Skandāls Eirovīzijā. Finālisti Santu Daņeļeviču uzvarai virza skandaloza sekta

Supernovas finālisti Daņeļeviču atbalsta skandalozā Ļedjajeva Jaunā paaudze, lūdzas par viņu un jau iztēlojas uz skatuves Kijevā. Pirms 25 gadiem radušās Jaunās paaudzes līderi Alekseju Ļedjajevu Krievijas televīzija nosaukusi par „imperiālisma aģentu”. Viņš esot bordeļu un naktsklubu īpašnieks, kurš Ukrainas notikumu aizsegā grauj krievu cilvēku stabilitāti. Jāteic gan, ka arī Latvijā Ļedjajevs nav izcēlies ar īpašu stabilitātes veicināšanu.
Publicēts: 26.02.2017, Komentāri: 27
Kanalā Youtube publicēts video, kurā redzams, kā Ļedjajevs savā svētdienas dievkalpojumā aicina uz skatuves Santu un paredz viņai vietu lielajā finālā Ukrainā, izpētījis portāls Tvnet.lv :Minētā dievkalpojuma beigās sanākušie pulcējās ap jauno solisti, uzliek viņai uz galvas rokas un lūdzas – lai talantīgā dziedātāja kļūtu par konkursa uzvarētāju. Video šo brīdi var vērot no 1h 30. min.Daņeļeviča jau vairākus gadus ar Dievu to Kungu slavinošām dziesmās uzstājas «Jaunās paaudzes» dievkalpojumos, un viņa arī kāpusi uz laicīgām skatuvēm. 2014. gadā viņa ar Raimonda Paula dziesmu «Ja tebja risuju» uzstājās Ukrainas TV šovā «X Faktors».

Daņeļeviča, kura 2017.gada 26.februārī šovā Supernova uzstājas ar Dievu slavinošo dziesmu „Your Breath” („Tava elpa”) startēs „Supernovā”, ir Alekseja Ļedjajeva vadītās baznīcas „Jaunā paaudze” aktīva locekle un ne vienu reizi vien uzstājusies dievkalpojumos, ir draudzes slavēšanas grupas vadītāja- uzsver portāls Kasjauns.lv.

Pati Daņeļeviča esot atzinusi: „Aleksejs Ļedjajevs ir mans mācītājs un es apmeklēju viņa draudzi. Esmu izaugusi ar Ļedjajeva sprediķiem”. Viņa „Jaunajā paaudzē” iesaistījusies tādēļ, ka arī viņas vecāki apmeklē tās saietus.

2014.gadā Kasjauns.lv raksta: Kremļa kontrolētais televīzijas kanāls „Rossija 1” paziņojis, ka Latvijā dibinātās sektas „Jaunā paaudze” līderis, „bijušais narkomāns un bordeļu īpašnieks” Aleksejs Ļedjajevs ir teju vai amerikāņu specdienestu aģents, kura uzdevums ir graut Krieviju no iekšienes.

Krievijas medijs klāstījis, ka Ļedjajevs nav tikai imperiālistu spiegs un krievu morāles grāvējs, bet arī bordeļu un naktsklubu, kuri maskējas aiz skaistumkopšanas salonu izkārtnes, īpašnieks. Te jāpiebilst, ka nekas daudz atklātībā jau nav zināms par Ļedjajeva biznesu ārpus reliģijas rūpala, bet kaut kāda saistība „Jaunajai paaudzei” ar skaistumkopšanas saloniem ir. Reliģiskās kustības mājaslapā taču rakstīts: „Mums ir arī kārtības dienests, kafejnīca, skaistumkopšanas salons un daudz kas cits”. Sīkāk gan nekas par šiem rūpaliem nav paskaidrots.

Daņeļēvičas foto nākamjā lapā

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Rebeka 28.02.2017 16:27
Lai Dievs jums visiem žēlīgs!
0 2 atbildēt
mja 27.02.2017 07:49
nu rakovska [ēc izskata liekas ka no sātanistiem nāk! Nu kā var tik ļoti nerūpēties par savu vizuālo tēlu!!!! atbaidoša izskata dziedātāja - žēl , ka Latviju pārstāvēs pārmālēta meitenes dzimtas briesmone!
3 1 atbildēt
Vizla 26.02.2017 23:44
Suņi rej, bet karavāna iet tālāk!
0 2 atbildēt
Imis 26.02.2017 22:00
šitie pajoļi man uz ielas savus buklets mēģinaja ieberzēt, lūgšanas kas ārstē c hepatītu un smagas galvas traumas :D :D nožēlojami
8 3 atbildēt
Ehh 26.02.2017 22:00
Nabaga meitene. Ne pirmā, ne pēdējā emocionālā dvēsele, ar kuru tik viegli manipulē "svētie" līderi. Cerams, ka ātrāk pieaugs un gūs savu personīgo viedokli. Novēlu, lai tas nenotiek caur sāpīgām vilšanām, kā tas nereti šādos gadījumos ir.
7 3 atbildēt
Kreativ 26.02.2017 22:00
Dziesma viņai visvājākā no visiem četriem
5 4 atbildēt
Lolo 26.02.2017 21:59
Tieši manas domas !!!

Protams, ka meitenīte sektā ievilkta!!! Tagad man pilnīgi skaidrs, kas ir viņas sejā, acīs rakstīts...., un kas man uzstāšanās reizēs traucēja, bet ko nesapratu, t.i., sava veida nozombējus, kas vienmēr būs acīs un arī smaidā..., lai gan tādi arī ir un būs, bet man tuvāki tie, kas ir pie zemes un ar skaidrām- dzidrām acīm, atvērtu, uzrunājošu un saulainu skatienu..., jā.., bet sekta par savējiem krīt un ceļas
6 3 atbildēt
Lopesa 26.02.2017 21:59
Tā ir intriga!!! Cik šī sekta ir spēcīga Latvijā to mēs svētdienas vakarā redzēsim. Cik tā sekta ir spēcīga EU? Varbūt visa EU balsos par viņu? Supernovā ir parādījušies pavisam citu spēku cīņa.
4 3 atbildēt
gada glābējs 26.02.2017 21:58
Emocionāls sižets šobrīd tiešraidē, ka Ludvigs izglābis no noslīkšanas mazu zēnu - tas iedos papildu balsis
2 2 atbildēt
cito 26.02.2017 21:54
Lūk, tas jau ir konkrēts sviests :(
Tagad kļūst skaidri tie miglainie teksti, kādus matrjoška bīdīja pusfinālā - sektantei bēniņos pilns ar slimiem putniem :(
Nebiju domājis balsot, bet tagad darīšu to principā, lai šis murgs (ar apslēpto vēstījumu) nekādā gadījumā nenonāk Kijevā.
6 2 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV