Vēl viens Latvijas policists izdarījis pašnāvību, mīklainu motīvu vadīts. Ķuzis klusē

Nošāvies kārtējais policists, atstājot „interesantu” pirmsnāves vēstuli. Titulbildē Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.
Publicēts: 19.12.2016, Komentāri: 19

Nošaujoties ar dienesta ieroci, pašnāvību 15. decembra naktī ir izdarījis jau kārtējais Lavijas policijas darbinieks. Žurnālistu avotu sniegtā informācija liecina, ka policists atstājis ļoti „interesantu” pēcnāves vēstuli, par kuras saturu Valsts policijas vadība jeb Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis klusē, sabiedrībai vēsta portāls Pietiek.com .

„Valsts policija apstiprina, ka šī gada 15.decembra naktī Valmierā savā dzīvesvietā atrasts miris vīrietis, kurš bija Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas inspektors. Blakus atrasts arī dienesta ierocis, no kura, visticamāk, vīrietis izdarījis pašnāvību.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess, taču šobrīd nekas neliecina, ka notikušais bijis saistīts ar noziedzīgu nodarījumu,” – šādu informāciju pēc Pietiek pieprasījuma sniedza Valsts policija.

Taču Valsts policijas vadība kategoriski atteicās sniegt jebkādas ziņas par policista atstātās pirmsnāves vēstules saturu. Pēc neoficiālām ziņām, tajā pieminētas vairākas augstas Valsts policijas amatpersonas un to rīcība, kas novedusi policijas darbinieku līdz pašnāvībai.

Šā gada jūnijā Pietiek informēja par to, kā pašnāvību izdarījis augsta ranga Finanšu policijas darbinieks – Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Finanšu policijas pārvaldes Atbalsta daļas vadītājs Andrejs S.

Pietiek informācijas avoti šī traģiskā notikuma cēloņus saistīja ar VID valdošo atmosfēru un tās ietvaros notikušo „administratīvo izrēķināšanos” ar S. vadīto struktūrvienību.

S. nav bijis „rotējamo” personu sarakstos, taču viņa vadītā struktūrvienība nonākusi pēdējā laikā bieži pieminēto VID amatpersonu Edija Ceipes un Jāņa Borovika nežēlastībā, kā rezultātā pieņemts lēmums par tās reorganizāciju.

Saistībā ar to S. „iekritis depresijā”, pabijis uz garāku sarunu ar Ceipi, kurš tagad kļuvis par Finanšu policijas pārvaldes direktoru, un tam aprakstījis situāciju Atbalsta daļā – esot sāpīgi noskatīties, ka faktiski viss tiek „izdemolēts”. Taču nekādu atsaucību no vadības S. neesot saņēmis.

VID vadība tā arī pēc būtības neatbildēja uz Pietiek jautājumiem – kā tā un Finanšu policijas pašreizējā vadība var komentēt šo pašnāvību un tās iespējamos iemeslus, vai taisnība, ka dažas dienas pirms pašnāvības S. ir bijusi nopietna saruna ar Ceipi, un kāds bijis šīs sarunas saturs un iznākums.

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

uguntiņa 26.12.2016 04:38
Tiesam policija nav kārtības pašiem savA kolektīvā
1 0 atbildēt
livija 21.12.2016 06:10
Daudz labu vārdu būtu ko teikt par Pēteri,bet-lai vieglas smiltis. Dziļa līdzjūtība māmuļai .Skumji.
2 0 atbildēt
Kauns kauns un velreiz kauns 20.12.2016 07:41
Tiesam kauns Valmieras policijai... ka var ta iztureties pret saviem darbiniekiem... Valmieras policijā iecirkņa inspektors Peteris Baumanis tiesam bija labs inspektors... ka var nepateikt un neizteikt lidzjutibu savam kolegim... lai vai kaa mes visi esam cilveki un pelnijusi kaut nedaudz cienas... kartejo reizi visa informacija tiks nokluseta un neviens neko nezinas... ja jau kluse,taa tad tas saistits tomer ar passiem darbiniekiem... parastu pasnavibu nenoklusetu... atvainojos,bet es pat nezinju kaa taa var... izsaku lidzjutibu un izturibu gimenei...
8 0 atbildēt
... 19.12.2016 23:17
tācbardaks ir visur viņiem galvenais pakāpes un iesēdināt nevainīgos bez kautkādām emocijām
0 0 atbildēt
jeska 19.12.2016 11:56
vai esiet aizmirsusi 1974 gads kad izsava visu tukuma menteni
11 0 atbildēt
... 19.12.2016 11:34
Valmierieši noteikti zina par kuru policijas darbinieku iet runa . Man radies iespaids , ka tās pašnāvības no godīgu policistu puses ir vai nu aiz bezspēcības pret ļaunprātību varas augstākajos līmeņos , vai arī ir piepalīdzēts no malas , lai izskatītos kā pašnāvība.Visi zina , ka valda valsts izzagšana un korumpētība , visi augstākajos varas ešelonos piesedz viens otru un godīgam cilvēkam nav iespēja mainīt šo sistēmu .Ķuzim būtu jāatkāpjas , kas tas par priekšnieku , ja nevar ieviest kārtību policijā , vai tikai pats nav sasmērējis rokas un piesedz visādus ceipes un borovikus ?
108 3 atbildēt
Dana 19.12.2016 11:03
Senoslaikos goda vīri nošāvās....žēl cilvēka.bezgala.
40 0 atbildēt
Laimonis 19.12.2016 10:47
Kuldīgas policijā tas pats. Kriminālpolicijas priekšniece,tāda Spēkaine vada visu šo bandu.
Cilvēks ,kam ir psihiska pataloģija,vecuma plānprātības sindroms ir priekšnieka p.i !!!!!!!!!
Ārprātīga kukuļņēmēja,visu noorganizēs,gan vajāšanu,izrēķināšanos,par kārtīgu samaksu nosūtīs savus algotos slepkavas ......nokaut.Vājprāts......tur Ķuzim,ķozlovskim vajadzētu nošauties
17 0 atbildēt
agnese 19.12.2016 10:12
Vai tad par policistu pašnāvībām ,vaina nav jāuzņemas amatpersonām ,bet ,šī bilde parāda kāda attieksme no vadības atkratīties ne mana cūka ,ne mana druva
23 0 atbildēt
MILDA BREIVA 19.12.2016 10:04
Kauns sistēmai!
10 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV