Noskaidrots kā un kāpēc nogalināta 25 gadus vecā Ieva Strazdauskaite

Traģiskās nelaimes detaļas liek nodrebēt ikvienam normālam cilvēkam. Ieva Strazdauskaite nogalināta ar lāpstu.
Publicēts: 15.03.2017, Komentāri: 12
Pirmdien policijai izdevies noskaidrot, kā tika nogalināta Ieva Strazdauskaite - viņa nosista ar lāpstu, vēsta Lietuvas mediji. Tāpat noskaidrots, ka jauniešu banda sākotnēji sekojusi citai automašīnai, līdz benzīntankā pamanījuši Strazdauskaites luksusa «Audi A7». Radusies doma to nolaupīt.

Noziedzniekiem bijis līdzzinātājs, kurš nozagtās automašīnas pārdevis «melnajā tirgū». Banda uz Lietuvas ceļiem meklējusi galvenokārt dārgas Vācijas ražojuma automašīnas.

Pirms Strazdauskaites mašīnas nolaupīšanas banda intensīvi kontaktējusies ar līdzzinātāju, vai «Audi A7» būs piemērota. Saņemot apstiprinājumu, viņi sekojuši meitenei.

25 gadus vecā Ieva Strazdauskaite 5.marta pēcpusdienā automašīnā «Audi A7» no vecāku mājām Pluņģē izbrauca uz Viļņu un pazuda ceļā. Par jaunās sievietes pazušanu policijai vakarā ziņoja viņas tēvs, norādot, ka sakari ar meitu pazuduši, kad viņa izbraukusi cauri Kauņai, bet vēlāk viņas telefons bijis izslēgts.

Automašīna pirmdienas naktī tika atrasta uz kāda meža ceļa Jonavas rajonā, bet jaunietes tajā nebija. Vēlāk ceļmalās policisti atrada meitenes mantas, kas, iespējams, pa ceļam izmestas no automašīnas. Pirmdien kāds nejaušs garāmbraucējs ceļmalā pie automaģistrāles Viļņa-Kauņa atrada viņas telefonu.

Pēc ģenerālkomisāra teiktā, meitene nolaupīta, imitējot satiksmes negadījumu pie Elektrēniem. Iegūtie dati liecina, ka viņa nogalināta tajā pašā vakarā. Viņa bijusi aprakta Ķēdaiņu rajonā.

«Pirmā versija apstiprinājās - meitene nolaupīta un nogalināta dārgā automobiļa dēļ,» viņš stāstījis.

Policijas ģenerālkomisārs pastāstījis, ka izmeklētāji pārskatījuši tūkstošiem videoierakstu un reaģējuši uz tūkstošiem ziņojumu, kas saņemti no iedzīvotājiem, un pateicies visiem, kas centušies palīdzēt izmeklēšanai.

Lūgts komentēt pieņēmumu, ka imitētā satiksmes negadījuma laikā noziedznieki varēja būt ģērbušies policijas formastērpos, Pernavs atbildējis, ka tādas informācijas viņam nav.

Jautāts, kādēļ aizdomās turētie automobili pametuši mežā, ja tas bijis nozieguma mērķis, viņš atbildējis, ka šos apstākļus varēs precizēt pēc tālākas aizturēto nopratināšanas.

Ievas Strazdauskaites slepkavības izmeklēšanu apgrūtina noziedznieku netipiskā uzvedība, norādījis Lietuvas ģenerālkomisārs Linas Pjarnavas. Viņš uzsvēris, ka šodien automašīnas vairs netiek aizdzītas, uzbrūkot autovadītājam.

«Runājot par šo noziegumu, es redzu virkni muļķīgu lēmumu, lēmumu, kas nepakļaujas nekādai loģikai. Šī iemesla dēļ bija grūti noziegumu izmeklēt, jo patiesībā cēloņu un seku ķēde no sākuma līdz pat beigām... kā tas viss notika - neviens normāls cilvēks tā nebūtu rīkojies. Pat lielākā daļa noziedznieku tā nerīkotos,» sacīja ģenerālkomisārs.

Notikuma restaurācija fotogrāfijās nākamajā lapā

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Arturs 16.03.2017 09:26
Ja tā būtu bijusi mana meita es visu savu atlikušo mūžu būtu veltījis lai viņus notvertu un lai Piedod man bībelē rakstītais es tomēr panāktu , ka viņi aiziet no šīs pasaules tādā pašā zvēriskā ceļā .
Leiši nenosauc vārdus un nerāda sejas jo romus jau tā pat neviens neierauga. Baidās , ka var sākties slaktiņi. ....
5 0 atbildēt
Es teiktu, ka ļoti aizdomīgi. 15.03.2017 23:12
Kaut ko nepasaka līdz galam. Nebija vajadzības nogalināt, lai paņemtu mašīnu. Kuru tā aŗī nepaņēma. Vienu brīdi portālos bija mājiena gals par kaut kādu saini, kurš pazudis no auto. Narkotikas? Ieroči? Vēl kas briesmīgāks?
Ir skaidrs, ka strādājot 8-17 algotu darbu neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai - samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, uzturēt pie sevis mājās krāšņu sievieti. Tu vari? Ko tu darītu, ja vinnētu 50 miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Dod sev iespēju pārvērst savu dzīvi sapnī, noķer savu veiksmi! https://goo.gl/3OxSEu
3 7 atbildēt
mjaaa 15.03.2017 23:09
Slepkavas nosit un aprok Ievu, izmētā mantas, pamet mašīnu un mierīgi pa mājām.....
Neticu, ka nosita mašīnas dēļ....
Slepkavas bija vienojušies par iespējamo pasaku aizturēšanas gadījumā....
18 0 atbildēt
es 15.03.2017 23:05
Jocīgi un netipiski viss norisinājies.....svētdien nolaupa meiteni mašīnas dēļ, bet pirmdien mašīna vēl mežā un policija mierīgi aizvāc....Tikai- kādēļ īsti to meiteni nogalināja ???
Tak ne jau mantu vai mašīnas dēļ....Regulāri mašīnu laupītāji mierīgi siro pa Lietuvas ceļiem un noskata mašīnas jau ilgtermiņā...neviens nav iesēdināts...polic.kā redzams visu zināja - tikai tagad tā slepkavība.....Kādēļ to meiteni īsti nogalināja ?
16 0 atbildēt
......... 15.03.2017 23:04
Kādēļ nepublicē slepkavu vārdus,uzvārdus un fotogrāfijas?-Lai neviens par tiem nezinātu un tie varētu mierīgi turpināt savu bendes darbu, iznākot no cietuma.Pasēdēs cietumā dažus gadus,pēc tam atkal turpinās slepkavot cilvēkus.Tēvam vajadzētu noorganizēt bandu,kas izrīkotos ar šiem slepkavām tāpat, kā tie izrīkojās ar viņa meitu.
15 0 atbildēt
. 15.03.2017 22:35
Nogalina un... mierīgi vakarā sēž pie galda, mierīgi skūpsta savu sievieti, samīļo savus bērnus... Vispār dzīvo tā, it kā nekas nebūtu bijis. Kā tiem cilvēkiem sirdī un galvā trūkst?
18 0 atbildēt
Vika 15.03.2017 22:21
Varbūt kādai citai tās būs pārdomas, ka tomēr vajag dzīvot pieticīgāku dzīves veidu.
8 16 atbildēt
Iney > Vika 15.03.2017 22:26
Ceru,ka jus to raxtat par čigānēniem
9 6 atbildēt
Zora > Vika 15.03.2017 22:39
Peticigaku dzivi?? Vai ar Tavu galvu viss kartiba??? Varetu domat ka vina nopirka masinu un dzivoja labklajiba, lai sanemtu sitienu ar lapstu pa galvu,... Tavuprat man savu naudu jaglaba zeke??
20 3 atbildēt
nu nu > Vika 15.03.2017 23:01
zini.Vika,dzīvo pieticīgi ,bet normāli tikai būtu,ja cilvēks savā valstī varētu justies drošs un nebūtu jābaidās ne iet ,ne braukt....ar lētu jeb dārgu auto.Katram pēc viņa ieskatiem.Ja es strādāju un pelnu.tad varbūt tas ir mans mūža sapnis kaut ko glaunu beidzot iegād;aties sev un lietot,kamēr dzīvoju,nevis,kad būšu kapā!
16 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV