Darbs studentiem. Iespēja strādāt maz un pelnīt daudz

Ienesīgs, ērts, izdevīgs darba piedāvājums Latvijā. Arī studentiem. Turklāt ar iespēju: papildus darbs paralēli pamatdarbam vai studijām. Aģentūra DWC Agency.
Publicēts: 10.09.2016, Komentāri: 23

Ienesīgs, ērts, izdevīgs darba piedāvājums. Arī studentiem.

Strādāt maz vai tad, kad var un gribas, bet tik un tā pelnīt pietiekami daudz, to vēlas daudzas jaunas meitenes, taču lielākā daļa tomēr turpina dzīvot ar domu, ka šāds darbs pasaulē vēl nav izdomāts.

Nekā! Ir izdomāts! Video čata modeles darbs noteikti ir tāds, kas atbilst abiem šiem kritērijiem, tomēr sabiedrībā arvien valda daudz stereotipu par šo nodarbošanos, secina vieni no līderiem video čata jomā Latvijā, aģentūra DWC Agency. Bet kā ir patiesībā?

Patiesība ir tāda, ka video čats ir viens no XXI gadsimta pelnošākajiem darbiem, kas ļauj sievietēm labi nopelnīt un strādāt pēc salīdzinoši brīva grafika. Un patiesība ir tāda, ka pasaulē ir arvien vairāk vientuļu (gan attiecību statusa ziņā, gan iekšējo sajūtu līmenī) un nesaprastu cilvēku, kuri alkst komunikācijas un koķetērijas ar pretējo dzimumu. Un video čats to ļauj iegūt.

Kas ir video čats un kā tas darbojas?

Tā pavisam vienkāršoti runājot, video čats ir tērzēšana ar interneta starpniecību, kas ļauj sekot līdz otram sarunas biedram ar video tiešraides starpniecību. Piemēram, aģentūra DWC Agency, kas pieaugušo video čata (18+) jomā darbojas jau vairāk kā piecus gadus, pati čatu neuztur, taču ir noslēgusi sadarbības līgumu ar vienu no ietekmīgākajām Eiropas webcam vietnēm, kurā ar modelēm komunicēt var tikai reģistrētie lietotāji.

Reģistrācija šajās vietnēs nav tik elementāra kā, piemēram, sociālo tīklu profila vai jauna e-pasta adreses izveide. Lai persona reģistrētos webcam vietnē un piekļūtu komunikācijai ar modelēm, tai ir jāiesniedz vietnes administrācijai dokumenti, kas apstiprina pilngadību, kā arī jādod pieeja savai bankas kartei, jo par komunikāciju ar modelēm ir jāmaksā.

Gan modele, sākot strādāt, gan reģistrētais lietotājs, apmeklējot vietni, var izvēlēties kategoriju, kurā strādāt un komunicēt. Kategorijas parasti ir trīs – non nude (bez atkailināšanās), teasing (kārdināšana) vai nude (ar atkailināšanos). Tāpat kā reģistrētais lietotājs var brīvi izvēlēties, kuras kategorijas čatā iesaistīties, tā arī modele var mainīt izvēlēto kategoriju, meklējot sev atbilstošāko formātu. Bez tam, modele var izvēlēties arī to, vai strādāt no mājām vai arī veidot tiešraides no aģentūras mājīgajām telpām-studijām.

Personība izkonkurē kailumu

Dažkārt mānīgi var šķist, ka vislielākā lietotāju interese ir kategorijā, kas ietver atkailināšanos, un ka tajā darbojotie var saņemt lielākos honorārus, taču tā nebūt nav. Kā rādaDWC Agencypieredze, lielākā daļa modeļu izvēlasteasingjeb kārdināšanas kategoriju, kas ir kā vidusceļš, kas neparedz izģērbšanos, bet vienlaikus ļauj labi nopelnīt. Attiecīgi, pat šādās vietnēs nozīmīgāka par kailumu nereti izrādās personība, prasme komunicēt, flirtēt un būt vienkārši interesantai sarunu partnerei, kura prot būt koķeta, prot uzklausīt, ir brīva no aizspriedumiem un spēj pielāgoties situācijai.  

Šādas īpašības noteikti noder, ņemot vērā, ka tas ir pieaugušo izklaides čats un tajā var tikt apspriestas tēmas no A-Z, tai skaitā intīma rakstura jautājumi. Taču jāatceras, lai gan sarunas var aizvest visos iespējamos virzienos, būtiski atcerēties, ka modele ir tā, kas ir noteicēja, ka viņa runā un dara tikai to, ko pati vēlas, neizejot no savas komforta zonas, jo, ja tā var teikt, neviens nevar “izkāpt” no datora ekrāna un modeli piespiest kaut ko darīt pret viņas gribu.

Kā ar datu drošību un konfidencialitāti?

Fiziska drošība noteikti ir viena no tehnoloģiju sniegtajām priekšrocībām, bet kā ar personas datu drošību kopumā? Daļēji atbilde uz to rodama iepriekš aprakstītajā web čata vietnes uzbūvē – komunicēt ar modelēm var tikai reģistrētas personas, kas nozīmē, ka šie cilvēki nav anonīmi. Bet nu, protams, jāapzinās, ka cilvēki ir dažādi, tāpēc jāievēro virkne piesardzības pasākumu. Piemēram,DWC Agency, kad modele pievienojas aģentūrai, ar viņu tiek noslēgts Konfidencialitātes līgums, kurā atrunāti arī šie jautājumi.

Aģentūra no savas puses iesakam modelēm čatā neizpaust par sevi tādu patiesu personīgo informāciju kā vārds, uzvārds, dzīvesvietas adrese, mobilā tālruņa numurs, e-pasts. Ieteikums ir neapstiprināt savus čata klientus arī sociālajos tīklos. Ja modele to ievēro, tad reģistrētie lietotāji par sarunu partneri zina tikai viņas niku (izdomātu lietotājvārdu) un izdomāto leģendu jeb dzīvesstāstu. Vai tas realitātē tiek ievērots, tas, protams, paliek uz pašu meiteņu sirdsapziņas, jo aģentūrai nav iespējams izkontrolēt, ko meitene atklāj tiešsaistes sarunās un ko – nē.

Lai pasargātu modeles no nevajadzīgas ažiotāžas un apspriešanas Latvijas mērogā,DWC Agencypapildu garantē to, ka Latvijas iedzīvotājiem (Latvijas IP adresēm) pieeja konkrētajai webcam vietnei vispār ir bloķēta.

Cik var nopelnīt?

Tas nu ir jautājums, kas interesē gan ziņkārīgos lasītājus, gan modeles. Uzreiz jāsaka, ka atalgojums ir mainīgs un viss atkarīgs no modeles ieguldītā laika, attieksmes, personības un izvēlētās sarunu kategorijas. Taču salīdzinot datus par aptuveni 60 aģentūrā strādājošo modeļu ikmēneša ieņēmumiem, var secināt, ka vidējiDWC Agencymodele savā kontā saņem 800 eiro mēnesī, taču ir modeles, kurām šīs summas pārsniedz arī 1500 eiro. Kas būtiski, atlīdzība tiek izmaksāta oficiāli.

DWC Agencyir Latvijā reģistrēta kompānija. Ja kāda meitene vēlas strādāt aģentūras pārstāvētajā vietnē, ar viņu tiek slēgts Uzņēmuma līgums par pakalpojuma sniegšanu, kurā ir atrunātas arī savstarpējās attiecības un pienākumi. Pēc tam modelei tiek izveidots profils, par viņu tiek iesniegta visa nepieciešamā informācija webcam vietnei, tiek veiktas apmācības gan par vizuālo tēlu, gan tehniskajām detaļām (kameras regulācija, apgaismojums utt.), lai modele varētu gūt maksimālo peļņu. Lai saņemtu savu honorāru, modeles pienākums ir reģistrēties kā pašnodarbinātajai personai. Ar visu šo administratīvo jautājumu kārtošanu modelēm var palīdzēt tikt galā arī aģentūras jurists un grāmatvedis.

Jautāsiet, bet kā tad reāli notiek pelnīšana? Kad modele ir tiešsaistē (aktīva) un gatava čatot, reģistrētie lietotāji var izmantot iespēju ar viņu parunāt bezmaksas (free chat) čatā. To, cik ilgs laiks var tikt pavadīts čatojot bez maksas – 5, 10 vai vairāk minūtes, sava profila iestatījumos nosaka pati modele. Pārējais jau ir maksas čats, no kura modele gūst ienākumus. Jo ilgāka saruna, jo lielāka peļņa. Vienas sesijas jeb sarunas ilgums var būt ļoti atšķirīgs. Maksas čatā var tikt pavadīta viena minūte, bet var tikt pavadītas arī vairākas stundas. Te savā ziņā arī rodama atbilde, kāpēc ienesīgāka par atkailināšanās kategoriju nereti izrādās tieši čata forma bez atkailināšanās vai kārdināšanas kategorijā, jo lietotājs, kurš vēlas redzēt tikai modeles atkailināšanos, nepavadīs maksas čatā ilgu laiku, kamēr lietotājs, kuru patiesi interesē sarunas partnere un aizrauj flirts, sarunās var pavadīt pat varākas stundas.  

Kā norāda DWC Agency, video čata modeles darbs nav domāts katrai sievietei, jo ir savi priekšnoteikumi – vecums (vismaz 18 gadu), labas angļu valodas zināšanas un prasmes tās likt lietā veidojot interesantu sarunu, atbilstošas personības īpašības, tomēr, ja ir radusies interese, savus spēkus ir vērts izmēģināt kaut vai vienreiz. Un tikai tad varēs spriest, vai modele šim darbam ir piemērota un vai tas var kļūt par pamatdarbu vai tikai par papildu piepelnīšanās avotu. Katrā ziņā, ja darīt, tad bez pašpārmetumiem, aicina DWC Agency, jo sabiedrībā nereti populārajam viedoklim, ka video čata modeles darbs ir vienlīdzīgs ar sava ķermeņa pārdošanu vai pat prostitūciju, jau pašos pamatos ir nepatiess. Vispirms, jau tāpēc, ka starp modeli un čata partneri nepastāv nekāds fizisks kontakts, otrkārt, modele vienmēr, VIENMĒR ir tā, kas nosaka, kā, ko un cik daudz komunicēt.  


Saziņai -www.dwcagency.com vai info@dwcagency.com.Komentāri: 23
Autors: Kaspars Ūdris
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Aiga 16.02.2017 23:05
Mīļā sirds, te nav runa par + vai -
Runa ir par to, ko Tu atbildēsi savam bērnam, kad tas jautās:"Mammu, kur Tu strādā? Ko Tu tur dari?"

Uz ko Tu minstināsies un vāksi kopā pārdabiskas frāzes, kas it kā apraksta Tavu darba specifiku.

Jautājums ir par to, cik Tev būs tīra sirdsapziņa, atbildot uz šiem bērna naivi uzdotajiem jautājumiem.

Atbildēsi, kā ir. Labi. Cepuri nost par atklātību.

Plāno minstināties? Kādēļ?

Persona, kura strādā, pamatā ir pilngadīga persona, kas ir, iespējams, tai jau var būt bērni.
Kādēļ mēs strādājam?
Protams, nākotnei. Bērni ir mūsu nākotne.

Kādēļ radīt iespaidu, ka tas ir normāli šādā vietā, veidā strādāt?
Kādēļ radīt ilūziju, ka tā var strādāt, ka bērns var iedomāties, ka var šādi strādāt?

Lai nu kā tur būtu, šo nodarbošanos var nosaukt par netikumu.
Neuzskatu, ka savas intīmās zonas tagad jāprezentē visai pasaulei.

Ne reizi neredzēju šāda darba sludinājumu web-lapā cv.lv
par tik augsti apmaksātu pozīciju, tik prestižā uzņēmumā.
Kā tā?

Negribu pat komentēt.
Cik nožēlojamai jābūt, cik ļoti sevi nav jāciena, lai tādā i-pornogrāfijā iesaistītos...
3 0 atbildēt
Anna 14.02.2017 16:06
normals darbs. Ja, ir savi + un savi -. Bet kur tad ta nav?
1 1 atbildēt
Aiga 14.01.2017 08:21
Pietiek reklamēt šito bordeli.
Man vienalga, cik daudz internet-prostitūtas pelna, tas ir, cik modeles (Jūsu) pelna.
4 2 atbildēt
. 09.01.2017 14:06
cik cilveku, tik viedokli. briva valsts. katrs dara ko grib.
2 0 atbildēt
dfdfdf 13.12.2016 21:41
MAUKELES :D
4 2 atbildēt
Nike 20.11.2016 12:47
To ko jūs darat tā ir vnk haļava un bēdējā bezkaunība kā tikai nopelnīt vairāk naudas neko nedarot tā pat to dara mūsu Debīlie deputāti.

Es jau 4 gadus strādāju Austrijā pelnu 3800eiro mēnesī. Jūs man jautāsiet kur tik daudz? Atbilde jābūt valodas zināšanam kad brauc uz kādu valsti. Domājat loģiski un ar galvu jā un nesūdzos par tām stundām dienā ko strādāju 7:00 no rīta līdz 20:00 vakarā Tagad ir pašam sava māja.

Sākums ir grūts bet pēc puss gada pieradu tākā no laba darba nāk laba alga macaties valodu un strādājat

runājot par virstundām man ir 4500 eiro menesī maksāju komunālos un pārtiku paliek man 2000 daru ko gribu ar viņiem var visu ja tiekai grib
3 3 atbildēt
Liene 15.11.2016 14:22
Stradaju lidziga uznemuma jau 4 gadus. Flirteju un pelnu labu naudu.
7 2 atbildēt
. 15.11.2016 11:31
Es stradaju un man vienalga ko doma citi. vismaz dzivoju ka cilveks.
3 2 atbildēt
daze > . 29.11.2016 22:02
Kur tadu darbu var atrast?sezu majas un neko nedaru,da i musu pilseta atrast darbu nevar:(
0 0 atbildēt
Aiga 26.10.2016 19:50
Cik jūs aktīvi komentējat! Priecāties vai raudāt?

Es lieliski saprotu, ka lielākā daļa šeit esošo pozitīvo komentāru par šo "darbiņu" ir šo pašu darbinieku komentāri.
Ziniet, pat par darbiniekiem tos nenosaukt.
Jūs sevi reklamējat. Reklamējat netiešo prostitūciju internetā. Facebookā. Malači.
Nodokļus valstij arī maksājat? Šaubos.

Un, lūdzu, nevajag stāstīt šeit savas pasakas par morāles slieksni.
Būsim godīgi.
Darba apraksts: tu, kamera, datoriņš, vēlreiz tu (pavedinošu skatu), čats, privātais čats..., kur tā saucamais klients (uzbudinātais) maksā naudiņu, lai tu izdari kaut ko tikai priekš viņa kameras priekšā. Viņš grib, lai tu parunā ar viņu? Parunāt viņš var ar jebkuru cilvēku. ...

Tur vienkārši nav komentāru.

Es zinu, ka tā ir jau katra bērna izvēle iesaistīties tajā vai nē... Lūdzu, vismaz nereklamējiet sevi. Neko labu tāpat jūs nepiedāvājat.


Nu redz.
Ak vai, ak vai, sagrāvu jūsu reklāmu.
29 5 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV