Miljonārs Lembergs nosaukts par bandītu

"Kā tikai viņš nav saukts: par Napoleonu, Hūti, Hercogu, bet manā skatījumā viņš ir vienkārši bandīts..."
Publicēts: 13.12.2016, Komentāri: 17

Miljonārs Jūlijs Krūmiņš izpelnījies pretrunīgu reakciju no cilvēkiem, kurus viņš aprakstījis nupat iznākušajos memuāros, tā liecina «LNT Ziņu» pirmdien vēstītais. Daži noliedz grāmatā minēto, citi norāda uz paša Krūmiņa rīcību.

Grāmata «Iļģuciema pašpuikas stāsti» nav par citiem, bet mani pašu, tā saka miljonārs un daudzu partiju dāsnais atbalstītājs Krūmiņš, kurš patlaban ir arī aizdomās turētais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja sāktā kriminālprocesā.

Tomēr viņa memuāros netrūkst arī spilgtu epitetu un stāstu par sabiedrībā atpazīstamām personām. Daudz kritizēti par oligarhiem dēvētie Ventspils mērs Aivars Lembergs un ekspolitiķis Andris Šķēle, un viņu, kā raksta Krūmiņš, noziedzīgie grupējumi.

«Visi mani projekti tika bremzēti, tika neizskatīti, es nevarēju attīstīties. Šie divi kungi - Lembergs un Šķēle - ir tie, kuri mani bremzēja,» stāsta Krūmiņš.

«Viņi izmantoja Latvijas valsti, lai iegūtu bagātību sev, padarot tautu nabadzīgu. Ko viņi ir uzbūvējuši valstij? Pilnīgi neko!» norāda Krūmiņš. Grāmatā arī minēts:

«Bet, ja runājam par Lembergu… Kā tikai viņš nav saukts: par Napoleonu, Hūti, Hercogu, bet manā skatījumā viņš ir vienkārši bandīts (..).»

Ar Krūmiņa atklāsmēm pirmdien iepazinās arī Lembergs.

«Juļčiks jau vienmēr ir bijis tāds ekstravagants personāžs, un viņš ir šausmīgi pārdzīvojis, ka es atteicos kalpot viņa interesēm. Viņš plātījās, ka viņam ir nopirkta prokuratūra un Valsts ieņēmumu dienests, un Vides pārvalde. Un brīžiem tā arī izskatījās. Kad es biju pie viņa terminālī, pirms gadiem 15, tur no vienas caurules tecēja šķidrums. Es viņam jautāju: «Juļčik, kas tev tek?» Viņš saka: «Nu benzīns.» Jūs saprotiet, ko nozīmē, ka benzīns tek terminālī? Es prasu, kā tas var būt. Viņš saka: «Ai, zini, man ugunsdzēsēji, Vides dienests nopirkts utt.» Tas ir viņa skats uz dzīvi, viņš domā, ka, ja viņam nauda kabatā, tad visai pasaulei viņam jāpakļaujas,» vērtēja Lembergs.

Tāpat grāmatā rakstīts, ka «Bārda» - šī nereti tiek izmantota kā Šķēles iesauka - vēlējies no Krūmiņa izdabūt kukuli divu miljonu dolāru apmērā par termināļa būvniecību Kundziņsalā.

«Esmu jau komentējis šos nepatiesos apgalvojumus. Ar Krūmiņa kungu nekādu attiecību man nav bijis, vien atteikums viņam pirms Tautas partijas dibināšanas pieņemt naudu. Naudu, ar kuras palīdzību viņš «visas lietas» parasti sakārtojot. Visu labu, Andris Šķēle,» tā telefona īsziņā komentēja Šķēle.

Krūmiņa memuāros nav žēlots arī ekspremjers Guntars Krasts.

«(..) saistībā ar «Ventspils naftas» privatizāciju, pateicoties Lembergam, par premjerministru kļuva Guntars Krasts, kura uzdevums bija parakstīt pēdējos privatizācijas dokumentus, un pēc tam izmeta viņu ārā,» minēts memuāros.

Krasts minēto kategoriski noliedz un Krūmiņa nepatiku pret sevi saista ar to, ka Krasts savulaik esot ieņēmis asu pozīciju attiecībā pret bēdīgi slaveno bankrotējušās «Bankas Baltija» padomes priekšsēdētāju Aleksandru Laventu.

«Tā kā Jūlijs Krūmiņš patiesībā [par] lielu daļu sava biznesa ir pateicīgs tieši Laventam - viņš ir darbojies kā Laventa tāds kā aģents, kā darbinieks brīžiem - acīmredzot tas naids, tā nepatika nāk no turienes,» vērtēja Krasts.

Versijas par grāmatā minēto ir pretrunīgas, līdz ar to pašu lasītāju ziņā ir, kurus apgalvojumus uztvert kā īstenību, bet kurus - kā izdomājumu.

Jūlijs Krūmiņš bildēs nākamajā lapā

Lapas: 12
Komentāri: 17
Avots: Apollo.tvnet.lv
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Baiba Grinberga 13.12.2016 23:37
A kas tad vins ir?Bandits!
1 0 atbildēt
Viesturs 13.12.2016 22:25
Aivaru,par prezidentu,un,mainīt satversmi,Latvija,būtu Eiropas galvenā Valsts.
3 4 atbildēt
Vieca 13.12.2016 22:03
Kārtīgs, vecis,ja,tādu, būtu vairāk, Latvija, būtu galvenā valsts Eiropā.
2 3 atbildēt
Aigars - vienkārši Aigars 13.12.2016 20:51
;) Bandīts , bet toties GODĪGS BANDĪTS , - atšķirībā no SAEMAS BANDĪTIEM :D (y) !
5 4 atbildēt
Zigurds Blaus 13.12.2016 20:40
Pelēkais kardināls.
5 0 atbildēt
Leonīds Gapčuks 13.12.2016 20:35
aha !!! un kā tad pats un citi tika pie tiem miljoniem !!!! Da kaut Als Kapone - salīdzinājumā ar pārējiem bandītiem Lemberga kungs ir vēl '' ziediņi '' !
3 3 atbildēt
gunitis 13.12.2016 20:07
Kadi tur apvaijnojmi ja Freibeigas pressekretares tuvs draugs muklija biznesu caur bankam .jocigi kads to nezinaja,bija,ieentrisetas personas krutijam pa polnaj tik daudz iesaistito .........ir loti interesants fakts visi kuri bija taja ir pakarti ................tipa pashi tie bija cilveki,kuri nekad to nedariu ..pohuists nekd nekarsies dzon
2 1 atbildēt
iev 13.12.2016 19:59
Nu Jūlijs nav labāks par viņa nosauktajiem blēžiem,zagļiem,afēristiem..kad jūs nepiesātināmie apstāsieties,kad reiz jums būs visa gana?!!
PRETĪGI PAR JUMS VISIEM LASĪT,KLAUSĪTIES!!!
8 2 atbildēt
Olita Tanasa 13.12.2016 19:51
VINS IR GODIGAIS ZAGLIS UN BANDITS :D
4 1 atbildēt
Žanis Bezmers 13.12.2016 19:50
Nē! Ja nesēž, tad likumīgais zaglis!
4 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV