Šaušalīgās traģēdijas turpinās: sadeg maza meitenīte, kamēr māte dodas pēc cigaretēm

19 gadus veca māte ar kriminālo pagātni ļauj sadegt savai pusotru gadu vecajai meitiņai.
Publicēts: 17.01.2017, Komentāri: 12
Atstāts viens pats mājās, ugunsgrēkā Rīgā sadeg pusotru gadu vecs bērns. 19 gadus vecā māte, kura iepriekš sodīta par laupīšanu, saka - aizgājusi pēc cigaretēm. TV3 ziņasRīgā, Iļģuciemā, šorīt, 2017.gada 17.janvārī ugunsgrēkā bojāgājušais bērns dzīvoklī atradies viens. Dzīvoklī piecu kvadrātmetru platībā dega mēbeles un sadzīves mantas. Ugunsgrēks, iespējams, izcēlies no sveces, kas bija atstāta bez uzraudzības. Sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma nodaļas par noziegumiem pret personas veselību.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informēja, ka šorīt ugunsdzēsēji steidzās uz kādu dzīvojamo māju, kur iedzīvotāji informēja par izveidojušos sadūmojumu. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka deg ēkas ceturtā stāva dzīvoklis un liesmas redzamas pa logu. Ugunsdzēsēji degošajā dzīvokļa istabā atrada bērnu un nodeva viņu mediķiem, tomēr bērna dzīvību neizdevās glābt.

Valsts policijas preses pārstāve Sigita Pildava pastāstīja, ka bojāgājusī ir gadu un astoņus mēnešus veca meitenīte.

Ugunsgrēka brīdī dzīvoklī neatradās meitenītes māte, kura, saskaņā ar viņas sākotnēji policijai sniegto informāciju, bija ar paziņu uz brīdi izgājušas no mājas. Dzīvoklis, kurā notika traģēdija, bija šīs mātes paziņas miteklis un ģimene tur pastāvīgi nedzīvoja.

Lai noskaidrotu precīzus notikušā apstākļus, policijā sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma nodaļas par noziegumiem pret personas veselību.

Jau ziņots, ka pēdējās nedēļās dažādās nelaimēs gājuši bojā vairāki bērni

10.janvārī ugunsgrēkā kādā privātmājā Rēzeknē gāja bojā kāda 12 gadus veca meitene. Šo ugunsnelaimi varētu būt izraisījusi no krāsns izkritusi degoša pagale.

Ģimenē, kurā notikusi nelaime, meitene dzīvojusi kopā ar tēvu. Negadījuma brīdī meitene mājās bijusi viena pati, jo tēvs atradies slimnīcā. Patiesos ugunsgrēka iemeslus noteiks ekspertīzes, kas nozīmētas saistībā ar notikušo sāktajā kriminālprocesā.

Ģimene bijusi sociālā dienesta redzeslokā, bet dzīvojusi pietiekami labi.

Savukārt 3.janvārī Dobelē, visticamāk, no narkotiku pārdozēšanas atrasti miruši laulātie, kā arī no bada miris pāra deviņus mēnešus mazais zīdainis. Tāpat dzīvoklī bija trīs, četrus un piecus gadus veci bērni. Bērnu organismi no bada bijuši novājināti.


Fotogalerija nākamajā lapā

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

espati 18.01.2017 00:36
Briesmīgi žēļ bērna ...kada nave bija jaaiziet .... Noteikti jānoņem tas lielasi sabiedrības 'fui' silītēm , lai tadas sievietes atstāj bērniņus labāk tur.
0 0 atbildēt
Tikai tā 18.01.2017 00:05
Acim redzot pārāk liela lojalitāte pret tādām RADĪTĀJĀM ir vislielākā nežēlība no valstīskā viedokļa. Piespiedu STERILIZĀCIJU - un viss- lai turpmāk vēl nerad;itu vēl kādu dzīvībiņu kuru atkal pakļaut kādai drausmīgai bojā ejai.Vai atkal kārtējo dzeguzi liksim cietumā-pēc barosim=pēc termiņa beigām tērēsim līdzekļus probācijas dienestam un naivi cerēsim -viņa labosies. Nebūsim taču beidzot naivi. Tādu noziegumu izdarot pret bērna dzīvibu jāsaņem pelnītais sods-TEV DZEGUZE -NEBŪS VAIRĀK radīt bērnus.
1 0 atbildēt
Uldis 17.01.2017 22:34
Kādas šausmas
7 0 atbildēt
Velta 17.01.2017 22:31
Ļoti skumji tas viss ,bet sakiet-ko ierēdņi izdarīs.Varbūt katrai mammai pieliks sargu?Vai varbūt paši pēc cigaretēm aizskries.Kā būs ja katrā mājā ies kaut kādi ierēdņi un līdīs jusu dzīvēs,mēģinot sameklēt kādu kļūdu.
Neviens neko nevar palīdzēt-ja paši vecāki ir bezabildīgi .
25 0 atbildēt
Mieru 17.01.2017 21:58
Notiek planetārā tīrīšana, neko nevajag uztvert ar liekām emocijām.
0 12 atbildēt
Nenormali 17.01.2017 21:55
Nesen arī kluvu par mammu, nesaprotu kā vispār var atstāt tik mazus bērnus, tām trakajām tak jāsuj ciet vispār, un kādēl nav nekādas rīcības. Visur viena vienīga visatlautība!!!!!
58 0 atbildēt
ak 17.01.2017 21:22
sausmas,pagasgad bija pazusanas bums sogad ar deksanam autokatastrofam...kas notiek?man ari ir 4beerni ne uz segundi neatstaju vienus.ja kur jaaiziet kaiminu pasaucu paseedeet....kur var buut tada bezatbildiiba.
27 0 atbildēt
Ilze 17.01.2017 21:10
Kad šitās ku*es sāk sterilizēt?! Sievietei pamatīgs dosjē, bet viņai nav sterilizēta un bērni ir ar viņu?! Da joptvajmatj! Pagājušajā gadā esmu nomaksāju 30 000 EUR NODOKĻOS! DA FAK ARĀRĀ! KAM ES MAKSĀJU UN PAR KO?!?!?!?!?!?!?! MAN MATI STĀV GAISĀ!!!!!!! CIK ILGI VĒL LATVIJĀ TURPINĀS MIRT BĒRNI DĒĻ BEZATBILDĪGIEM VECĀKIEM, NARKOMĀNIEM!!!!! KAS UZŅEMSIES ATBILDĪBU?!?!?!?!? MAN KLIEGT GRIBĀS - AAAAAAAAAAAAAAAAA
36 5 atbildēt
Jopcika ar ārā 17.01.2017 21:09
Drausmas, kad šie ierēdņi sāks strādāt, nevis gudri runāt un gudri izksatīties Tiešās runas šovos
35 1 atbildēt
mamma 17.01.2017 21:08
Atvainojos, bļ*ģ! Cik bērniem vēl ir jāmirst, lai iestādes sāktu strādāt???
50 1 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV