ir paslīdējusi kāja, taču tajā pašā laikā viņš ir izvērtējis savas kļūdas un kā krietns vīrietis atgriezies ģimenē: «Mēs negatavojamies šķirties, un ar mūsu ģimeni viss ir kārtībā. Ikdienā dzīvojam savā Rīgas dzīvoklī, bet brīvajā laikā kopā ar dēlu braucam atpūsties uz saviem laukiem Ainažos. Mēs esam pietiekoši stabila ģimene. Žēl, ka ir sievietes, kas cenšas izmantot brīžus, kad ģimenē ir gadījusies kāda krīze.»

Sieva Ilze arī palīdz vīram kārtot lietas viņam piederošā SIA «Andris Bulis». Uzņēmums juridiski reģistrēts aktiera dzīvesbiedrei piederošā dzīvoklī. «Kā jau ģimenē pieklājas, es diezgan daudz cenšos vīram palīdzēt,» viņa nosaka.

Savukārt pats galvenais stāsta varonis Andris Bulis sarunā ar »Vakara Ziņām« dziļdomīgi nosaka, ka vēlas noskaidrot, kādas par viņu ienākušas sūdzības. Galantais aktieris un meiteņu mīlulis Andris Bulis ir mazliet apmulsis un noteic, ka ne no viena neslēpjas un ir kopā ar savu oficiālo sievu: «Es uzskatu, ka par mani neglaimojoša informācija tiek izplatīta speciāli. Jā, tas šobrīd ir ļauni un negodīgi. Nekādā gadījumā negribu noslēpt, ka man ar Lieni bija attiecības, bet kāpēc tas tiek šobrīd izvērsts uz āru, man nav ne jausmas. Tā jau ir mana problēma.».

Ej uz nākamo lapu, lai skatītu foto + bildes kopā ar sievu Ilzi

Lapas: 12
Komentāri: 14
Avots: VAKARA ZIŅAS
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Minna 24.08.2016 04:17
Skulme pati presē bīda šos materiālus, jo Andža pēdējos mēnešos no viņas esot novērsies
3 0 atbildēt
hahaha 22.08.2016 11:57
nu te jau pa komentāriem uzdarbojas pati pieviltā Skulme un viņas tā saucamie drauģeļi :)))
3 0 atbildēt
Luna 21.08.2016 18:32
Taču lai viņš dzīvo - ar sievu, bez sievas, ar 10 "sievām" vienlaikus!.. kādā veidā tas skartu garlaikoto lasītāju? Nav jau ziepju gabals - nenodils!Un vispār atradies "liela sexa mazais karalis"! Hā!
0 2 atbildēt
Zane 20.08.2016 21:06
Kas tā par fignju? Kā dzivoja ar Skulmi, tā dzivo vēl joprojam. Ko tā sieva tur muld!
1 3 atbildēt
Keta. 19.08.2016 18:42
Gan jau padricelēja kādu reizi to Lieni un pameta. Tagad Lienīte atriebjas....
24 0 atbildēt
klača 19.08.2016 17:54
Kādā pasenā intervijā Andra sieviņa dievojās, ka vīriņš katru nakti ir mājās, pats Andris tikmēr atzinās, ka attiecībās paņēmis pauzi un dzīvo no ģimenes atsevišķi.Tā, ka patiesība ir kaut kur pa vidu!
51 0 atbildēt
stulbums 19.08.2016 15:13
viņš man nepatīk,pārāk nenopietns un iedomīgs,tikai spēlēt mūsmāju huiņās
1 22 atbildēt
? 19.08.2016 15:12
Kā var tik skaistam vīrietim būt tik neglīta sieva?Nesaprotu vīriešu izvēli.
43 60 atbildēt
...nu nē 19.08.2016 15:11
Sieva nu gan nav smuka....
24 40 atbildēt
HA 19.08.2016 14:39
Bulim tad ir jābūt pilnīgi trakam ,lai pamestu savu sieviņu un uzsāktu attiecības ar Skulmi.Te es domaju-nopietnas attiecības,nevis pārgulēšanu.
15 10 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV