Saeimas deputāte Čigāne taisnojas par baumām ap savu mīļāko-deputāta palīgu

Publicēts: 12.02.2017, Komentāri: 14

Saeimas kuluāros izskanējušas neglaimojošas runas par deputātes un Eiropas lietu komisijas priekšsēdētājas Lolitas Čigānes darbību, ka viņa nolēmusi atlaist no amata Saeimas Eiropas lietu komisijas ilggadējo palīdzi, Edvarda Smiltēna sievu Kristīni Smiltēnu, jo šajā amatā vēlas redzēt kādu gados jaunu puisi. Negantie aprunātāji gājuši vēl tālāk, jo baumo, ka jaunais amata kandidāts un deputāte esot mīlnieki, vēsta žurnāls Vakara Ziņas.

Lai ieviestu šajā jautājumā skaidrību, »Vakara Ziņas« sazinājās ar Lolitu Čigāni. Izstāstot viņai situāciju, ka Saeimas kuluāros ļaudis trin mēles, par iespējamu mīļāko un to, ka viņa atlaidusi Smiltēna sievu, jo vēlējusies personiski atriebties kolēģim par kādu senu pāridarījumu, Lolita Čigāne ir nepatīkami pārsteigta:

«Oi, šausmas! Esmu iemācījusies savā dzīvē strikti nošķirt personiskas, privātas lietas no darba lietām. Vienmēr to esmu ievērojusi. Eiropas lietu komisijai ir ļoti liela atbildība, jo mums jārīko vairāki starptautiski pasākumi, jākārto un jāmenedžē daudzas vizītes. Trīs papildu štata vietas mums tika iedotas, bet pēc tam prezidijs lēma, ka tomēr atņems mums šīs štata vietas, lai izveidotu analītisko dienestu. Tā es nonācu pie jautājuma, kur man bija jāizšķiras, kā mēs šīs lietas kārtosim un kā kopumā atdosim trīs štata vietas. 2016. gada laikā mēs ar lielu mieru un saticību atradām veidu, kā atdot divas štata vietas, un beidzamā štata vieta bija ļoti sāpīgs lēmums, jo mūsu komanda strādā ļoti labi un es ļoti cienu ikvienu savas komandas darbinieku. Diemžēl pēc vairākkārtējiem lūgumiem saglabāt trešo štata vietu neizdevās. Un man bija jāizlemj par vienas štata vietas samazināšanu. Šajā gadījumā es izvirzīju objektīvus kritērijus un konsultanta motivāciju, viņa spējas strādāt starptautiskā līmenī. Turklāt mums šobrīd ir situācija, ka no bērniņa kopšanas atvaļinājuma atgriežas ļoti kompetenta darbiniece. Tādēļ šajā jautājumā par Kristīni nav nekā personīga. Es viņu augstu vērtēju, jo viņa ir ļoti kompetenta un laba darbiniece. Un nevienam ar šāda lēmuma pieņemšanu par atlaišanu neesmu gribējusi atriebties. Turklāt Edvards Smiltēns ir ļoti aktīvs, jauns un spējīgs politiķis. Tādēļ par viņu un viņa dzīvesbiedri es varu teikt tikai tos labākos vārdus,» situāciju raksturo Eiropas lietu komisijas priekšsēdētāja Čigāne.

«Cilvēku spekulācijas par šo tēmu es nevaru ietekmēt. Dzīve ir dzīve. Varu tikai apliecināt, ka man ir laimīga laulība un man ir divi pusaudži. Tādēļ man nav jāskatās pa malām, man nav tādas vajadzības,» atklāta ir deputāte. Jau vairākus gadus Lolita Čigāne dzīvo laulībā ar vīru uzņēmēju Nilu Studentu. Abu ģimenē aug divi dēli.

Mirkļi iz Lolitas Čigānes dzīves galerijā nākamajā lapā

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Artūrs Strautiņš (Strauts) 13.02.2017 20:24
Tautas nodevēja... Nekas no ta kas ir izdarīts netiks aizmirsts... Kad tauta atgūs varu - mēs tevi tiesāsim...
11 0 atbildēt
Antra 13.02.2017 00:56
Latvietim gardākā uzkoda ir cits latvietis.Pārēdušies vēl nēsiet?
Lai Jums veicas.
1 10 atbildēt
ANDRIS 12.02.2017 14:27
REALA MAITA /LIEKULE / VIENOTIBAS MAFIJA/ PRETIGA JEBKURA RUNAA
13 0 atbildēt
jaunava 12.02.2017 14:16
cūka ar trulu purnu
13 0 atbildēt
Džeks 12.02.2017 14:12
Cīk godīga viņa sanāk visus šos gadus nodokļu jautājumos pret darba devējiem , ja vīrs ir viens no tiem ? Cik godīgs ir vīrs algu izmaksās pret saviem darbiniekiem ?
12 0 atbildēt
kriksis 12.02.2017 14:07
uz sitadas man pazud stojaks
21 0 atbildēt
VECAIS 12.02.2017 13:33
Kāda starpība, ja viena blatņika vietā ieceļ citu??? Ja runa būtu par kādu talantīgu spečuku tai vietā, tad varētu saprast !!! Smiltēna sieva, māte, brālis..., visu radi, radu galā !!!
22 0 atbildēt
gunta jansone 12.02.2017 12:56
vai sitai maitai taads arii ir ?
23 0 atbildēt
Runcis 12.02.2017 12:24
Sen zināma patiesība-jo vairāk taisnojas, jo vairāk šaubu rodas!
15 0 atbildēt
nu ko 12.02.2017 12:09
tā nu ies un atdzīsies…bet ja var dabūt siltu vietu kāpec nepaņemt...
15 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV