Ušakovs pašapmierināts. Jau sajutis gaidāmo (uz)varu

Publicēts: 23.05.2017, Komentāri: 1
Lai arī jaunā Rīgas dome un tās vara vēl nav ievēlēta un rezultāti būs zināmi tikai 2017.gada 4.jūnija rītā, tomēr astoņus gadus laurus plūkušais Rīgas mērs Nils Ušakovs jau priecājas par pasaules čempionātu savā vadītajā "karaļvalstī".

Uzziņai Rīgas domes izplatītā relīze:

19.maijā, Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) kongresā, kas norisinās Ķelnē, tiesības rīkot 2012.gada pasaules čempionātu piešķirtas Minskai un Rīgai.

“Tas ir fantastiski, ka Rīgai kopā ar Minsku būs šāda iespēja! – saka Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs. – Šāda IIHF izvēle ir apliecinājums mūsu  devīzei “Passion. No borders” (“Kaisle.Bez robežām”) -  mūsu dedzīgajai attieksmei pret hokeju  nepastāv robežas.  Rīgai ir ļoti labas attiecības ar Minsku, un tas ir viens no faktoriem, kāpēc mums čempionātu noteikti izdosies noorganizēt vislabākajā līmenī. Gribu atgādināt, ka pēdējo astoņu gadu laikā Rīgas viesnīcās vietu skaits ir dubultojies, bet tūristu skaits – trīskāršojies. Esam uzkrājuši lielu pieredzi, organizējot tādus pasākumus kā Eiropas čempionātu basketbolā, regati The Tall Ships Races, Pasaules koru olimpiādi. Darīsim visu, lai 2021.gada  pasaules hokeja čempionāts būtu lielisks! Liels paldies Latvijas Hokeja federācijai par sadarbību un IIHF – par atbalstu!”

Balsojumā Latvija un Baltkrievija saņēma 55 balsis, bet konkurente Somija -  52 balsis.

Kā zināms, vienīgo reizi Latvija pasaules hokeja čempionātu rīkoja 2006. gadā, bet Baltkrievija šo turnīru uzņēma 2014. gadā.

Komentāri: 1
Foto: ushakov.lv
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

velns 25.05.2017 00:02
drausmas
0 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV