Andra Bērziņa jaunā sieva kļuvusi par aktiera frizieri un producenti

Latvijas paraugpāris.
Publicēts: 28.12.2016, Komentāri: 7

Tautā mīlētais aktieris Andris Bērziņš šoziem ticis pie jaunas frizūras, ko viņam izveidojusi mīļotā sieva, māksliniece Inese Gūtmane. Lai arī šovasar dzīvesbiedri plānoja savas attiecības nostiprināt Dieva priekšā, laulības baznīcā tika pārceltas, vēsta žurnāls Vakara Ziņas.

Sarunā ar »Vakara Ziņām« Andris Bērziņš atklāj, kāds viņam bijis aizvadītais gads. Šogad aktieris atkal atgriezies uz skatuves, tikai tagad pavisam citā ampluā un projektā. Nu viņš uzstājas kā solo mākslinieks un savos koncertos gan dzied, gan lasa dzeju un priecē klausītājus ar savu neizsīkstošo humoru. Savukārt Andra Bērziņa producentes jeb menedžeres, kā arī grima mākslinieces un skatuves tēla veidotājas pienākumus uzņēmusies sieva Inese. «Man pašam ir divas augstākās izglītības - aktiera un režisora, ko lieku lietā savām vajadzībām. Tagad pats esmu sev direktors, režisors un aktieris. Pats visu daru, kā jūtu, un esmu par to ļoti laimīgs. Jāsaka, ka cilvēki pēc programmas stāv kājās un aplaudē, un sauc «bravo», kas nozīmē, ka visu daru pareizi. Es mīlu savu skatītāju un novēlu laimīgu, mīlestības, veselības un pārticības pilnu jauno gadu, cieņu un novērtējumu ģimenē,» teic aktieris.

Šovasar pārim bija doma pārcelties uz dzīvi Liepājā, taču diemžēl šis plāns nerealizējās. Andris Bērziņš skaidro, kāpēc tā noticis. «Liepājā vēl neesam. Liepājas teātrī man piedāvātā loma bija regulāri piedzēries skolotājs, kurš, pālī staigājot pa skatuvi, visu laiku prasa šņabi. Aizbraucām 25. jūlijā uz mēģi, kur man par lielu prieku lugai bija izcils režisors no Krievijas, Marka Zaharova skolnieks! Jāpiebilst, ka Inese bija tā, kura traki gribēja, lai es spēlēju teātri. Tā kā man 26. jūlijā ir dzimšanas diena, domāju to kopā ar Inesīti nosvinēt teātrī. Bet vakarā pēkšņi saņēmu kategorisku īsziņu no direktora, lai Ineses teātrī nebūtu! Es pārjautāju - manā dzimšanas dienā? Atnāca apstiprinoša sms. Es atbildēju, ka tā nebūs! Man Inese ir palīgs, producents, ne tikai sieva! Apgriezos un pateicu «čau», jo es labāk pavadu laiku vasaras nogalē, sēņojot skaistajā Latvijas dabā, atpūšoties un uzņemot jūras un skaisto mežu enerģiju, nevis slēgtās telpās no pulksten 10 līdz 19. Man to baigi nevajag,» vaļsirdīgi atklāts ir aktieris.

«Starp citu, dzimšanas dienu nosvinēju kopā ar savu mammīti un Inesīti, tiku ļoti lutināts. Vasaras jaunatklājums - paštaisīts baraviku sviests - mmmmm, garšīgi un veselīgi! Un noķēru daudz skaistu līdaku cepešiem,» ar vasaras spilgtākajiem piedzīvojumiem dalās aktieris.

Jau 2017. gada martā uz lielajiem ekrāniem nonāks jaunā režisora Matīsa Kaža (režisores Unas Celmas dēla: red. piez.) filma «Vienu biļeti, lūdzu», kurā spēlē arī Andris Bērziņš. «Priecājos par komandu, kas ar minimāliem līdzekļiem spēja panākt maksimālu efektu un ciena aktieri,» nosaka Bērziņš.

Andris Bērziņš ar savu jauno mūzu Inesi Gūtmani galerijā nākamajā lapā

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

es 29.12.2016 14:26
Man viņi patīk!!!! Lai veicas arī turpmāk!!!!
1 1 atbildēt
Ex Da Bass 29.12.2016 10:48
Un fonā blondais dīdžejs Ex Da Bass jeb Mareks Dainis
1 0 atbildēt
vecais 28.12.2016 23:21
Ko var līst svešā dzīvē, ja patīk, lai hoč kazu drāž !!!
3 0 atbildēt
haaaa 28.12.2016 22:18
toč vecs un jāklis :D
a pie viena par zeltiņu agnesi :D
tik pretīgs skats agnesei ar uzkačātajām lūpāmn,mute ciet nestāv,lūpas maisa :D,paskats kā manas ķēves _īzdai,kad šī ērzeļos :D
3 7 atbildēt
Irma 28.12.2016 22:14
Mīlas balodīšiem Foršu Juano gadu un lai it visā veicas!
12 2 atbildēt
Vika 28.12.2016 22:13
nabaga Lenvija
3 8 atbildēt
... 28.12.2016 21:48
Vecai jāklis drīz sameklēs vēl jaunāku
7 8 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV