No milzu kauna Šomasei būtu jāpamet šī 'drausmīgā' valsts uz pusgadu

Skandāls un tā atskaņas turpinās. Kāds mūziķis pauž: ja pats tā būtu rīkojies, kauns būtu ļoti liels. Viņš pēc šāda incidenta aizbrauktu 'paslēpties' uz Brazīliju un dzīvotu tur pusgadu.
Publicēts: 09.12.2016, Komentāri: 119
2016.gada 27.novembrī plkst.17.00 Daugavpils Kultūras pilī notika koncerts 'Rudens šlāgeris Daugavpilī'. Tajā uzstājās dziedātāja Liene Šomase, kura noniecinoši un rupji izteicās par Latvijas valsti. Skatītāji: Liene Šomase šāvusi pār strīpu - uzvedusies kā uzvedas piedzēries cilvēks.

Atgādinām, ka no skatuves tika izteikti necenzēti vārdi, tostarp Latvija tika nosaukta par jobannu valsti. Pēc krievu valodas sinonīmu vārdnīcas vārds jobannij nozīmē vairākas rupjas lietas (ёбанный, трахнутый, выебанный) un tulkot to mēdz, piemēram, nosaucot dzimumakta darbību tā visperversākajā, atbaidošākajā un pretīgākajā nozīmē.

Grupas Roja, kas uzstājās uzreiz pēc Lienes, mūziķis Jānis Kalniņš, atminoties tās dienas notikumus sniedzis interviju žurnālam Kas Jauns: "Šomases darbības bija vairāk nekā dīvainas, un bija acīmredzams – Liene ir iereibusi. Nojautām, ka īsti labi nav, bet neviens taču nevarēja pat iedomāties, ka reibums ir tik liels, ka viss izvērtīsies par tādu nesmukumu. Visi gaidīja, ka Liene dziedās. Tā viņas runāšana bija lieka un visu sabojāja...

Ja Lienei arī bija kas sakāms koncerta apmeklētājiem, tad to varēja pateikt kulturālāk. Publika bija vienkārši fantastiska, šie cilvēki nebija pelnījuši dzirdēt Šomases rupjības. Viņi bija nākuši, lai gūtu pozitīvas emocijas, ne klausīties dzēruma murgus. Man viņas vietā būtu kauns. Es atvainotos visiem un aizbrauktu, piemēram, uz Brazīliju. Kaut uz nedēļu vai pat pusgadu,” - apbēdināts ir grupas Roja mūziķis Jānis Kalniņš.


Nosodījumu par Šomases lamāšanos izteikuši arī daudzi citi latviešu mūziķi. Pēc organizatoru teiktā alga par koncertu dziedātājai nepienākas, jo nav izdarīts kvalitatīvs darbs - 20 minūšu koncerts.

Pēc sabiedrības spiediena, ilgas dienas pēc notikušā Šomase šonedēļ ir izteikusi atvainošanās vārdus, taču tikai noteiktiem cilvēkiem:

“Es ATVAINOJOS tikai tiem koncerta apmeklētājiem, kas tovakar gaidīja skaistu, skanīgu Pirmās adventes koncertu un parasto Lienes uzstāšanos 20 minūšu garumā, bet saņēma manu divu minūšu runu, kas nebija īpaši ētiska – nepieņemama skatuvei un cilvēka prātam. Nevienam citam es atvainoties negribu,” saka Šomase, sniedzot interviju žurnālam Privātā Dzīve.

"Liels paldies sievietei, kas nofilmēja šo video un aizsūtīja medijiem, jo viņai laikam tas bija tiešām šausmīgs pārdzīvojums. Es no sirds ceru, ka tagad viņai ir sajūta, ka izdarījusi visai latviešu tautai svarīgu varoņdarbu, ka nu viņas sirdī ir miers un harmonija," - nikna uz video autori ir Liene Šomase.

Vai piedosim Lienei? Rakstiet savas versijas komentāru sadaļā.

Nākamajā lapā Šomases fotogalerija no 2013.gada ar ekstrēmām pārvērtībām

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Andris 10.12.2016 20:51
Neredzu musu valsti neko lidz galam pabeigtu va neizzagtu.pat par muzejiem nepabeigtiem ari man bus jamaksa sods.nacionalue auzstav komunistus kad tie apsaukajas seima utt utt. Ka sauc shadu valsti,vvai ari veletaji speciali ievel tos kas nodoklos slicina latvju tautu ka kakenus.ka saukt sho valsti? Dzimtene,mate,tevzeme??
0 0 atbildēt
Laine 10.12.2016 12:16
Lieni salidzinaat ar taadu maakslinieci kaa Nora Bumbiere?????????? Liene vinjai dereetu tikai par kurpju laiziitaaju.......NEKAD vinja nebuus taada dziedaataaja...NEKAD:::::
2 0 atbildēt
Pfff... 09.12.2016 17:25
Nesaprotu, kāpēc uzbrūk un apvaino filmētāju... Pirmkārt, "māksliniecei", kas uzstājas uz skatuves visu Cilvēku acu priekšā vajadzētu iemācīties uzvesties kulturāli un ar izcilību sniegt savu priekšnesumu, lai pēc tam būtu gan pati gandarīta ar savu veikumu, gan arī gandarīti koncerta apmeklētāji un, otrkārt - nesaprotu, ka Mūsdienās brīnās par to, ka kāds ir kaut ko nofilmējis un publicējis - "māksliniece" laikam netiek līdzi Mūsdienu tehnoloğijām un to attīstībai, tāpēc arī vieglāk ir kaut ko pārmest video Autorei... Fui, riktīgs kauns Lienei Šomasei, pretīgi. Piekrītu - nevajadzētu vispār pēc tādas uzvedības līst Cilvēkos. Žēl, ka par tādu kaunu jācieš "mākslinieces" radiniekiem un tuvajiem...
29 1 atbildēt
. 09.12.2016 15:22
Liene jau tā bija sevi pazemojusi, bet ar video palīdzību tas tika izdarīts vēl vairāk. Ko gan video ievietotājs ar to bija vēlējies panākt kā tikai viņas pazemošanu? Varbūt pacēla Latvijas ekonomiku, izdarīja kādu varoņdarbu? Nē. Katrā ziņā es šādu cilvēku sev par draugu negribētu, jo nekad nevarētu būt droša, ka kas tāds kādas manas kļūdas rezultātā nepavērstos pret mani pašu. Ak, bezgrēcīgais filmētāj...
Atcerieties parunu: "Cita acī skabargu redz, savā baļķi nē."
5 51 atbildēt
Anna marija 09.12.2016 14:42
Padomājat loģiski pirms viņu aizstāv ārvalstī nosauc par job...a pati te dzīvo..KĀDA LIEKULĪBA!!!
20 1 atbildēt
Anna marija > Anna marija 09.12.2016 14:43
*valsti
1 0 atbildēt
Silga 09.12.2016 13:28
Malacis Lienit visi telo svetos un nekad nelieto lamu vardus lai paskatas ka saime runa
3 30 atbildēt
maaciitajs 09.12.2016 13:21
nonemiety taas drausnmiigaas vinas bildes ,


var izdariit apkaunojusu kaut ko ,var greekot ,var ---- tikai ja esi parkaa uz solina nevis uz skatuves un es piemeram pirku biletes ne par JOBANIEM KRESLIEM UN ES DAUGAVPILII DZIIVOJU NEVIS JOBANAA VALSTII ,TAA KAA PIEVERIET MUTES ,KAS AIZSTAAV ŠIS BĻ.... JOBA... UZSTASANOS ,VISS VAKARS MAN BIJA SA[POSTITS DEL VINAS ...MALACIS FILMEETAJS ,MALACIS MSKATUVE NAV N MESLU IUZGAAZTUVE !!!
32 2 atbildēt
Es 09.12.2016 13:02
Varbūt viņa nesaprot ko īstenībā nozīmē sie rupjie vārdi...dzirdu jauniešus reizēm līdzīgi izsakoties, bet kad pajautā kā tas tulkojas, viņi nezina, bet tas esot kruti šobrīd. Iztulkojiet šai muļķītei kāds.
2 13 atbildēt
AHA > Es 09.12.2016 13:21
JA U MAMI DUROČKA ,TAD LAI NERUNAA KO NEZIN UN VEL PILLAAA ,UZKOD KAD DZER
15 1 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV