Autobusa avārijā uz Ainažu šosejas cietuši vairāk kā 20 bērni

Sargiet savus bērnus un aiciniet vienmēr piesprādzēties ar drošības jostām!
Publicēts: 07.11.2016, Komentāri: 1
ZIŅA PAPILDINĀTA 2016.gada 7.novembrī plkst. 11:15

Ap plkst.19.00 uz šosejas Rīga – Ainaži (A1) avarējis autobuss, kurā brauca 22 bērni un 4 pieaugušie. Valsts policijā informēja, ka autobuss nobraucis no ceļa un apgāzies. Bērni guvuši dažāda veida sasitumus, nobrāzumus, zilumus, kā arī daudzi ir šoka stāvoklī.

Negadījums noticis, jo pretī braukusi automašīna saslīdējusi un iebrauca pretējā joslā, bet autobuss centies izvairīties no sadursmes, liecina policijas rīcībā esošā informācija.


Septiņas ātrās palīdzības brigādes uz Bērnu slimnīcu Rīgā hospitalizēja 20 bērnus.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša sacīja, ka bērni tiks nogādāti slimnīcā Rīgā, viņiem galvenokārt konstatēti sasitumi, nobrāzumi, kā arī stresa reakcija uz notikušo. Ssmagu traumu neesot.

Valsts policijas preses pārstāve Gita Gžibovska norādīja, ka satiksme netika pilnībā bloķēta, uz brīdi tā slēgta naktī, kad autobuss bija jāizvelk no grāvja.

2016.gada 7.novembrī plkst. 11:15 Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā vēl atrodas trīs bērni, kuri svētdien cietuši  avārijā.

Kopumā 6.novembrī ceļu satiksmes negadījumos gājuši bojā divi cilvēki - divgadīga meitene un 1945.gadā dzimusi sieviete, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā.

Valsts policija aicina autovadītājus būt piesardzīgiem, izvēlēties laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu, kā arī braukt ar automašīnām, kurām ir ziemas riepas. Ja autovadītājam nav braukšanas prasmju šādos laikapstākļos, tad labāk pie stūres nesēsties.

LSM.lv foto: Kārlis Miksons / LTV

Fotogalerija nākamajā lapā

Lapas: 12
Komentāri: 1
Foto: LSM.lv foto: Kārlis Miksons / LTV
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

aaa 07.11.2016 17:53
Ar visu prasmi grāvī vari ielidot
0 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV