Ekskluzīvi. Krievijas karogs vējstiklā! Blondīne, vecākā policijas inspektore Tatjana Prohorova

Noskaidrota blondīne, Latvijas kriminālpolicijas vecākā inspektore, kurai dotas tiesības „iebraukt, apstāties un stāvēt pie visām IeM iestādēm". Protams, par mūsu nodokļu maksātāju naudu. Ar Krievijas karodziņu vējstiklā vizinās Valsts policijas darbiniece Tatjana Prohorova, kura sevi dēvē: Tanja Prohorova.
Publicēts: 22.03.2017, Komentāri: 42

Tikai pēc tam, kad žurnālisti norādīja uz apstākļiem, kas liek domāt, ka iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis mēģina piesegt un neatklāt cilvēku, kura automašīnai izsniegta Iekšlietu ministrijas caurlaide un kurš tajā vizinās ar Krievijas karodziņu vējstiklā, Valsts policija šorīt atklāja - caurlaide izsniegta Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes vecākajai inspektorei Tatjanai Prohorovai, vēsta portāls Pietiek.com .

Sociālajā tīklā Twitter jau pirms dažām dienām parādījās fotogrāfija ar automašīnu, kuras vējstiklā redzama gan Iekšlietu ministrijas atļauja Nr. 001817, kas dod tiesības „iebraukt, apstāties un stāvēt pie visām IeM iestādēm”, gan arī Krievijas trīskrāsu karoga lentīte.

Kā informē Ceļu satiksmes drošības direkcija, automašīna ar valsts reģistrācijas numuru JT7687 ir reģistrēta privātpersonai, un tas sakrīt ar Pietiek rīcībā esošo neoficiālo informāciju, ka konkrētā caurlaide izsniegta nevis kāda uzņēmuma – ministrijas pasūtījumu veicēja automašīnai, bet gan kādam "savējam".

Šo informāciju sākotnēji netieši apliecināja ministrijas reakcija. Lai gan noskaidrot, kam izsniegta konkrētā atļauja, ir dažu minūšu jautājums, Iekšlietu ministrijas preses pārstāve Gunta Skrebele pēc ilgas un garas noskaidrošanas Pietiek pavēstīja, ka šis jautājums patiesībā esot Valsts policijas kompetencē.

Iekšlietu ministrijas oficiālā pārstāve gan nespēja paskaidrot, kāpēc par atļaujām, kuras izsniedz Iekšlietu ministrija, atbildēt spēj nevis ministrija, bet gan Valsts policija.

Taču izrādījās, ka arī Valsts policijas vadība saņēmusi, pēc visa spriežot, neoficiālu rīkojumu mēģināt noklusēt ziņas par atļaujas saņēmēju un tās izsniegšanu. Valsts policijas pārstāvis Dairis Anučins ceturtdien vispirms paziņoja, ka informācija tikšot sniegta, taču pēc tam apklusa un no tālākiem kontaktiem izvairījās.

Tikai šorīt, kad Pietiek jau bija nosūtījis Iekšlietu ministrijai oficiālu informācijas pieprasījumu saistībā ar šo atļauju un tās izsniegšanas apstākļiem, Valsts policija atklāja, ka caurlaide oficiāli izsniegta policijas inspektorei Prohorovai un ka par notikušo jau sākta dienesta pārbaude.

Kā rāda VID amatpersonu deklarāciju datu bāze, Prohorova policijā strādā jau kopš 2006. gada, viņa ir kriminālpolicijas vecākā inspektore, precējusies, ir divi bērni.

Galerija nākamā lapā. Kriminālpoliciste Tatjana Prohorova, pati sevi dēvē: Tanja Prohorova

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

jap 23.03.2017 19:03
Tanja, beauc uz krieviju!
0 0 atbildēt
peteris 23.03.2017 11:44
Jūs nelgas...mikstie nodevēji palasiet ko rakstiet.Pārdevušies smirdīgajiem eiropas āžiem..amerikāņiem.Jūs pasi savu tautu nemakat aizstavēt..tik vien kā dirst un meklēt kadu hunu ko uzrakstit.Tad pasakat man vienu svetie nodevēji mikstie latvieši...kur jūsu histērija kad puse no deputatiem..mentiem un parejiem latviesu gnidam brauc ar vacijas karodziniem logā..ar francijas karodziniem logā utt.Kāpēc tad neviens nehistēriko?Nu un ka krievijas karogs logā?..kas tur slikts?Padomajiet pirms dirsat padebeni.Šajā valsti iznemot ciesanas un apkrapsanu mēs neko nēsam dabujusi un nedabūsim.Tik cik tauta ir vienota un palidz viens otram tik ari ir.Atveriet acis beidzot.
1 3 atbildēt
Līga Kalāce 23.03.2017 06:18
Iekslietu ministrija ir pati korumpetaka, no ministrijam.
5 0 atbildēt
Sjūzena 22.03.2017 17:38
Atlaist no darba!
71 3 atbildēt
puka > Sjūzena 24.03.2017 02:40
apcuraat
0 0 atbildēt
nerss 22.03.2017 13:28
kauns par taadu valdiibu, ka var metaaties ar taadaam atlaujaam. kazlovski nost no amata, tad zinaas, ka latvijaa ir viena valoda, un krieviem ir jaarespektee, jo krievijaa neviens ar mums latviski nerunaas.
41 1 atbildēt
n 22.03.2017 11:53
Atlaist no darba, savādāk būs tāpat kā ar Krimas prokurori, apmetīs kažoku uz otru pusi.Un vispār lai brauc dzīvot uz Krieviju, ja jau reiz tāda "patriote'. Mums šeit tāda policijas darbiniece nav vajadzīga.
28 1 atbildēt
Līva 22.03.2017 10:35
Maita!
29 1 atbildēt
Haris 22.03.2017 10:03
"blondīne" Latvijas valstī ir rupjš un amorāls lamu vārds, ko tad esat jau aizmirsuši, kad vīrietis palūdza "blondīnītei", Liepājas policijas šefa sievai atbrīvot mājas pagalma iebrauktuvi, un padzīt mašīnu malā, tā vietā no valsts policijas dabūja 25 lati soda naudu, par apsaukāšanu rupjā vārdā par "blondīnīti". Tā kā raksta autor! Par šitiem lamuvārdiem, Tevi atlaidīs no darba, un strādāsi tagad spaidu darbos stundas par necenzētu lamāšanos. Kā arī neaizmirsīsim, ka Latvijā šiem "lamuvārdiem" ir pat savs demonstratīvs gājiens.
Te no arhīviem raksts.
http://jauns.lv/raksts/zinas/193816-sods-jo-policijas-sefa-sievu-nosauc-par-blondiniti
3 43 atbildēt
Joske 22.03.2017 09:45
Iedod kkk uz zoba
2 11 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV