Imants Strads un Voldemārs Šoriņš jaunajā komēdijas 'Bitīt’ matos' sezonā

Pavasara sezonu kanāls LNT atklās ar Latvijā veidotā komēdijseriāla Bitīt’ matos jauno sezonu, kurā gaidāma ne vien jauna, humora un pikantu situāciju caurvīta sižeta līnija, bet arī jauni varoņi, kuri spēlēs absurdas un neprātīgi smieklīgas situācijas apbedīšanas birojā Galapunkts!
Publicēts: 05.03.2017, Komentāri: 12

Pavasara sezonu kanāls LNT atklājis ar Latvijā veidotā komēdijseriāla Bitīt’ matos jauno sezonu, kurā gaidāma ne vien jauna, humora un pikantu situāciju caurvīta sižeta līnija, bet arī jauni varoņi, kuri spēlēs absurdas un neprātīgi smieklīgas situācijas apbedīšanas birojā Galapunkts! Kā var nojaust, nopietnībai šai apbedīšanas birojā un visā seriālā nebūs vietas, un nedēļas nogales priekšvakarā tas būs tieši laikā – izbaudiet Bitīt’ matos jauno sezonu no 3. marta piektdienās plkst. 21.10 LNT un TVPlay!

Nenopietni par nopietno!

Ieskicējot Bitīt’ matos jaunās sezonas sižeta līniju, pēc tam, kad nodeg Nellijas apbedīšanas biroja Galapunkts telpas, Ojārs steidz kaimiņienei palīgā un piedāvā noorganizēt bēres frizētavas Bitīte telpās. Tas rada lielu jucekli, īpaši Ojāra meitu Vēsmas un Fanijas starpā, taču beigu beigās visi pieslēdzas bēru realizēšanas procesam… Un saprot, ka trūkst bēru vadītāja! Lielākajā izmisuma mirklī Bitītē ierodas frizieris Gotfrīds, kurš, piekrītot novadīt bēres, negaidīti kļūst par Nellijas glābiņu un jauno izvadītāju! Seriālā iesaistītie personāži spēj neapjukt un izkulties no jebkuras situācijas, viņiem padodas saskatīt gaišo tumsā un būt pozitīviem, un tikai viņi ir gatavi uz visu savu klientu dēļ, jo apbedīšanas birojs nu ir viņu kopīgais aicinājums! Jokiem un pārpratumiem pārpilns, ar jaunu, smieklu nerimstošu scenāriju – komēdijseriāls Bitīt’ matos ierodas jaunā veidolā!

Izcils aktieru sastāvs

Seriālā piedalās izcili pašmāju aktieri, piemēram, Latvijas Nacionālā teātra aktieris Voldemārs Šoriņš, kurš atveido Bitītes īpašnieku Ojāru Zaķīti. Ojārs pēc dabas ir jautrs vīrietis, kuram ir divas burvīgas meitas – friziere Vēsma, kuras lomā iejūtas Latvijas Nacionālā teātra aktrise Sanita Pušpure, un manikīre Fanija, ko spēlē Dailes teātra aktrise Lelde Dreimane.

Savukārt frizieri, kurš pārkvalificējies par bēru vadītāju – Gotfrīdu atveido Valmieras drāmas teātra aktieris Imants Strads.

Apbedīšanas biroja vadītāju Nelliju spēlē apburošā Latvijas Nacionālā teātra aktrise Marija Bērziņa. Izvadītāja darbā pieteikties ieradīsies Silvestrs, kurš līdz šim strādājis par oficiantu, un lai arī pēc dabas ir slinks, tomēr spēj būt šarmants pret sievietēm, kuras viņam var vēlāk būt noderīgas! Silvestra tēlā iejutīsies Valmieras drāmas teātra aktieris Mārtiņš Meiers.

Ieradīsies Ojāra dēls!

Jaunajā sezonā varoni Ojāru sagaida pārsteigums – uzradīsies viņa dēls Emīls! Emīlu atveidos Dailes teātra aktieris Mārtiņš Počs. Emīls ir labsirdīgs, bet ne visai pielāgots mūsdienu dinamiskajai dzīvei – labāk izvēlas nedarīt, nekā darīt, ja ir iespēja! Savukārt Emīla mātes jeb Ritas lomā seriālā iejutīsies Latvijas Nacionālā teātra aktrise Dace Bonāte, kura ir izbijusi sportiste – desmitcīņniece. Rita un Ojārs mācījušies vienā skolā, bet tad Rita apprecējusies ar citu vīrieti un no pilsētiņas aizbraukusi. Tas nozīmē, ka ar Ojāru nav redzējusies kopš agras jaunības – aptuveni 30 gadus! Tagad atgriezusies, lai apglabātu vīru viņas dzimtas kapos šajā pilsētiņā.

Skatieties Bitīt’ matos jauno sezonu no 3. marta piektdienās plkst. 21.10 LNT un TVPlay! Tava televīzija no sirds!

Otrās sezonas pirmā sērija

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Surprise 11.03.2017 06:24
Aktierim problēmas ar godkāri. nepaņēma ugunsgrēkā , i viss!!! apvainojās kā mazs bērns
0 1 atbildēt
: )) 11.03.2017 06:22
Imis izlaida žulti Ievā...
1 0 atbildēt
joo 05.03.2017 11:08
Nenosodu nevienu aktieri, ka filmējas seriālos, jo naudiņa jāpelna un mēs lielākā daļa netiekam uz teātri un esam priecīgi viņus redzēt!
Bet KĀPĒC Imants Strads tā noķengāja aktierus no Ugunsgrēka? No cilvēka viņa gados to negaidīju!
22 30 atbildēt
lasīju > joo 05.03.2017 12:28
Domāju, ka viņam tagad būtu jāatvainojas kolēģiem un tautai!!!
18 5 atbildēt
es 05.03.2017 10:22
ar esmu šokā par Sradu, uz četrām lapām Ievā nozākāja Ugunsgrēku, nu ļoti briesmīgos vārdos, bet te, skat, pats filmējas! Kauns!!! Fui!!!
47 13 atbildēt
Endzelīns > es 05.03.2017 10:39
jūs te, cienītie, varētu cienīt aktieri Imantu Stradu un iemācīties rakstīt viņa uzvārdu
21 1 atbildēt
tu > es 05.03.2017 10:39
nu un, šis tak cits serials
13 1 atbildēt
tu > es 05.03.2017 10:54
bet labi sanāc tā kļūda!
1 7 atbildēt
nu 05.03.2017 09:52
Strazds noniecināja Ugunsgrēku,bet pats dumjākā serialā piedalās
24 2 atbildēt
Gāga > nu 05.03.2017 10:22
Par kādu Strazdu tu te gvelz? Te runa par Imantu Stradu
17 1 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV