'Tovarišķ' Savicki! Vai zināt, ka tagad esat latviešu tautas nodevējs?

Juri Savicki tagad daudzi sporta līdzjutēji un Latvijas patrioti uzskata vienkārši par riebekli. Jo brāli Dukuri ir "uzvarējuši". Šoreiz ne fiziskā, bet emocionālā cīņā par taisnību! Sabiedrība un sociālo tīklu lietotāji norāda, ka Juris Savickis kļuvis par Latvijas tautas un dzimtenes nodevēju.
Publicēts: 14.12.2016, Komentāri: 27
Nākamā gada februārī gaidāmo pasaules čempionātu bobslejā un skeletonā no iepriekš plānotās norises vietas Sočos plānots pārcelt uz citu vietu, otrdien vēsta Starptautiskā Bobsleja un skeletona federācija (IBSF).

Jaunā pasaules čempionāta norises vieta tiks izziņota tuvāko dienu laikā.

IBSF nerīkot pasaules čempionātu Krievijas trasē Sočos nolēma divu būtisku iemeslu dēļ - ļaut sportistiem un treneriem no visas pasaules piedalīties sacensībās, kas koncentrējas uz sportu nevis apvainojumiem un diskusijām, neatkarīgi no tā, vai tas ir pamatoti, vai nav, kā arī, ņemot vērā pašreizējo situāciju, būtu gandrīz neiespējami sarīkot lieliskas planētas meistarsacīkstes, lai gan Krievijas Bobsleja federācija organizēšanā ir pielikusi lielas pūles.

Iepriekš bija izskanējusi informācija, ka kā alternatīva vieta pasaules čempionāta norisei varētu tikt izraudzīta Vācija, kas šos pienākumus esot gatava pārņemt no Sočiem.

Pagājušajā nedēļas nogalē Latvijas skeletonisti Martins un Tomass Dukurs paziņoja, ka nepiedalīsies pasaules čempionātā, ja tas notiks Krievijā, jo šī valsts tiek apsūdzēta valdības atbalstītas dopinga sistēmas izveidošanā, kurā cita starpā 2014.gada Soču Ziemas olimpiskajās spēlēs mājinieku pozitīvās dopinga analīzes tika aizvietotas ar negatīvām.

Sabiedrība un sociālo tīklu lietotāji norāda, ka Juris Savickis kļuvis par Latvijas tautas un dzimtenes nodevēju.

Iepriekš vēstītais:

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas «Dinamo» padomes priekšsēdētājs Juris Savickis acīmredzot nepārzina sportu, norādot, ka arī brāļus Dukurus [Tomasu un Martinu] nepieciešams pārbaudīt, vai viņi nav lietojuši dopingu, sacījis Latvijas skeletonistu treneris Dainis Dukurs.


Komentējot Savicka izteikumus, kuros viņš aicināja brāļus Dukurus pārbaudīt uz dopingu un pieļāva, ka latviešu sportisti nav labā sportiskajā formā, tāpēc boikotēs pasaules čempionātu, treneris skaidroja, ka pārbaudes sportistiem tiek veiktas regulāri, tostarp pārbaudīti tiek abi brāļi. Nav arī iepriekš zināms, kad šādas pārbaudes tiks veiktas, tās var notikt no rīta, vakarā.

Dukurs arī akcentēja, ka viņi neboikotē čempionātu, bet vietu, kur tas notiek, proti Krievijas kūrorta pilsētu Sočus. Tāpat nav arī pārliecības, ka Dukuriem kāda aizliegta viela nevar nonākt kaut vai sulā.

Viņš arī piebilda, ka Savickis ar saviem izteikumiem apliecinājis, ka acīmredzot nezina, kā tiek veiktas dopinga pārbaudes sportā.

«Tovarišč Savickis nepārzina sportu,» viņš teica.

Lai arī pagaidām nav vēl pieņemti lēmumi federācijās, Dukurs sacīja, ka boikotēt notiekošo apņēmušies amerikāņi, beļģi, korejieši, jaunzēlandieši.

«Mēs vienkārši esam pirmie spēruši šādu soli,» viņš paskaidroja.

«Man nepatīk, kad politiku pārāk daudz jauc ar sportu,» izdevumam «life.ru» sacīja Savickis. «Varbūt viņi tā izlēma, jo paši uzrāda sliktus rezultātus. Domā, ka nav formā, un tāpēc nevēlas braukt un spēlē tādas spēlītes.»

Pagājušajā nedēļā Pasaules Antidopinga aģentūras (WADA) neatkarīgās izmeklēšanas komisijas vadītājs Ričards Maklarens ziņoja par dopinga pārkāpumiem Krievijas sportā Soču olimpiskajās spēlēs. Aizliegtās vielas lietojuši divpadsmit Krievijas sportisti, no kuriem četri olimpiskie čempioni.

Svētdien Latvijas skeletona izlase paziņoja par 2017. gada pasaules čempionāta boikotu.

«Nu, dopings. Kurš tā īsti ir pārbaudījis Latvijas skeletonistus uz dopingu? Vai kas tāds ir noticis? Lai viņus pašus pārbauda,» sacīja Savickis.

Bijušais Valsts drošības komitejas (VDK) izlūks, gāzes kompānijas «Itera Latvija» vadītājs Savickis 2013. gadā Latvijas Televīzijas raidījumā «Viens pret vienu» vairījās atzīt Latvijas okupācijas faktu.

Dukuri un Savickis dažās dzīves ainiņās nākamajā lapā

Lapas: 12
Komentāri: 27
Avots: Tvnet.lv
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

degrmis 18.12.2016 00:10
pareizi nedomāju gan ka savicki multimiljonāru baigi rausta tautas viedoklis sevišķi ja par tautu uzdododas dzeltanie perkamie prostitūtu žurnālisti godam ...


runājot turklāt savickim bija pilnīga taisnība jo dukuri pamatīgi izgāzās bet tretjakovs uzvarēja sacensībās droši ...


protams tagad jāpiesedzās ka putins ar laikapstākļu ieročiem aukstumu uzsūtījis armandam pučem jārunā un tamlīdzīgi dabiski ...


pērku šādas idejas jo arī tak hitlers un viņa pakalps latvāņu lidotājs cukurs tāpat kā dukurs aukstuma dēļ netika līdz pēterbugai un maskavai dragājot ...
2 0 atbildēt
pietuka krustiņš 15.12.2016 14:41
Kā tādi pretīgi krievi salien augstos amatos, -tur tiek pa draugu būšanai, un tad tikai gāna Latviju un latviešus. Gaidi, ka brauks prom uz roģinu, nē, bet labāk ēdīs pamatiedzīvotājus. Izskatās, ka krieviem nav gardāka kumosa kā latvietis. Riebīga tauta te mūs smacē nost.
6 1 atbildēt
papitisv28 15.12.2016 08:29
Ko varnemties ,ja Latvijas vardu kads nes pasaule tie ir brali Dukuri.Nejau stulbais savickis ,riebjas ka tads idiots var muti pavert
7 2 atbildēt
Patriots 15.12.2016 04:43
Kad vienreiz šitas beigsies ka nolādētos kgbešņikus laidīs visādos amatos kur var ietekmēt Latvijas valsts prestižu, pilsoņu tiesības un vispār dzīvi?!Kas par to ir atbildīgs? TIESĀT!!!
8 1 atbildēt
hilda 15.12.2016 00:40
Kaadi idioti ir visapkaart! Savickis izteica savas domas, tas arii viss!!!
3 223 atbildēt
AM. > hilda 15.12.2016 10:41
Jā,izteica,BET viss nav arī TIK vienkārši.Atceros sākumā RD projektā bij iesaistīts arī Arturs Irbe,viņš ļoti labi un ātri saprata,kas kūrē šo projektu un no kurienes un ātri aizgāja.Pēcāk parādijās ziņa,ka Savickis pateicoties "draudzībai"ar Putinu varētu ieņemt augstu amatu paša Gazprom.NAV bijušo čekistu.Un VISI nav stulbi.Parasti Savickis muld,kā pa ķesu,iedot tik parunāt,bet nu redz apjuka,ai,ai,ai.
48 2 atbildēt
es 14.12.2016 23:42
Dukuri ir tikai marionetes lielās spēlēs...kāds tiešām domā,ka Dukuri izmainija spēļu norises vietu!!!! Visticamāk viņiem labi samaksāja un viņi pārdevās kam vajag
3 15 atbildēt
Tev > es 15.12.2016 00:07
Izskatás, ka labi maksā tev. Nespried par citiem pec sevīm.
10 1 atbildēt
Raitis 14.12.2016 23:32
Savicka kungs ir glums viltīgs aprēķinātājs kurš lien siltās vietās ar labu kāpostu.Viņam dikti patīk līst augstos amatos
14 4 atbildēt
Yoko > Raitis 14.12.2016 23:45
Ak dies! LATVIEŠU TAUTAS nodevējs! Ņirga nāk! Jūs(tie kas sevi iecēluši par visu LATVIJAS TAUTU) te jau reizi pa reizei ierakstat kādu nodevējos! Prāta vētra,Busulis,Laima Vaikule,Raimonds Pauls,Porziņģis,Kalniņš utt... Drīz jau būs kādu no savējiem jāpieraksta! :)Ar savu rusofobiju kādu dienu aizrīsieties! Ko arī novēlu! :)
5 13 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV