Miljonārs Gerkens 64 gadu vecumā šķirsies no sievas! Aizdomas par mīļāko

8. maijā brašajam Raimondam Gerkenam paliek 65 gadi! Viņš uz nebēdu sastrīdējies ar kundzi Velgu, ar kuru kopā dzīvo jau 40 gadus.
Publicēts: 18.04.2017, Komentāri: 3
Žurnāls Privātā Dzīve vēsta, ka draud izjukt uzņēmēja Raimonda Gerkena 40 gadus ilgā laulība ar sievu Velgu Riekstiņu. Iemesls - greznā villa Langstiņu ezera krastā.

PDz rīcībā nonāca informācija, ka iestājusies pamatīga krīze populārā pašmāju uzņēmēja Raimonda Gerkena laulībā un viņš pat grasoties šķirties no savas sievas Velgas Riekstiņas. Sarunā ar PDz uzņēmējs atklāja, ka par nesaskaņu iemeslu kļuvusi ģimenes villa: «Es gribēju pārdot ģimenes māju Villa Velga, bet sieva ne. Uz tā pamata mēs sastrīdējāmies.» Viņš atzina, ka vēl aizvien dzīvo savā lepnajā īpašumā, taču esot gatavs pārmaiņām, jo darījums šķiet ļoti izdevīgs.


«Par šo māju Maskavas krievi dod baigo naudu. Es visu mūžu esmu kalpojis naudas sātanam,» pasmaida uzņēmējs.

Tomēr citi, neoficiāli avoti informē, ka Raimondam Gerkenam esot parādījusies krietni jaunāka mīļākā.

Gerkens jau pirms vairākiem gadiem intervijā atzinis, ka viņa nelielajai ģimenei māja esot nedaudz par lielu. Patlaban tur mitinoties Gerkens, viņa sieva Velga un abu 11 gadu vecais mazdēls Kristers. Gerkenu pāra meita Evita savu dēlu apciemojot, taču pastāvīgi dzīvo citur.

Gerkena ģimenes savrupnams ir 2200 kvadrātmetru plašs un atrodas uz 1,2 hektārus liela zemes īpašuma Langstiņu ezera krastā Rīgas rajona Garkalnes novadā. Pēc nekustamo īpašumu vērtētāju aplēsēm Villa Velga aptuvenā cena ir pieci miljoni eiro. Villa būvēta 2000. gadā pēc arhitekta Ulda Ābiķa projekta un savulaik atzīta par vienu no skaistākajiem namiem valstī. Mājā ierīkots lifts, peldbaseins, ir bibliotēka un ziemas dārzs, biljarda zāle un pirts. Pagrabstāvā ierīkota gleznu galerija.

Raimondam Gerkenam 2017.gada 8.maijā paliks 65 gadi. Sveicam, Raimond!

Vairāk par notikumiem uzņēmēja Raimonda Gerkena privātajā dzīvē lasiet žurnālos Privātā Dzīve un atklātākajā intervijā žurnāla IEVA jaunākajā numurā.

Miljonārs Gerkens, viņa villa un viesi zolītes turnīros nākamajā lapā

Lapas: 12
Komentāri: 3
Avots: Tvnet.lv, Privātā Dzīve
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

aivars 18.10.2017 06:01
Kavadratura majai kaa kartigai Maximai
0 0 atbildēt
naudas sātans 18.04.2017 23:38
kruts džēks!!! Vot, kad ir izvēles iespēja un turība, tad īstā dzīve tikai sākas
1 1 atbildēt
Drāzējs 18.04.2017 23:34
Riktīgs malacis!
1 1 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV