Sakopsim mūsu zemi! OFICĀLO TALKOŠANAS VIETU SARAKSTS 2017.gada 22.aprīlī

Publicēts: 21.04.2017, Komentāri: 1
Lielā Talka šogad oficiāli notiks vairāk kā 2000 vietās visā valstī. Daudzi lauku ļaudis un dārziņu īpašnieki talkos savīpašumu apkātnē un paši koordinēs savus maršrutus.

Talkošanas vietu šogad būs vairāk nekā pagājušajā gadā. Lielā Talka notiek šodien, 22.aprīlī no plkst. 9:00 – 15:00 vienlaicīgi visā Latvijā! Ikviens aicināts piedalīties, lai mūsu Latvija būtu tīra un zaļa!


OFICĀLO TALKOŠANAS VIETU SARAKSTS šeit

Talkotājiem ieteicams sazināties ar koordinatoriem un paziņot par savu piedalīšanos, kā arī noskaidrot, kas jāņem līdzi, piemēram, cimdi, lāpstas, zāģi vai kādi citi darbarīki. Katrai oficiālajai talkas vietai ir savs atbildīgais, pie kura var pieteikties tie talkot gribētāji, kuri savu vietu nav pieteikuši.

Lielās Talkas dienā savāktie atkritumi uz poligoniem tiks izvesti TIKAI no oficiālajām talkošanas vietām, kas ir saskaņotas ar konkrētā novada koordinatoru.

KUR TALKOT?


Savu talkošanas vietu jautā tuvākajā pašvaldībā Lielās Talkas Koordinatoram vai noskaidro mājas lapā www.talkas.lv! Tur Tu vari ērti apskatīt visas oficiāli reģistrētās talku vietas, ko organizē aktīvākās pašvaldības, izglītības iestādes, organizācijas, uzņēmumi, kā arī brīvprātīgie entuziasti. Izvēlies tuvāko vai interesantāko talku un 22.aprīlī pievienojies tai! Katrā reģistrētajā talkas vietā ir sava Atbildīgā persona. Piefiksē viņa tālruņa numuru, lai nepieciešamības gadījumā vari sazināties!

KUR SAŅEMT ATKRITUMU MAISUS?

Lielās Talkas atkritumu maisi šogad ir baltā krāsā un talcinieki tos bezmaksas varēs saņemt tikai un vienīgi 22.aprīlī ikvienā www.talkas.lv reģistrētajā talkas norises vietā visā Latvijā. Atkritumu vākšana notiek tikai šajos maisos! Papildus informācija par maisiem pieejama pie konkrētā novada koordinatora!

KUR ATSTĀT PIEPILDĪTOS MAISUS?

Par Lielās Talkas atkritumu maisu savākšanu un izvešanu ir atbildīga attiecīgā pašvaldība. Savus piepildītos maisus atstāj TIKAI reģistrētajā talkas vietā un par to atrašanās vietu informē talkas Atbildīgo. Neskaidrību gadījumā zvani savas pašvaldības talkas koordinatoram.

KO IESĀKT AR AIZDOMĪGIEM ATKRITUMIEM UN MIRUŠIEM DZĪVNIEKIEM?


Ja talkojot ieraugi izlietotas injekcijas šļirces, pudeles ar ķīmiskiem vai nenosakāmiem šķīdumiem, akumulatorus, kā arī citus bīstamus atkritumus – neaiztiec tos! Par šādu priekšmetu atrašanās vietu informē Talkas Atbildīgo! Bet, ja talkojot dabā vai pilsētas teritorijā uzej mirušu dzīvnieku – neaiztiec to, bet gan ziņo attiecīgajai pašvaldībai. Savukārt, ja ieraugi vairāk nekā divus ievainotus vai bojā gājušus dzīvniekos, ziņo operatīvajam dienestam pa tālruni 112.

KĀ APĢĒRBTIES?


Talkojot noteikti lieto darba cimdus! Iesakām vilkt garās bikses un kreklu vai jaku ar garām piedurknēm. Kājās velc slēgtus apavus ar pietiekami cietu, biezu zoli, lai pēdās neieduras kāds nepamanīts stikls vai ass priekšmets. Galvā liec cepuri vai lakatu. Šāds apģērbs pasargās arī no ērču kodieniem!

KO ŅEMT LĪDZI?

Dodoties talkot, noteikti ņem līdzi darba cimdus, savus ģimenes locekļus, draugus, radus, darba kolēģus, kaimiņus un pats svarīgākais – darba prieku!

UZ TIKŠANOS 22.APRĪLĪ!

Lielajā Talkā aicinām ne tikai vākt atkritumus, bet darīt arī citus labus darbus – stādīt kokus, radīt brīnišķīgas puķu dobes, labiekārtot māju pagalmus, izgatavot putnu būrīšus, atjaunot žogus, soliņus, tiltiņuSs Dzīvosim skaisti! Lai prieks Tev pašam un pārējiem! Latvijai BŪT zaļai!

Nākamajā lapā talkošana pērn; talko arī prezidents Vējonis

Lapas: 12
Komentāri: 1
Avots: Citāts no Tvnet.lv
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

kad vairs nav kur 22.04.2017 18:28
Vējoņa kungs atkal zīmējas
1 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV