Deģenerāts, mēsls un Latvijas zaimotājs Didzis Melbiksis

Skandālists un maniakālas slavas alkstošais blogeris, bet, nabadziņš, līdz šim šo slavu gadiem nesasniegušais Didzis Melbiksis, kurš pārspīlēti dziļi "iemīlējies" bēgļos un mēģinājis šo vēstījumu iemasēt tautas smadzenēs ir izgāzies kā veca sēta un saņēmis sabiedrības un valsts struktūru nosodījumu. Jo neko mēs nedarīsim tāpat!
Publicēts: 21.08.2016, Komentāri: 32
Skandālists un maniakālas slavas alkstošais blogeris, bet, nabadziņš, līdz šim šo slavu gadiem nesasniegušais Didzis Melbiksis, kurš pārspīlēti dziļi "iemīlējies" bēgļos un mēģinājis šo vēstījumu iemasēt tautas smadzenēs ir izgāzies kā veca sēta un saņēmis sabiedrības un valsts struktūru nosodījumu. Jo neko mēs nedarīsim tāpat!

Televīzijā skatoties ANO Bēgļu aģentūras kampaņas "Mēs darītu tāpat!" prezentēšanu, pirmajā mirklī neticēju savām acīm: par kampaņas galveno „seju” kļuvis cilvēks, ko citādi kā par deģenerātu – ekshibicionistu nosaukt nevaru. Runa ir par Didzi Melbiksi, kura klātbūtne automātiski diskreditē jebkuru pasākumu - bēgļu kampaņa nav izņēmums, šādu viedokli vēsta portāls Pietiek.com .


Netērēšu velti laiku un burtus sava viedokļa pamatošanai, - te būs divas bildītes, kas uzskatāmi parāda jaunizceptā „bēgļu aizstāvja” uzskatus (ja tādi viņam vispār ir) dažādās jomās, kas, pieļauju, daudziem var šķist krietni svarīgākas nekā šim pārpratumam biksēs.

Didzis Melbiksis zaimo un izņirgājas par Latvijas valsti un Latvijas karogu:

Didža Melbikša Latvijas valsti pazemojošie ekrānšāviņi lielākā izmērā fotogalerijā. Lasītāju viedoklis komentāru sadaļā ļoti vēlams.

Savos sociālo tīklu profilos Melbiksis tīksminās par bēgļiem un patvēruma meklētājiem un neviens viņam to neliedz, bet nevajag uzspiest savu viedokli, pārliecību un fetišismu citiem sabiedrības locekļiem jeb vairākumam sabiedrības!

Aizsardzības ministrija nosūtījusi Ārlietu ministrijai vēstuli ar aicinājumu lūgt ANO Bēgļu aģentūrai (UNHCR) pārtraukt kampaņas "Mēs darītu tāpat!" "nekorektos elementus" Latvijā, aģentūra LETA noskaidroja ministrijā.

Par šādu soli AM izšķīrusies, ņemot vērā to, ka kampaņa esot aizvainojoša zemessargiem un karavīriem.

AM valsts sekretārs Jānis Garisons jau iepriekš teica, ka šī ir nekorekta kampaņa, jo tā apelē nevis pie bēgļu problemātikas humānajiem aspektiem, bet gan tiešā un netiešā veidā apgalvo, ka Latvijas iedzīvotāji to vien gaida, kā aizbēgt no valsts. Tas eost aizvainojoši ne tikai Nacionālo bruņoto spēku karavīriem, bet jo īpaši zemessargiem, kas savu brīvo laiku pavada mācībās, lai ar ieročiem rokās varētu aizstāvēt Latviju.

"Tieši Latvijas iedzīvotāju griba aizstāvēt savu valsti noteiks to, ka mēs nekad nenonāksim situācijās, ka Latvijas iedzīvotājiem jādodas bēgļu gaitās," uzsver Aizsardzības ministrija.Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Komentāri: 32
Avots: Pietiek.com
Foto: Pietiek.com
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

A.S 25.08.2016 22:59
Politkorekti būs Afrobiksis
1 0 atbildēt
Olis 25.08.2016 20:04
Izdzimtenis. Lai tieši vinš bèg prom no Latvijas par kuru izñirgàjies!
3 0 atbildēt
Smaida Lieguma 21.08.2016 23:30
Bet smieklīgi jau ir ar to karoga "svētumu". Riktīga mežoņu elkdievība. Un ja vēl vismaz būtu tāda valsts, ar kuru lepoties.
1 9 atbildēt
tiešām? > Smaida Lieguma 22.08.2016 17:04
Un kā tā elkdievība izpaužas?
6 0 atbildēt
Pele 21.08.2016 22:04
Absoluti degenerats!
24 0 atbildēt
haralds elceri 21.08.2016 21:47
ne mēs muktu, ne mēs dekapitētu citticīgos, ne izvarotu viņu sievietes, ne kačātu pravas un mēs arī nedzīvotu kā nahvostņiki uz pabalstiem!
9 0 atbildēt
Smaida Lieguma > haralds elceri 21.08.2016 21:48
Bet par to karoga elkdievību 100% taisnība.
1 18 atbildēt
ANDRIS 21.08.2016 20:34
kas to visu apmaksaja- TA TACU IR LIELA NAUDA // KAS TIE IR - un kam maksaja - par nelietibu
42 0 atbildēt
ivka 21.08.2016 19:52
Mel-biksis melo un muld,diez,kas tos murgus klausās?
34 0 atbildēt
Arvīds Točs 21.08.2016 19:35
Vai tad Valsts psihiatrijas slimnīcās ir aptrūcis
vietu? Tur būtu vieta pat Melbiksim un arī bikses
nomainītu pret gaišākām.
66 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV