Nācija aicina aizvākt no televīzijas Primadonnu Allu Pugačovu

"Aizvāciet Pugačovu no televīzijas!". Aicinājumu aizvākt no televīzijas 67 gadus veco estrādes primadonnu Allu Pugačovu jau parakstījuši vairāk kā 100 tūkstoši cilvēku.
Publicēts: 19.01.2017, Komentāri: 15
Krievijā uzplaiksnījusi ažiotāža ap petīciju internetā, kuru dažu dienu laikā ir parakstījuši vairāk nekā 100 000 domubiedru, kuri aicina aizvākt no televīzijas 67 gadus veco estrādes primadonnu Allu Pugačovu. Vēl pirms desmit gadiem kaut kas tāds nebija iedomājams.

Pugačova ir pieradusi būt par Krievijas šovbiznesa flagmani un valdīt tajā. Taču jebkura mākslinieka visļaunākais sapnis ir kļūt nepieprasītam vai, vēl sliktāk - izsaukt riebumu, vai vēl trakāk - ieraugot viņa seju televīzijā Jaungada naktī, pārslēgt citu kanālu, kas, likās, ar primadonnu nevarēja notikt nekad.

Kas tad notika ar nesatricināmo dziedātājas autoritāti rītā, kad interneta petīcija "Aizvāciet Pugačovu no Jaungada televīzijas", kuru sastādījis vienkāršs televīzijas skatītājs no Rostovas pie Donas, uzspridzināja Krievijas sociālos tīklus un īsā laika posmā savāca tūkstošiem parakstu?

Kā raksta portāls Skandaly.ru, atbilde ir ļoti vienkārša - Alla Pugačova vairs nejūt laiku un ir pazaudējusi saikni ar realitāti.


Ja 80. gados katra viņas dziesma un iznāciens uz skatuves bija kaut kas jauns un iziešana ārpus pastāvošajiem noteikumiem, reizēm ar atklātu politisko satīru, reizēm ar izjustu aizsmakumu un čukstiem vai rokeru stila eksperimentiem ādas mini svārkos, tad tagadējās uzstāšanās un "hiti" ir diezgan nožēlojams paskats. Pugačova jau sen nedzied par to, ko vēlas klausītāji - pēdējos piecpadsmit gadus viņa izpilda dziesmas par sevi un savu dzīvi, kas, kā viņai pašai liekas, interesē visu valsti.

Primadonnas noriets sākās otrā gadu tūkstoša sākumā, ar himnu pašai par sevi "Живи спокойно, страна, я у тебя всего одна!". Pēc tam bija neskaitāmi dueti ar pašreizējo vīru Maksimu Galkinu un laiku pa laikam parādījās dažādu autoru dziesmas, ar kurām Pugačova atklāti demonstrēja nevērību repertuāla izvēlē. Un ja kādreizējā vokāla zudumu varētu norakstīt uz to, ka sava laika jaudīgāko balsi ir ietekmējis nepielūdzamais gadu ritējums, tad ar ko lai attaisno labi redzamās problēmas ar gaumi un radošo pašnovērtējumu?

Neskatoties uz elitāru zīmolu skatuves tērpiem un rotaslietām, televīzijas auditorijas sajūsmas vietā vien smiekli un sociālajos tīklos apspriests aranžiju un tekstu primitīvisms. Daži skaņdarbi izraisa atklātu garlaicību. Alla Pugačova vairs nepārsteidz. Viņa ir saplūdusi kopā ar bezpersonisku un nogurdinošu Jaungada nummuru, kas līdzinās viens otram, "pelēko masu".

Skalndaly.ru izsaka pieņēmumu, ka pie vainas ir "kapeiku" taupīšana - nevēlēšanās maksāt kvalitatīviem dziesmu autoriem - labi autori maksā dārgāk, bet par "paldies" tagad kaut ko rakstīt zvaigznēm neviens negrib.

Skatoties uz Pugačovu Pirmā kanāla šovā "Maksim Maksim", kura Jaungada izlaidums sastāvēja no jokiem par viņas kopdzīvi ar Galkinu, tauta saprot, ka viņai nav nekādas izpratnes par to, kas patiešām interesē skatītājiem, kuri pēdējos gadus internetā skaidri pasaka visu, ko domā. Ļaužu klačošanos virtuvē ir aizstājis Facebook, kur simtiem tūkstoši cilvēku var izteikt sašutumu par to, ko dziedātāja dzied un kā uzcedas. Lasītāko rakstu topā zibenīgi var nonākt ieraksts ar skarbu kritiku un pat savākt parakstus masveida petīcijai. Arī pašai Allai Pugačovai ir profili sociālajos tīklos - modes tendences nav pagājušas garām arī 67 gadus vecajai māksliniecei. Taču diemžēl viņas profilos redzama absolūta atrautība no realitātes.

Avots: BB.vesti.lv

Nākamajā lapā video: šovs Maksim Maksim ar Allu Pugačovu 2017. gadumijā

Lapas: 123
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

tante 20.01.2017 08:42
Kam nepatik lai pārslēdz tv programmu,es cienu Pugačovu un ne tikai tāpēc ka sākam novecot kopā..Viņa ne par kapeiku nav sliktāka par citiem kurus slavina bez jēgas..
1 0 atbildēt
hgtes 20.01.2017 08:41
viena veca izlurbusi baba un blakus pisejs mazmazdelins
1 2 atbildēt
anita jasikevica 20.01.2017 00:06
šodien mīlam , rītdien minam dubļos ....Cik gan ļauna ir kļuvusi pasaule ...
62 0 atbildēt
Nika 20.01.2017 00:04
Paldies Dievam,mēs savas slavenības cienam un protam viņas novērtēt arī vecumdienās...Protams,katrai paaudzei ir savi mīluļi,bet es, saviem bērniem, mācu mīlēt arī vecās paaudzes māksliniekus,viņi ir mūsu tautas lielā vērtība...nāk jauni mākslinieki un izpilda, viņu dziedātās, dziesmas...tātad cilvēkiem patīk!
74 4 atbildēt
Fricis 20.01.2017 00:04
Protams, ka ož pēc veca naftalīna un laiks dzīvot, laiks ...
26 15 atbildēt
Aija Broka 20.01.2017 00:03
+++
10 1 atbildēt
alla 19.01.2017 23:46
un ko tad teikt par Jolandu Suvorovu, kura vispār vairs tikko pašļupstēt var, bet vēl (ne)smieklīgus jokus grib piedāvāt, braukājot pa visu Latviju ar koncertšovu?
14 0 atbildēt
Es 19.01.2017 23:39
Brīnos,ka krievi šo žīdeni tik ilgi cieta.
3 70 atbildēt
un 19.01.2017 23:11
visi tie,kas to pieprasa būs mūžam jauni!
16 1 atbildēt
Madars Leimants 19.01.2017 22:15
Tiesham ko piesienas labam cilvekam
33 2 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV