24 h pēc 'Zvaigžņu karu' aktrises nāves mirst viņas mamma

Holivudas aktrise Debija Reinoldsa mirusi dienu pēc meitas nāves. In Memoriam Debbie Reynolds & Carrie Fisher.
Publicēts: 29.12.2016, Komentāri: 3
Jau vēstīts, ka 60 gadu vecumā mirusi Holivudas aktrise Kerija Fišere, kas «Zvaigžņu karu» sērijas filmās tēloja princesi Leju.

Viņas māte Holivudas aktrise Debija Reinoldsa mirusi 84 gadu vecumā dienu pēc viņas meitas aktrises Kerijas Fišeres nāves, vēsta slavenībām veltīto ziņu portāls TMZ.


Dažas stundas pirms tam tika ziņots, ka Reinoldsa trešdien ievietota slimnīcā pēc pārciestas triekas.

Paramediķi pēc izsaukuma ieradās Reinoldsas dēla Toda Fišera mājoklī Beverlihilzā, un aktrise no turienes tika aizvesta uz netālu esošo Sīdarsinajas slimnīcu.

TMZ ziņoja, ka Reinoldsu bija satriekusi viņas meitas Fišeres nāve pēc lidmašīnā piedzīvotas sirdstriekas. Reinoldsa bija ieradusies dēla mājā, lai apspriestu Fišeres bēru organizēšanu, kad glābšanas dienesti saņēma ārkārtas izsaukumu.

Reinoldsa, kas pērn saņēma Amerikas Kinoakadēmijas Džīna Heršolta humanitāro balvu, pirmoreiz piesaistīja kinoskatītāju uzmanību ar lomu 1952.gada filmā Singin' in the Rain (Dziedot lietū).

Vēlāk viņa tika nominēta Oskaram par vadošo lomu 1964.gada filmā The Unsinkable Molly Brown un palīdzēja dibināt organizāciju, kas risina psihiskās veselības problēmas.

Reinoldsas laulībā ar dziedātāju Ediju Fišeru piedzima divi bērni. Meita Kerija Fišere kļuva par kinoaktrisi, un viņai slavu nodrošināja princeses Lejas loma Zvaigžņu karu sāgā.

 

Kerijas Fišeres un viņas mātes foto galerijā nākamajā lapā

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Maris Briedis 31.12.2016 18:57
tada intresanta aktrise!!
1 0 atbildēt
Luuu 29.12.2016 18:30
Tragedija tragēdijà.
1 0 atbildēt
Eriks 29.12.2016 08:06
Drausmīgs liktenis.
2 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV