28 BILDES: Spilgtā Agnese Rakovska un Triānas Parks prezentācijā pirms Kijevas Eirovīzijas

28 BILDES. Reportāža no Ukrainas vēstniecības Latvijā. Foto: Māris Breida.
Publicēts: 27.04.2017, Komentāri: 3

“Triana Park” apņēmības pilni aizstāvēt Latvijas godu uz Eirovīzijas skatuves - FOTOGALERIJA

“Kopš uzvaras “Supernovā” mums ir bijis saspringts, bet reizē arī ļoti interesants laika posms – neskaitāmas reizes mēģināts priekšnesums, no jauna darināti tērpi, skatuves uzstādījums, dekorācijas, programmētas video projekcijas, veidots gaismu šovs. Paralēli tam saviesīgie pasākumi daudzviet Eiropā,” ceturtdien, 27. aprīlī, Ukrainas vēstniecības telpās, Rīgā, Kalpaka bulvārī 3, muzikālā atmosfērā notikušajā preses konferencē, atzina grupas “Triana Park” soliste Agnese Rakovska.

Latvijas delegācija uz starptautisko Eirovīzijas dziesmu konkursu Ukrainas galvaspilsētā Kijevā dosies 30.aprīlī plkst.18.15 no lidostas Rīga. Jau nākamajā dienā, 1. maijā, “Triana Park” ar dziesmu “Line” kāps uz lielās skatuves Kijevā, lai izmēģinātu savu priekšnesumu.

Agnese Rakovska atzina, ka ieguldīts liels mājasdarbs, lai Eirovīzijas priekšnesumu sagatavotu augstā līmenī un uzsvēra visas radošās komandas ieguldījumu. Grupas līdere gan paturēja noslēpumā to, kāds būs viņas vizuālais tēls tieši lielā priekšnesuma laikā.

“Man patiess gandarījums, ka “Supernovas” konkurss trīs gadu laikā jau kļuvis par stabilu vērtību Latvijas mūzikas dzīvē, kur iesaistīti labākie industrijas spēki. To apliecina televīzijas auditorijas reitingi un spraigā mūziķu konkurence. Tas dod pārliecību, ka mēs arī uz lielās skatuves Kijevā virzām augsta līmeņa māksliniekus. Eirovīzija joprojām ir viens no visskatītākajiem mūzikas pasākumiem pasaulē un lieliska valsts vizītkarte, līdz ar to esam veltījuši visas pūles, lai sevi apliecinātu no labākās puses. Protams, šāda veida pasākumos neiztikt bez veiksmes, bet ceru un ticu, ka Latvijai atkal izdosies godam sevi parādīt un piesaistīt visas Eiropas pozitīvu uzmanību,” uzsvēra LTV valdes loceklis Programmu attīstības jautājumos Sergejs Ņesterovs.

Tāpat S.Ņesterovs pauda pārliecību, ka šis būs Latvijas spilgtākais un krāšņākais iznāciens uz Eirovīzijas skatuves kopš grupas “Prāta Vētra” uzstāšanās 2000.gadā.

LTV Eirovīzijas projekta vadītāja Zita Kaminska pastāstīja, ka kopš 26.februāra vakara, kad “Triana Park” triumfēja “Supernovas” konkursā ir paveikts milzīgs darbs, lai sagatavotu augsta līmeņa priekšnesumu - radīts dziesmas videoklips, veidoti jauni tērpi, izgatavotas skatuves dekorācijas u.c. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem šogad Latvijas Televīzijai un radošajai grupai bija jāsagatavo pašiem t.s. “izejmateriāls”grupas video vizītkartei un arī pilns grafiskais dizains skatuves ekrānu vizualizācijai.

Latvijas delegācijas vadītāja Zita Kaminska pauda cerību, ka grupas izredzes iekļūt lielajā finālā veicina tas, ka “Triana Park” savā pusfinālā uzstāsies kā pēdējie, kas ļaus priekšnesumam labāk palikt skatītāju atmiņā.

FOTO: MĀRIS BREIDA - NĀKAMAJĀ LAPĀ: Ar ukraiņu vareņikiem un krāšņu torti Agnese Rakovska pavadīta uz lielo Eirovīziju

Lapas: 12
Komentāri: 3
Foto: Māris Breida
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Agija 01.05.2017 00:21
Agnesei jāuzvar un jāatnes uzvara simtgades svinībām Latvijā!
1 0 atbildēt
Simulants 30.04.2017 15:48
Foršaa Agnese!
2 0 atbildēt
Smilga 29.04.2017 14:40
No sirds novēlu veiksmi! Turēšu īkšķi.
3 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV