Aizturēts un izolatorā ievietots latviešu miljonārs Jūlijs Krūmiņš

Jūlijs Krūmiņš patlaban atrodas izolatorā un esot sniedzis liecības.
Publicēts: 05.10.2016, Komentāri: 15
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) aizturējis uzņēmēju Jūliju Krūmiņu, apstiprināja advokāts Egons Rusanovs. Rusanovs sacīja, ka Krūmiņš patlaban atrodas izolatorā un ir sniedzis īsas liecības. Jautāts, vai aizturēšana saistīta ar iespējamiem partiju finansēšanas pārkāpumiem, advokāts atbildēja apstiprinoši. Šodien KNAB darbinieki veica arī kratīšanu Jūrmalas mēra Gata Trukšņa (ZZS) birojā. Vai abiem gadījumiem ir kāda saistība, nav zināms.

Savukārt attiecībā uz iespējamo drošības līdzekli, kāds varētu tikt piemērots viņa klientam, Krūmiņa aizstāvis komentēja, ka par to pašreiz ir pāragri runāt.

Latviešu miljonārs Krūmiņš laikā no 1989. līdz 1991.gadam bijis ģenerāldirektors Latvijas un Zviedrijas kopuzņēmumā «Man-Tess», kas ir viens no lielākajiem stividoruzņēmumiem Latvijā. Pēcāk Krūmiņš kļuva par tā prezidentu un īpašnieku, bet 2011.gadā atstāja uzņēmuma valdes priekšsēdētāja amatu.

Krūmiņš iepriekš ir bijis arī «Man-Tess Tranzīta», «Latvijas Rietumu termināļa» un «MT Bunkera» vienīgais īpašnieks, kā arī AS «Latvijas Naftas tranzīts» un «Ventspils nafta» līdzīpašnieks. Kopš 1997.gada Krūmiņš regulāri ticis ierindots Latvijas miljonāru sarakstā.

Jūrmalas domes deputāti nezina, kāpēc KNAB veicis kratīšanu domē


Jūrmalas domes deputāti nav informēti par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) kratīšanas iemesliem mēra kabinetā.

Jūrmalas domes deputāts un Latvijas Zaļās partijas Jūrmalas nodaļas vadītājs Jānis Lediņš aģentūrai LETA sacīja, ka nav informēts par to, kāpēc KNAB darbinieki šodien bija ieradušies Trukšņa kabinetā. Viņš norādīja, ka, kamēr nav skaidrības par notikušo, politiskais spēks arī nevar attiecībā uz šo situāciju pieņemt kādus lēmumus.

Tāpat arī deputāte Iveta Blaua (V) nebija informēta par šo gadījumu. Arī Jurim Visockim (V) neesot zināms, ar ko varētu būt saistīta notikusī kratīšana.

Jūrmalas pilsētas domes izpilddirektors Arturs Grants aģentūrai LETA norādīja, ka nav informēts par jebkādām domē notikušām procesuālām darbībām.

Jau ziņots, ka KNAB darbinieki šodien veica kratīšanu Trukšņa kabinetā. LETA novēroja, kā trīs KNAB pārstāvji no Jūrmalas domes ēkas iznes vienu melnu koferi un vairākas lielizmēra aploksnes. KNAB pārstāvji devās uz mikroautobusu, ar kuru no domes aizbrauca. Ar to, visticamāk, kratīšana Trukšņa kabinetā noslēdzās.

KNAB preses pārstāve Laura Dūša aģentūrai LETA apliecināja, ka KNAB veic procesuālās darbības Jūrmalas domē, taču plašāku informāciju KNAB šobrīd nesniedz.

Neoficiāli avoti aģentūrai LETA vēstīja, ka, iespējams, Truksni bija plānots aizturēt, taču viņš ar ātro palīdzību tika nogādāts slimnīcā.

Trukšņa advokāts, uzzinot, ka zvana žurnālists, aģentūrai LETA teica, ka šobrīd nevarot neko pateikt un nevarot runāt.

Ja apstiprināsies ziņas, ka KNAB vaino Truksni korupcijā, tad šī būs kārtējā reize, kad KNAB redzeslokā nonācis kāds no Jūrmalas mēriem. Pirms vairākiem gadiem tā dēvētajā Jūrmalgeitā cietumsodu par kukuļošanu saņēma bijušais Jūrmalas mērs Juris Hlevickis, kurš sodu jau izcietis. Savukārt apelācijas instances tiesā šobrīd atrodas krimināllieta, kur bijušais kūrortpilsētas mērs Raimonds Munkevics apsūdzēts par kukuļdošanu. Pirmās instances tiesa Munkevicam piesprieda 49 950 eiro naudas sodu.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Luna 05.10.2016 14:18
... tad, kad Viņš tiks atbrīvots no izolatora (tas būs ļoti drīz, nepaspēs pat cigāras izbeigties!), prominences varēs sapulcēties J. Krūmiņa īpašumā, lai šo notikumu atzīmētu atbilstoši "salda krējuma" etiķetei...
3 0 atbildēt
figa 05.10.2016 11:28
visus sitos zaglus sabazt pa cietumiem un izgert plikus bet ta jau ir izradisanaas
2 0 atbildēt
pie mums 05.10.2016 10:04
Latvija visas valsts Domes jaizdara kratisana,jauztaisa revizijas gramatvedibas,atklasies tadi brinumi,ka sapnos nebus radijies.A Kruminam naudas pietiek,lai atpirktos
2 0 atbildēt
Keiko 05.10.2016 09:00
Nu dikti izskatās pēc kārtējās izrādīšanās....
9 0 atbildēt
West 05.10.2016 08:51
Gandrīz divdesmit piecus gadus Krūmiņu visi slavēja,te pēkšņi mafiozo,kārtējais KNAB murgs,pareizi,Streļčenokam laiks beidzas tāpēc vajag izcelties,lai parādītu cik viņš ir spējīgs.
6 5 atbildēt
West 05.10.2016 08:49
Gandrīz divdesmit piecus gadus Krūmiņu visi slavēja,te pēkšņi mafiozo,kārtējais KNAB murgs,pareizi,Streļčenokam laiks beidzas tāpēc vajag izcelti
2 4 atbildēt
aivis 05.10.2016 08:34
Atraduši hehe debili -kā viņi viņu pieķēra?Kā saoda?Jo Latvija smird no tādiem ka ne atrast no kuras puses smaka nak:)Kukuļus ņem visi ari godīgie,tik ne visus pieķer!!!Un tā arī būs ka viņu atbrīvos,jo kā jūs domajat kapec?tapēc ka var nakt uz pēdām vēl ctiem fruktiem"'-un tā aizrakties līdz mūsu tautas kalpiem....un taukos peldošiem pedāļiem ka...skaļi eteiksu kuri tie ir...
11 0 atbildēt
mmm 05.10.2016 08:12
ta jau nau pirma reize kad raksta par siem kukulnemejem bet nevienu vel cietuma ar mantas konficesanu nav ielikusi ,,MURGS
15 0 atbildēt
. 05.10.2016 07:41
jo tā ir Latvija...
6 0 atbildēt
vīrs 05.10.2016 07:36
NU un....? Un kas tagad notiks!? Kas tā ir reklāma Krūmiņam,vai? Gaidīsim šai ažiotāžai atsauces ,vai secinājumus,bet diez vai būs,tā arī noklusēs!
16 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV