Skatītāji un fani šokā! Seriāls UgunsGrēks beidzas uz visiem laikiem

Publicēts: 12.05.2017, Komentāri: 9
Seriāla UgunsGrēks faniem izplatīta skumja vēsts - jau nākamnedēļ, 19. maijā tiks izrādīta noslēdzošā seriāla UgunsGrēks dubultsērija. Tomēr tā būs īpaša, jo tiks rīkots svinīgs pasākums ar visu aktieru piedalīšanos, lai kopīgi noskatītos pēdējo seriāla spēli.

Piektdien, 19.maijā, plkst. 20:20 kanālā TV3 būs vērojama tiešraide no ''UgunsGrēka'' fināla sarkanā paklāja pasākuma. Visi aktieri, kas 17 sezonu laikā ir filmējušies seriālā, ir aicināti uz Splendid Palace, lai kopā noskatītos seriāla finālu un svinētu astoņus gadus ilgo kopā būšanu ar skatītājiem. Astoņu gadu laikā daudzās mājās UgunsGrēks ir kļuvis par neatņemamu vakara sastāvdaļu un varoņi jau iesakņojušies skatītāju apziņā. Laiks mūsu mīļajiem aktieriem uz visiem laikiem novilkt ierastos seriāla tērpus un nomainīt tos pret svētku drānām! Šajā vakarā redzēsiet iemīļotos aktierus saposušos, dzirdēsiet intervijas un atmiņu stāstus.

Tiešraidi no īpašā pasākuma vadīs viens no lielākajiem UgunsGrēka faniem TV3 Ziņu vadītājs, žurnālists Arnis Krauze. Jāpiezīmē, ka seriāla pēdējās nedēļas sērijā Arnis Krauze arī pats iejutīsies aktiera ādā un atveidos žurnālistu jeb pats sevi, kurš iegriezies Gunāra kafejnīcā un radījis tur diezgan pamatīgu satraukumu.

"Doma par filmēšanos seriālā sākumā bija vien sociālajos tīklos pateikts joks. Taču viss kļuva pavisam nopietni, kad saņēmu lomas tekstu un aicinājumu no UgunsGrēka producentes ierasties uz filmēšanu. Mana debija aktiermākslā gan nebija tik raita kā cerēju. Minūtes garu epizodi filmējām gandrīz stundu, jo es ikreiz nevietā apēdu kūku, kura man bija jānotiesā vien epizodes pašā noslēgumā," Arnis Krauze filmēšanos atceras kā lielisku piedzīvojumu. "UgunsGrēks, gluži kā ikvakara ziņas, kļuvis par daudzu skatītāju dienas rituālu. Man seriāla lielākā vērtība ir aktieri - pateicoties UgunsGrēkam, skatītājiem bija iespēja redzēt dažādu paaudžu talantīgus mūsu skatuves māksliniekus. Un īpaši novērtēju, ka režisore Inta Gorodecka seriāla varoņus izvēlējās arī no Liepājas, Valmieras un Daugavpils teātriem."

Plkst. 21:00 kopīgi baudīsim seriāla lielo finālu! Dubultsērijā atšķetināsies ilgi vērpti noslēpumi un viss nostāsies īstajās vietās. Intrigas un atriebes kāri uzvarēs mīlestība. Pēdējā sērijā svētki būs arī Pētersona viesnīcā - tiks svinētas kāzas un, iespējams, nebūs tikai viena līgava. Taču nelaupīsim pārsteigumu un prieku, atklājot visu pirms īstā laika! Vien piebildīsim, ka seriāla izskaņā TV ekrānos varēsim redzēt arī ziņu un izklaides portāla Skaties.lv skatītāju aktieru konkursa uzvarētājus, kas izcīnīja šo iespēju ļoti sīvā konkurencē starp 3500 pretendentiem.

Vairāk nekā astoņus gadus TV3 seriāls UgunsGrēks priecē skatītāju sirdis un ierauj galvu reibinošos piedzīvojumos, dzīvojot līdzi varoņiem. Pateicoties komandas radošajam garam un saliedētībai, TV3 ēterā līdz šim kopumā ir nonākušas 17 sezonas un 1207 sērijas. Šo astoņu gadu laikā seriālā UgunsGrēks ir filmējušies teju 200 aktieri, starp visiem rekordu ir uzstādījis aktieris Ģirts Ķesteris, jo tieši viņš ir kopā ar seriālu no pirmsākumiem un ir filmējies lielākajā skaitā epizožu. Pie seriāla tapšanas aizkadrā strādā komanda 45 cilvēku sastāvā, tās sastāvā ir režisore Inta Gorodecka, producente Baiba Saleniece, scenārija autore Gunta Kalniņa, operatori, rekvizitori, grima mākslinieces, mūzikas autori un citi.

UgunsGrēks beidzas. Žēl.

Kadri iz seriāla varoņu dzīvēm nākamajā lapā

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Sergejs Perfiševs 21.05.2017 00:29
Paldies dievam.Beigsies tas murgojums.
0 0 atbildēt
Edgars Kļaviņš 21.05.2017 00:23
Nu , tad beidzot tas murgs beidzies, bet neuztraucieties gan jau jaunu murgu izdomās.
2 0 atbildēt
Sergejs Perfiševs 21.05.2017 00:22
Paldies dievam.Tas murgs beidzies.
1 0 atbildēt
Madara Vilere 21.05.2017 00:22
sen bija laiks
1 0 atbildēt
Jānis Meņķis 21.05.2017 00:20
Nekad neesmu noskatījies kaut vienu sēriju !
0 1 atbildēt
Rudīte Bergmane > Jānis Meņķis 21.05.2017 00:21
Jums kāds ar varu liek skatīties? Skatās jau tie,kuriem patīk.
0 0 atbildēt
Asja 19.05.2017 23:51
Kesterim laika pensijā
0 0 atbildēt
inga rancane 15.05.2017 22:39
Lai man piedod godājamie aktieri, bet ,, Ugunsgrēku,, neskatījos.
3 0 atbildēt
Iļja 15.05.2017 22:39
nEZINU kā tagad dzīvot tālāk
2 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV