Ļaujies garšu piedzīvojumiem Gastronomijas festivālā! Klāt Riga Food izstāde

Arī šogad 12 dienas – no 2016.gada 31. augusta līdz 11. septembrim – notiks Gastronomijas festivāls, kas aicinās tevi izvēlēties savu garšu ceļojuma galamērķi un ļauties piedzīvojumam.
Publicēts: 02.09.2016, Komentāri: 3

Arī šogad 12 dienas – no 31. augusta līdz 11. septembrim – notiks Gastronomijas festivāls, kas aicinās tevi izvēlēties savu garšu ceļojuma galamērķi un ļauties piedzīvojumam. Jauni ēdieni, šefpavāru komplimenti un labas cenas! Un jau piekto gadu festivāls atklās pārtikas izstādi „Riga Food”.

Gastronomijas festivālā piedalīsies 30 restorāni, kafejnīcas un bāri vairākās Latvijas pilsētās – Rīgā, Saldū, Inčukalnā, Siguldā, Jūrmalā, Pūrē, Baltezerā, Pilsrundālē un Daugavpilī. Festivāla laikā dalībnieki gardēžiem piedāvās jaunas ēdienkartes, kā arī īpašas cenas un speciālos piedāvājumus.

Talantīgi šefpavāri

Sarmīte Neimane no restorāna „Niklāvs”, Egils Grīnfelds no „Avalon”, Kristaps Jokmanis no „VIEW Restaurant & Lounge”, Deniss Ivankovs no „KASHA|Gourmet”, Ieva Upīte no „De Commerce Gastro Pub 1871” un Ivo Lamberts no kafejnīcas „Kasdārzā”... tie ir tikai daži no šefpavāriem, kuri ir aizrautīgi strādājuši, lai klientus pārsteigtu ar jauniem ēdieniem. Piedāvātās maltītes būs daudzveidīgas, tāpēc katrs atradīs savai gaumei un garšas kārpiņām atbilstošāko.

Sezonālie labumi

Restorāna „Gutenbergs” šefpavārs Ēriks Livmanis uzskata, ka ēdienkartē jāuzsver sezonalitāte, jo tāda ir Latvijas daba un tas ļauj pavāram kā māksliniekam izpausties katru sezonu ar citām krāsām un akcentiem. Jaunās ēdienkartes parāda, ka šāds uzskats vieno daudzus šefpavārus, jo ēdienos plaši izmantotas Latvijas dabas veltes – gailenes, baravikas un citas meža sēnes, ķirbji, zaļie zirnīši, cūku pupas un citi dārza labumi, kā arī vitamīniem bagātie gardumi – smiltsērkšķi, brūklenes, dzērvenes, piparmētras, u. c.

Piedāvājumos ir arī citu tautu virtuvēm raksturīgie ēdieni – restorānā „Casa Nostra” šefpavāri no Itālijas garantē autentisku itāļu ēdienu garšu, uzbeku nacionālās virtuves labumus piedāvās restorāns „Uzbegims”, spāņu virtuvei raksturīgus ēdienu pasniegs kafejnīcā „Escargot Cafe”, savukārt sezonālās Latvijas dabas veltes Itālijas garšu noskaņās nobaudīt piedāvās restorāna „Baltvilla” šefpavārs Frančesko Dželo.

Ieskaties un izvēlies!

Ikviens ir aicināts ielūkoties festivāla mājaslapā, lai iepazītos ar visu dalībnieku īpašajiem piedāvājumiem un izvēlētos sev kārdinošākos: www.gastrofest.lv

Gastronomijas festivāls ir starptautiskās pārtikas izstādes „Riga Food 2016” gastronomiskais ievadpasākums un to rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Sekojiet festivāla jaunumiem mājaslapā www.gastrofest.lv un Facebook.com: www.facebook.com/Gastrofest.lv

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Olita 04.09.2016 00:29
nu ko jūs to roberto vislaik reklamējiet?
1 0 atbildēt
Anna : )) 04.09.2016 00:19
šitā es noresnēšu!
1 0 atbildēt
: )) 04.09.2016 00:04
Atkal varēs pierīties!
1 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV