Lietuvu satricina vēl viens zvērīgs noziegums - četru ģimenes locekļu slepkavības

Slepkava ir aizturēts. Lietuvas Kauņas rajona Gaižēņu ciemā pirmdienas vakarā atrastas četru vienas ģimenes locekļu mirstīgās atliekas ar šautām brūcēm, bet viens ģimenes loceklis bijis ievainots.
Publicēts: 28.03.2017, Komentāri: 3
Lietuvas Kauņas rajona Gaižēņu ciemā pirmdienas vakarā atrastas četru vienas ģimenes locekļu mirstīgās atliekas ar šautām brūcēm, bet viens ģimenes loceklis bijis ievainots.

Liels skaits policistu visu nakti meklēja divu noslepkavoto cilvēku 27 gadus veco dēlu, kurš tiek turēts aizdomās par zvērīgā nozieguma pastrādāšanu.

Policija informēja, ka pirmdien pulksten 17.45 atrastas četru cilvēku mirstīgās atliekas: 1967. gadā dzimuša vīrieša un viņa 1968.gadā dzimušās sievas, kā arī 1942. gadā dzimušās mātes un 1979. gadā dzimušā brāļa.


Tagad Lietuvas policija atklājusi detaļas par četrus cilvēkus noslepkavojušā Egīdija Anupraiša aizturēšanu. Kauņas Policijas galvenā komisariāta pārstāvis atklājis, ka policistiem noziedznieku izdevies pārsteigt nesagatavotu, tāpēc viņš aizturēšanas brīdī neesot pretojies.

Kā vēsta «15min.lt», pirmdienas pēcpusdienā lieli policijas spēki uzsāka Anupraiša meklēšanu, un otrdienas priekšpusdienā Viļņas un Kauņas policijas spēkiem izdevās Anupraiti atrast un aizturēt 60 kilometrus no Kauņas esošajā Marijampolē.

«Aizdomās turamais ir aizturēts, pārbaudot iedzīvotāju datus. Aizturēšanās laikā viņam nebija laika, lai pretotos. Aizdomās turamajam līdzi bija šaujamierocis, kuru viņš likumīgi bija iegādājies veikalā. Pērn oktobrī viņš izgāja visas nepieciešamās medicīniskās pārbaudes, lai iegūtu ieroci,» preses konferencē teica Kauņas rajona policijas priekšnieka vietnieks Darjus Pliavga.

Pēc viņa vārdiem, policija meklēšanas darbus veica divos virzienos - pirmais virziens tika vērsts uz valsts robežām un lidostām, jo pastāvēja iespēja, ka Anupraitis varētu censties pamest Lietuvu. Pēc tam policisti nolēma ķerties klāt Marijampoles sabiedriskajam transportam.

«Pirmdien, apmēram 20 cilvēki ziņoja par aizdomās turamā iespējamo atrašanās vietu. Mēs vēlamies pateikties visiem, kuri ziņoja par viņa atrašanās vietu Marijampolē,» teica Pliavga.

«Notikuma vietā var secināts, ka tika šauts vismaz 21 reizi. Šāvieni bija mērķēti dzīvībai vitāli svarīgās ķermeņa daļās. Pēc šāvieniem upuriem nebija nekādu izredžu izdzīvot,» teica Kauņas reģionālās prokuratūras prokurors Darjus Valkavičs, paužot aizdomas, ka aizturētajam varētu būt garīgās veselības traucējumi. «Tik aukstasinīgu slepkavību varēja paveikt tikai psihiski slims cilvēks. Viņš to izdarīja vienā «rāvienā», bez pauzēm. Anupraitis vienkārši atņēma dzīvību citiem cilvēkiem,» teica Valkavičs.

Pagaidām turpinās Anupraiša pratināšana, un pieņēmums par to, ka tieši Anupraitis ir slepkava, ir izvirzīts pēc notikuma vietas apskatīšanas un pierādījumu iegūšanas. Tāpat vēl nav zināmi slepkavības motīvi. Tiek uzskatīts, ka slepkavība notika sestdienas vakarā.

Iepriekš vēstīts, ka Kauņas rajona Gaižēnu ciemā pirmdienas vakarā atrastas četru vienas ģimenes locekļu mirstīgās atliekas ar šautām brūcēm, bet viens ģimenes loceklis bijis ievainots.

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Janis 28.03.2017 22:23
Tu esi lohs
1 1 atbildēt
Andris ❥Daugavvanags ❥ 28.03.2017 22:15
Šībers aizgāja ciet, pavisam tas ir pilnīgais stulbums, atvainojiet par žargonu ....
2 0 atbildēt
Elli 28.03.2017 22:15
drausmīgi
3 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV