Ar policijas iesaisti sakašķējas un teju izjūk Artusa Kaimiņa partija

Artusa Kaimiņa tikko dibinātajā partijā KPV LV šķelšanās un skandāls ar policijas iesaistīšanu. Ilmārs Poikāns jeb Neo ar domubiedriem pamet partiju, pārmetot Kaimiņam melus un neskaidru finansējumu.
Publicēts: 26.10.2016, Komentāri: 21

Kaimiņš  atzīst, ka attiecīgo telpu īrnieks ir pats Poikāns, taču norāda, ka partijas dokumentos šī adrese reģistrēta kā politiskā spēka birojs. Viņš arī apgalvo, ka Poikāns ar atbalstītājiem neatdot pārējiem partijas pārstāvjiem paroles, lai piekļūtu oficiālajām e-pastu adresēm, un pauž neizpratni par to.

Vien pāris mēnešus pēc partijas KPV LV izveides sašķēlusies tās vadība un četri no deviņiem tās valdes locekļiem nolēmuši partiju pamest, jo esot vīlušies partijas ideālos un tās līderī Kaimiņā, 25.oktobrī ziņoja Latvijas Televīzija.

Partijas valdi grasoties pamest Poikāns, Marita Eisaka, Uldis Neilands un Armands Kincs, kuri esot nolēmuši dibināt jaunu biedrību.

Kā iemeslus Poikāns minēja partijas līdera Artusa Kaimiņa melošanu, kā arī situāciju ar neskaidro finansējumu. Poikāns norādīja, ka politisko spēku pamet, jo ir guvis pietiekami daudz pierādījumu, ka "man nav pa ceļam" ar Kaimiņu.

Poikāns norādīja, ka šis "nav nesaskaņu, bet gan ir principa jautājums". Biedriem netika sniegta pilnvērtīga informācija, kā arī tika mēģināts "vilkt iekšā cilvēkus" ar neskaidru reputāciju, viņš apgalvoja. "Man ir svarīgi saglabāt savu vārdu un es netaisos iesaistīties apšaubāmās lietās," akcentēja līdzšinējais partijas biedrs.

Pašreizējie politiskā spēka opozicionāri norādīja, ka viens no identificētajiem riskiem esot partijā nepārstāvētā advokāta Alda Gobzema ietekme, kuru Kaimiņš esot mēģinājis virzīt kā galveno iespējamo kandidātu uz Rīgas mēra amatu pašvaldību vēlēšanās.

No partijas aizgājusī Marita Eisaka norādīja, ka bijušas situācijas, kad valdei bija jāaicina Kaimiņš piedalīties politiskā spēka valdes sēdēs. Tā neesot normāla situācija, ka partijas līderis ir jāmudina vadīt politisko spēku, un tas parādījis, ka Kaimiņam neesot vīzijas to darīt, pauda Eisaka.

Lai risinātu konstatētās problēmas, esot mēģināts sasaukt partijas biedru ārkārtas kopsapulci, bet šis mēģinājums tika nobloķēts, pauda no partijas aizgājušais Ilmārs Poikāns. Viņš norādīja, ka iestājās partijā ar konkrētiem nosacījumiem, kurus Kaimiņš esot lauzis. Eisaka pauda, ka Kaimiņš bija apņēmies politiskajā spēkā strādāt kā komandā, bet nav pildījis nosacījumus.

No partijas aizgājušajiem arī esot nācies saskarties ar dažādiem Kaimiņa izplatītiem apmelojumiem.

Poikāna atbalstītāji arī informēja, ka viņu rīcībā ir audioieraksts, kurā kādā sanāksmē Kaimiņš esot nosaucis 80% iedzīvotāju par dzīvniekiem. Tomēr viņi to pašlaik vēl nepublicēšot, jo vēloties sagaidīt, kad Kaimiņš noliegs šo informāciju.

No Kaimiņa partijas aizgājušie biedri arī atstāstīja dažus sadzīvisku problēmu piemērus. Kad bankā tika vērts vaļā partijas konts, bankas darbiniece sarunu, kurā piedalījās Kaimiņš, esot izturējusi vien četras minūtes, skaidroja no partijas aizgājušais Armands Kincs.

Eisaka savukārt pauda, ka Kaimiņš reiz iebildis pret dokumentā daudzskaitlī formulētu vārdu "deputāti", akcentējot, ka no politiskā spēka Saeimā ir viens.

Konflikts partijas vadībā esot briedis jau kādu laiku, un pirms nedēļas partijas valdes sēdē esot bijis plānots lemt par paša Kaimiņa izslēgšanu no partijas viņa vadības stila dēļ.

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Asais 30.10.2016 19:34
Katra valsti ir kads saema galma akssts Krieviem Zirinovskis,mums kadreiz bij Valdmans, tad stulbais bananu tirgonis un tagat uzradas vel viens vistiesakaja nozime idins
1 0 atbildēt
haralds 27.10.2016 22:01
Kaimiņš vismaz nav ne par†iju apvienība "Vieno†ība", ne "Sovaku Cen†rs"!
2 10 atbildēt
astra 27.10.2016 05:36
Varu tikai pabrīnīties .kā Poikāns varēja noticēt šitam āksta lomas tēlotājam !
4 4 atbildēt
26.10.2016 23:19
ok - Pienemsim. Par Kaiminu sabalso daudzi jo daudzi. Kas notiks? Vins tiek pie varas. Ko vins daris? Ko vins prot? Ar kameru skraidit? Deputatu "kasjakus" publicet? Ko vins ir ierosinajis? Kur un kadas idejas? Kurs var pateikt?
18 8 atbildēt
Corbie > nē 26.10.2016 23:49
taapec Latvija ir tada kada ir - nekaada, jo tie tavi ideju generatori visu ir smagi salaidushi deelii :))
Lai ari Kaiminsh iespejams nezinaatu ko darit, sliktaak tieshaam nebutu, pamazam visu izstuureetu!
7 2 atbildēt
Anna 26.10.2016 23:18
Interesanti būs dzirdēt Kaimiņa komentaru par partijas finansējumu.Un tad varēsim izdarīt secinājumus.Nav jau jēgas balsot par jaunu shēmotāju grupu.Tad jau tāpat nekas mūsu valstī nemainīsies.
6 4 atbildēt
Corbie > Anna 26.10.2016 23:50
par finanseshanu jau tika runats pie partijas dibinashanas, bet tu kaa jau blondiine - viss gar ausiim un pie visa veel domaa ka esi gudru komentaru uzrakstijusi...
6 0 atbildēt
Marta 26.10.2016 23:17
pats prātu pārdzēris krogā bļaustās citi viņam dzīvnieki āksts
4 7 atbildēt
Corbie > Marta 26.10.2016 23:51
Marta, tu tak esi visiistaakaa kaza! Un kas gan kaza ir ja ne dzivnieks?
8 2 atbildēt
ja 26.10.2016 23:15
Varbūt mērķis Kaimiņam bija cēls,bet,kā redzams,trūkst politiskas pieredzes un izglītības.
6 2 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV