Nekaunīgais Belēvičs turpina publiski melot

Nelabojams melis ir kādreizējais un pats skandalozākais Latvijas ministrs.
Publicēts: 21.01.2017, Komentāri: 16

Bijušais veselības ministrs Guntis Belēvičs, kurš pērn bija spiests pamest amatu pēc pieķeršanas publiskos melos, ar melošanu turpina nodarboties arī šogad, - tā liek secināt Ministru prezidenta Māra Kučinska oficiālais skaidrojums saistībā ar Belēviča nesenajiem paziņojumiem par asinsdonoru problemātiku, vēsta Pietiek.com .

Janvāra sākumā Belēvičs intervijā Neatkarīgajai Rīta Avīzei saistībā ar lielu rezonansi izsaukušo ziņu, ka valsts ir gadiem ilgi izmantojusi ar C hepatītu slimu cilvēku donoru asinis, paziņoja – problēma atklājusies, kad Valsts asins donoru centrā uzstādīta jauna, jutīga aparatūra, un tad arī Belēvičs meties informēt valdības pārstāvjus.

„Par problēmas mērogu es informēju premjeru, Valsts prezidentu un finanšu ministri. Vienojāmies, ka Veselības ministrija iesniegs valdībai informatīvo ziņojumu par situāciju, tās risinājumu un tam nepieciešamajiem līdzekļiem. Šis informatīvais ziņojums tika sagatavots, diemžēl jaunā ministre [Anda] Čakša to neparakstīja un valdībai neiesniedza,” intervijā bija paziņojis Belēvičs.

Vairākas citas valsts institūcijas uz Pietiek nosūtītajiem oficiālajiem informācijas pieprasījumiem sakarā ar Belēviča publiskajiem apgalvojumiem vēl nav sniegušas atbildes, taču Ministru prezidenta Kučinska sniegtais oficiālais skaidrojums liek secināt – Belēvičs publiski melot turpina arī šogad, jau pēc ministra un deputāta statusa zaudēšanas.

Saskaņā ar Kučinska skaidrojumu Belēvičs nebūt nav viņu kā valdības vadītāju „informējis par problēmas mērogu” vai vienojies par kāda „informatīvā ziņojuma par situāciju, tās risinājumu un tam nepieciešamajiem līdzekļiem” iesniegšanu.

Kā skaidro Ministru prezidents, laikā, kad tika izstrādāts valdības rīcības plāns un ministri iesniedza savus priekšlikumus iekļaušanai šajā plānā, ar valdības vadītāju ticies arī toreizējais veselības ministrs Belēvičs, taču tikšanās tēma bijusi cita.

„Tikšanās laikā viņš pauda vēlmi iegādāties jaunu iekārtu, kam bija ļoti augstas izmaksas, Valsts asinsdonoru centra vajadzībām, nevis aktualizēja iespējamo risku, ka ārstniecības iestāžu pacientiem varētu tikt pārlietas ar C hepatītu inficētas asinis,” – šāds ir oficiālais Ministru prezidenta skaidrojums.

„Neviens dokuments, kas liecinātu, ka Veselības ministrijas pakļautībā esošajām iestādēm šāda tehnika būtu nepieciešama, Ministru prezidentam nav iesniegts,” piebilst Kučinskis.

Saistībā ar citiem Belēviča publiskajiem apgalvojumiem šajā sakarā Pietiek ir nosūtījis oficiālus informācijas pieprasījumus arī Veselības ministrijai un Finanšu ministrijai.

Nākamajā lapā ekskluzīvais Belēviča dzīvoklis

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Medike 22.01.2017 08:48
Belevićs nemelo. Ir jàpàrzin medicînas joma dziłumà , lai komentètu.
0 30 atbildēt
cds 21.01.2017 21:56
Bet kā jums neienak prātā,ka melot varēja Kučinskis? Tagad par to runāt Belevičam nemaz nav izdevīgi,Beleviča laikā ziņa no adc bija stingri noslepenota...Kučinskis vienkārši mazgā baltuČakšu un viss.
1 20 atbildēt
Aina Fabriciusa 21.01.2017 12:31
Ļoti nepatīkams tips.
3 1 atbildēt
Nata 21.01.2017 11:49
Kā ņēmās ar putām uz lūpām aizstāvēt bijušās prezidentes nelikumīgos gājienus raidījumā Rīga 24".
Viņiem atļauts viss, ne tikai melot, bet arī netaisni rīkoties. Parastajiem cilvēkiem jāievēro likumi un CILVĒCĪBA, šiem par to nospļauties. Kauns!
13 12 atbildēt
robis 21.01.2017 09:38
nu ko zeni pataisam sito mudzi pliku ta ka draudzin uzmanies tava karta pienakusi
36 0 atbildēt
zigrīda 21.01.2017 09:23
Tik skaisti melot-jo viņam tā ir izdevīgi.
Tagad jau nevar saprast kam ticēt.Cik redzi,tik tici.
11 0 atbildēt
valis 21.01.2017 09:08
Fakts ir tads,ka meliem ir gruti nomirt.,vini netiek ieks Harmonic Code pecnaves dzivee.Var teikt ,ka tie cilveki ir aprobezoti. Zel,ka tik daudz tadu...
13 0 atbildēt
Marite 21.01.2017 08:08
Skaisti dzīvot nevienam nav aizliegts!
8 2 atbildēt
Melo melo 21.01.2017 07:36
viņiem jau visiem asinīs ir melot,šos ilgos gadus sēžot pie biezās siles,paskatieties kā viņi runā intervijās,it kā gudri vāvuļo bet tā arī neko konkrētu ar nepasaka... Kāmēr nenomainīsies visi jauni strādat griboši tautas labā nevis savai kabatai,kas arī atbildēs ar savu brīvību un mantu par tautas labklājību nekas nemainīsies!
33 0 atbildēt
opā 21.01.2017 07:29
ņuņa ne cikvēks,pretīgs glumiķis, gan jau ka kāds viņa brilles no mugurpuses drebina....., jaa ne tad vajadzētu izdrebināt ar mietu visās iespējamajās vietās...., ....bla, ka negūst vēl baudu????
64 2 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV