Neapskaužamā situācijā nonācis mūziķis Arnis Mednis

55 gadu vecumā pavisam bēdīgā situācijā nonācis insultu pārcietušais mūziķis Arnis Mednis.
Publicēts: 04.12.2016, Komentāri: 16

55 gadu vecumā pavisam bēdīgā situācijā nonācis mūziķis, komponists un džeza kluba īpašnieks Arnis Mednis, vēsta žurnāls Vakara Ziņas.

Viņa parādsaistības jau tik ļoti pieaugušas, ka piespiedu pārdošanā tiesu izpildītājs pirmajā publiskajā izsolē piedāvā kādreiz slavenajam latviešu mūziķim piederošo nekustamo īpašumu, kas atrodas Rīgā Grīziņkalnā, Alauksta ielā.

Jauna dzīve

Pirms dažiem gadiem sarunā ar Elitu Veidemani «Neatkarīgajā Rīta Avīzē» Mednis par pārciestajām veselības problēmām stāstīja: «Tas bija liktenis. Vienkārši liktenis. Viss manī krājās, krājās, un tad viens vadiņš galvā pārgāja pušu, un... Samilstot krīzei, mēs pazaudējām gan mūsu ieķīlāto māju Mārupē, gan džeza klubu. Banka paņēma visu. To, ka banka paņems māju, es zināju aptuveni gadu pirms tam. Vislielākais veselības kaitēklis tomēr bija džeza klubs, jo es ļoti pārdzīvoju, ka nebiju spējīgs, kā mēdz teikt, to iegriezt. Es nervozēju, pārdzīvoju, cīnījos. Tas viss mani grauza daudzus gadus. Sēdēju un pīpēju pīpi. Un pīpēšana vēl vairāk sašaurināja asinsvadus.»

Beidzamajos gados Arnis Mednis nav manīts saviesīgos pasākumos, pēc pārciestā insulta vairs nemuzicē. Izšķīries arī ar savu ilggadējo sievu un kopīgo bērnu - Diānas un Oskara - māti Ivetu. Lai arī Iveta grūtos brīžos bija līdzās vīram, atbalstīja pat tad, kad viņš atradās ratiņkrēslā, 20 gadu ilgā laulības dzīve bija nolemta neveiksmei. Pēc insulta, atgūstot veselību rehabilitācijas centrā «Vaivari», mūziķis sastapa jaunu sirdsdraudzeni. Ar savu jauno mīlu Mednis nav gozējies žurnālu lappusēs. Lielākoties intervijās stāstījis par veselības problēmām un izteicis cerību, ka paralīze pāries un viņš atkal varēs dziedāt.

Piespiedu kārtā, lai dzēstu parādus, pārdod mūziķa mitekli

Tiesa gan, nu kādreizējam uzņēmējam un mūziķim atkal sākušās pamatīgas nedienas ar parādsaistībām. Latvijas Republikas oficiālajā izdevumā «Latvijas Vēstnesis» melns uz balta rakstīts, ka pirmajā publiskajā izsolē pārdod Arnim Mednim piederošo nekustamo īpašumu, kas atrodas Alauksta ielā. Parāda piedzinējs ir AS Attīstības finanšu institūcija «Altum». Nekustamā īpašuma īss apraksts: īpašums sastāv no vienistabas dzīvokļa ar kopējo platību 34,02 kvadrātmetri. SIA «Ober Haus Vērtēšanas Serviss» pārstāvji atskaitē zvērinātai tiesu izsildītājai vēsta: «Analīzes rezultātā mēs esam secinājuši, ka visiespējamākā vērtējamā nekustamā īpašuma piespiedu pārdošanas vērtība novērtēšanas datumā ir - 21 700 eiro.» Vēl nekustamā īpašuma vērtētāji minējuši dažas zīmīgas detaļas: «Objektu tehniskā stāvokļa novērtēšana tika veikta vizuāli. Komunikāciju un tehnisko sistēmu vērtība atsevišķi netika noteikta, tā ir iekļauta summārajā vērtībā. Vērtētājam netika nodrošināta iespēja apsekot dzīvokļa iekštelpas, tāpēc vērtējumā ir izdarīts pieņēmums, ka dzīvokļa apdare ir apmierinošā tehniskā stāvoklī.»

Izsoles sākuma datums: šā gada 11. novembris. Izsoles noslēguma datums un laiks 12. decembris, pulksten 13.00. Izsoles sākumcena: 21 700 eiro.

Spriežot pēc Zemesgrāmatas datiem, Medņa dzīvoklis Alauksta ielā kopš 2007. gada ieķīlāts par aptuveni 57 tūkstošiem eiro.

Ar Arni Medni sazināties neizdevās, bet viņa bijusī sieva Iveta atklāj, ka joprojām komunicē ar bijušo vīru. Tiesa gan, minot bijušā lauleņa parādsaistības un izsolē tirgoto Medņa dzīvokli, Iveta norāda, ka neko par to nezina un nemācēs komentēt. Cerams, ka Arnis Mednis izķepurosies no parādsaistībām un viņam arī būs jumts virs galvas.

Arņa Medņa bilžu galerija no Koru Kariem nākamajā lapā

Lapas: 12
Komentāri: 16
Avots: Vakara Ziņas
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Pelēcis 04.12.2016 17:17
SUŅI REJ BET KARAVĀNA TURPINA CEĻU ,Izturību ARNIM!
23 0 atbildēt
inga 04.12.2016 10:55
ar to pederastu reiniku saboja visu tiksanos tacu vienreiz aizvaciet to pidaru prom lai labu veselibu mednim
0 12 atbildēt
veseliba 04.12.2016 10:48
Slimibu par naudu neperk, lai vinam izdodas izveseloties. VEIKSMI
35 0 atbildēt
JANKA 04.12.2016 10:19
mudaks ir un būs
0 15 atbildēt
eh 04.12.2016 10:19
džezs atņem veselību! Nesmuki, ja neteiktu vairāk, pamet sievu pēc tam, kad viņa izvāķījusi pat ratiņkrēslā esošu!
4 12 atbildēt
omis > eh 04.12.2016 11:43
Kāpēc jāizsaka šādi apgalvojumi, ja nav zināms notikušā īstais iemesls.Kaunieties tā darīt!
0 10 atbildēt
Ak kungs, 04.12.2016 10:15
kādi mēs visu zinoši,par otra dzīvi,soģi,iesaku labāk dzīvot katram savējā,tas esot svētīgāk!
4 0 atbildēt
ina 04.12.2016 10:08
vajadzēja laicīgi padomat par vecumdienām.Nekas nav mūžīgs.
17 2 atbildēt
Anna 04.12.2016 09:51
Nu, rejiet mazāk! Dabūsiet paši insultu..Mamma nemācīja slimos neaprunāt, ko?
5 26 atbildēt
driver 04.12.2016 09:15
Kaut nu izveseļotos un varētu atkal pelnīt
18 1 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV