Ivetu Griguli par Rīgas Cirka direktori!

Par Grigules uzvedību, skaidrojumu un meliem.
Publicēts: 26.01.2017, Komentāri: 31
Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Iveta Grigule (ZZS) divus mēnešus pēc balsojuma pret rezolūciju saistībā ar cīņu pret Krievijas un teroristisko organizāciju propagandu Latvijas Zemnieku savienības (LZS) vietējās nodaļas sēdē 2017.gada 25.janvārī, centās skaidrot savu balsojumu. Nekādas sankcijas pret deputāti netika vērstas.

Jautāta, kāpēc tik vēlu skaidro savu nostāju par savu balsojumu Krievijas propagandas jautājumā, Grigule atkārtoti norādīja, ka nav jēgas skaidrot savus argumentus, kad "visi apkārt bļauj".

Tikmēr daudzi sabiedrības locekļi joprojām uzskata, ka Grigulei bijis bailes šos divus mēnešus iznākt sabiedrībā, un tamdēļ viņa bēguļojusi no žurnālistiem. Tāpat pastāv viedoklis, ka pat šai skaidrojumā politiķe samelojusies. Savukārt pazīstamā Panorāmas žurnāliste Aija Kinca ironizējot salīdzina Grigules sižetu ar nepieciešamību pēc jaunas Rīgas Cirka direktores...

Pilna intervija LTV Panorāma: LZS Rīgas Jaunās nodaļas vadītājs Valdis Veinbergs un Eiropas Parlamenta deputāte Iveta Grigule žurnālistiem sniedz atbildes uz jautājumiem par balsojumu Krievijas propagandas lietā.


LASIET ARĪ: Iveta Grigule. Ar cinismu un ņirgāšanos pret vēlētājiem

Jānis Supe, Facebook komentārs:
Šovakar LNT ziņās Eiroparlamenta deputāte (ZZS) Iveta Grigule beidzot skaidroja, kādēļ balsoja PRET rezolūciju pret Krievijas propagandu. Viņas skaidrojums - rezolūcija, lūk, aicinot popularizēt islamu Eiropas Savienībā.

Tā kā man ir akūta neticība pret visu, kas nāk ārā no jebkura ZZS pārstāvja mutes, jo sevišķi no bezkaunīgās Griguļmātes, kura laiski atpūšas labi apmaksātā darbā Eiroparlamentā un, salīdzinot ar citiem deputātiem, ne pirkstiņa nepakustina Latvijas tautas labā, saņēmos izlasīt to slaveno rezolūciju, un - jūs neticēsiet! - bet tajā nekas nav teikts par to, ka Eiropas Savienībā būtu jāpopularizē islams!
Būtība ir pavisam cita - rezolūcija ir gan pret Krievijas, gan pret islama terorisma propagandu Eiropas Savienībā! Rezolūcijā ir aicinājums skaidrot patieso situāciju, kā arī skaidrot, ka radikālais islams, kurš aicina uz terorismu, patiesībā neatbilst šai reliģijai (jebšu, citiem vārdiem sakot, ir "theologically corrupt"). Un tas ir pilnīgi loģiski, jo, ja cilvēks skolā būs dzirdējis, ka patiesā islama reliģija neaicina uz terorismu, viņš varbūt akli nesekos praviešu aicinājumiem uzspridzināties Allāha labā un mums nebūs katru dienu jālasa kārtējā ziņa par to, kā kāds lētticīgs eiropietis savaņģots par islama teroristu.

Šovakar televīzijā Iveta Grigule atklāti meloja visiem saviem vēlētājiem un visai Latvijas tautai. Ja neticiet man, izlasiet paši rezolūcijas tekstu: http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do…

Lūdzu, SHARE, lai arī līdz tantei Bauskā aiziet ziņa par Grigules meliem.


Nākamajā lapā ainiņas iz Grigules dzīves

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Modris 27.01.2017 09:41
Nevis par direktori, bet par mērkaķi!!!
0 0 atbildēt
ES 26.01.2017 11:36
kAUNA TRAIPS - NEIZDEVIES EKSPERIMENTS
0 1 atbildēt
Suse 26.01.2017 11:19
nu tik nepatīkama sieviete....
0 0 atbildēt
Feja 26.01.2017 10:53
Cik nemierīgi viņa uzvedās sava skaidrojuma laikā.Rokas dreb,pirksti trīc,tāpat kā,, pučistiem,,augustā 1991.gadā.Suns arī vienmēr zin ko ir ēdis.Kursīte varētu pakomentēt viņas žestu valodu!
3 0 atbildēt
Man 26.01.2017 10:41
akatoties uz viņas fizinomiju,šķiet,ka ir krietni nodzērussies.
3 0 atbildēt
............ 26.01.2017 10:21
nu viņa toch nav pilns rublis..................
2 0 atbildēt
Ita 26.01.2017 10:12
Ļoti zemiska un nekaunīga partijas ieliktne.Un neko nevar neviens izdarīt...kā sēdēja tur ,tā turpina sēdēt....skumji.
3 0 atbildēt
ICEKS 26.01.2017 09:12
KO TĀDAI KĀ VIŅA,TUPĒT ES,BŪT PAR BIEDRENI ZZS,PAT PAR CIRKA DIREKTORI -NĒ,PROTAMS LIELS PIĶIS,NEMŪZAM VAIRS PAR VIŅU NEBALSOŠU-VAAG CITUS,NĀKOŠAĀS BALSOŠANĀS BALŠIŠU -TIK NE PAR ŠIEM VĒŽIEM.
127 0 atbildēt
Aija Drulle 26.01.2017 08:54
,,,,,skatoties uz līdzšinējo darbību,,,,,,par direktori?,,,,,varbūt tur ir ir arī citas "vakances",,,,,
100 0 atbildēt
Daiga Brakmane 26.01.2017 08:52
Daiga Brakmanepirms 29 min
Tikai ne to!
23 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV