Miljonārs Jūlijs Krūmiņš uzdirš Latvijas likumiem un KNABam

Publicēts: 06.10.2016, Komentāri: 17
Miljonārs Jūlijs Krūmiņš pēc atbrīvošanas no apcietinājuma ir pamatīgi noreibis no brīvības - sarunājoties ar žurnālistiem, uzņēmējam brīžiem bija nepieciešams pieturēties pie advokāta stiprā pleca, lai noturētu līdzsvaru, savukārt LTV7 krievu žurnālistu ierakstītais video liecina, ka Krūmiņam zināmas grūtības radījusi arī domu sakopošana. Intervijā miljonārs arī bijis samērā vaļsirdīgs par saviem bēdubrāļiem, kuru vārdi saistīti ar krimināllietu, kā arī atzinis, ka aizliegumam pamest valsti «dirš virsū».

Komentējot aizliegumu tikties ar konkrētām personām un aizliegumu izbraukt no valsts, Krūmiņš paziņoja:

«Bet es diršu, atvainojiet, diršu virsū, es braukšu tāpat ārā, kur man vajag.

Man nav svetaforu, man nav kur braukt, es pašlaik rakstu grāmatu. Es domāju, ka kaut kur (..) oktobrī tā nāks gatava. Es rakstu grāmatu, tāpēc es tagad dzīvoju Siguldā.» Uz jautājumu, vai drošības līdzekli apstrīdēs, Krūmiņa advokāts sacīja, ka «mēs to apsvērsim», savukārt miljonārs viņu pārtrauca, sakot: «Bet man ir labi! Es tur dzīvoju un rakstu!

Man Siguldā ir ļoti labi, tur ir tādi ozoli, tāda enerģija! Es rakstu!

Es rakstu par visu to, ko mēs Latvijas valstī pazaudējām.»

Uzņēmējs kritizēja Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbu, sakot, ka «viņi meklē augoņus, viņi nenodarbojas ar normālām lietām, kur ir daudz lietas. Viņi mani tagad paceļ augšā, noturēja mani, izģērba pliku, divas dienas man nedeva ēst un es gulēju pliks tikai tāpēc, ka es biju ieskaitījis naudu kaut kādai partijai,» žurnālistiem klāstīja Krūmiņš, uzsverot, ka vairāk par likumā atļautajiem 15 000 eiro nevienam nav pārskaitījis.

«Kā es varu ziedot vairāk, nekā pieļauj likums, ja vairāk nevar ziedot kā 15 tūkstošus? Ja man piezvana, es piezvanu savām sekretārēm, grāmatvedei un saku: «Pārskaiti!» Vairāk jau es nevaru skaitīt! Ir gadījumi tādi bijuši, ka atnāk kāds no partijas fīreriem un saka: «Vai tu nevari piezvanīt kādam no saviem draugiem, jo mums pašlaik trūkst naudas.»

Tad es piezvanu, un tad arī kaut ko pārskaita. Bet tas taču nav nekas nelikumīgs! -sacīja uzņēmējs.

Viņš arī atklāja, ka piektdien viņam piezvanījis Truksnis un lūdzis pārskaitīt 10 tūkstošus basketbola komandai.

Miljonārs pauda nožēlu, ka neesot naudu pārskaitījis pats, jo Jūrmalai ir ļoti laba basketbola komanda. «Es arī pārskaitīju. Bet kas te ir slikts? Kāpēc es savu naudu, ko esmu nopelnījis 26 gados neatkarīgā Latvijā, nevaru pārskaitīt, kam es gribu?»

Abi ar Jūrmalas mēru Gati Truksni neesot nekādi draugi

- tikušies neesot jau kādu gadu, tikai mēnesī reizi vai divas sazvanoties. «Man nav ar viņu tagad nekāds kontakts,» klāstīja uzņēmējs.
Miljonārs žurnālistiem mēģināja arī izskaidrot savu motivāciju ziedot politiķiem, proti, viņš gribot atbalstīt «jaunas sejas». «No sākuma nāca Čevers, pēc tam nāca Šlesers, pēc tam nāca Repše un nekas nenotika. Tagad atnāca Sudraba, un es uzskatu, ka Sudraba ir viena no tām... nu, trūkst viņai tās harismas... bet atkal - ja es redzēšu kādu cilvēku, kurš var pavilkt, kurš būs tāds Kārlis Ulmanis, es noteikti atkal ziedošu,» paziņoja Krūmiņš.

Viņa skatījumā Sudraba bija viena no tīrākajām politiķēm, pie kā «nepielips neviena kapeika naudas» un kas kaut ko varēja sākt darīt.

«Jā, viņai nav harismas, bet viņa būtu tā, kas varētu kaut ko darīt,» pauda uzņēmējs.

Jautāts, vai zina, kas ir pārējie aizturētie, miljonārs pastāstīja, ka Jorens Raitums ir viņa finanšu direktors, kurš ir atbildīgs par Laimas Vaikules koncertu «Jūras dzintars». Viņš neesot saistīts ne ar kādiem pārskaitījumiem partijām.

Savukārt tiesnese Aija Orniņa esot viņam veca skolas draudzene,

kura pēc tam strādāja miljonāra uzņēmumā «Mann-Tess», kur uzņēmējs viņu apmācījis «visādās juridiskās lietās». Vēlāk viņa aizgājusi «tajās juridiskajās lietās» un kaut kur pazudusi. Uzņēmējs tiesnesi saticis piektdien, jo gribējis pārrunāt ar ģimeni saistītu jautājumu, proti, ceturtdien Dānijā arestēts uzņēmēja krustdēls. «Es viņu pazīstu kā ļoti godīgu cilvēku. Tad es piektdien tikos ar Orniņu un teicu - Aija, izstāsti man, kā tās lietas ir! Vienkārši mums bija tikšanās, un tas ir arī ierakstīts, kur mēs izrunājāmies par šiem jautājumiem.»

Kā ziņots, uzņēmējam Jūlijam Krūmiņam, kuru pirms dažām dienām aizturēja Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis, TVNET pastāstīja viņa advokāts Egons Rusanovs. Krūmiņam aizdomās turētā statuss ir divos kriminālprocesos, no kuriem viens saistīts ar nelikumīgu partiju finansēšanu.

Krūmiņš pirms diviem gadiem ziedojis 15 000 eiro Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS), kuras pārstāvi, Jūrmalas mēru Gati Truksni arī tur aizdomās par iespējamu partiju nelikumīgu finansēšanu lielā apmērā. Miljonāra meita Maija Čerņavska 2014.gadā ZZS pārskaitījusi 15 000 eiro un tikpat - partijai «No sirds Latvijai» (NSL).

Šodien brīvībā nokļuvis arī aizturētais Jūrmalas mērs Gatis Truksnis, kuram KNAB piemērojis aizdomās turētā statusu kriminālprocesā par iespējamu partiju nelikumīgu finansēšanu lielā apmērā, taču ieņemt amatu viņam nav liegts. Tāpat šorīt atbrīvots arī savulaik ar partiju «No sirds Latvijai» (NSL) saistītais Jorens Raitums.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

pelmenis 09.10.2016 00:33
ja man būtu Jūlija miljoni, es arī uzdirstu visam un visiem! :D
1 0 atbildēt
JAZEPS 08.10.2016 22:10
NU TAD DIRŠAM AR VIRSŪ ,jULIJ PIEGRIEZ VISIEM KRĀNUS ,KLAJ VAĻĀ PATIESĪBU KA ŽŅAUDZ MŪS TE ,VIENĪGĀ NO baltijas valstim ,kas dzivo nabadziibaa
3 0 atbildēt
sliktais 07.10.2016 09:09
smaidigais - tu jau pats esi banans
0 0 atbildēt
asais 07.10.2016 00:41
Malacis sitiem merkakiem ne tik jadirs virsu bet jaiemet sudu bedre
4 0 atbildēt
es 07.10.2016 00:11
Ta buutus vertiiga graamata!!! Ko VINJI pazaudeeja!!!
2 0 atbildēt
egils 06.10.2016 23:04
uz kurieni mēs ejam? Tālu nav 1905 gads! Atkal degs pilis un muižas?
6 0 atbildēt
liga 06.10.2016 22:52
Miljonārs tev kauna nav ,kā tu esi ticis pie miljoniem!
2 1 atbildēt
janis 06.10.2016 22:19
Mums visiem būtu vienlaicīgi jādirš virsū šiem apsurdajiem likumiem,nodokļiem un visam pārējam.
14 0 atbildēt
egils > janis 06.10.2016 23:22
latvija būs mūsu'kur nevienam dēt otram virsū 'nevajadēs!
0 0 atbildēt
saulite 06.10.2016 22:18
maita noedies
2 2 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV