Negaidīti izšķīrušies miljonāru pāris Barševskis un Pulkinena

Publicēts: 25.05.2017, Komentāri: 0

Kā raksta izdevums «Kas Jauns», sabiedrībā pazīstamas personas baumo, ka uzņēmēji Irēna Pulkinena un Oskars Barševskis ir pašķīrusies. Zinātāji runā, ka par pāri uzskatītie uzņēmēji jau veselu mēnesi ir sastrīdējušies. Gan Irēna, gan Oskars tikai vasarā uzturas Latvijā, bet aukstos mēnešus izvēlas pavadīt vietās, kur saule mūžīgi silda un nav jāvelk biezi apģērbi.

Žurnāls raksta, ka vienā no kopīgajiem pasaules apceļošanas kruīziem Oskaram iepatikusies kāda turīga kanādiete, kura uzaicinājusi biznesmeni viesoties pie viņas Kanādā, apmaksājot visus ceļojuma izdevumus, kas saniknojis Pulkinenu un tāpēc uzņēmēji sastrīdējušies.

Pati Irēna, izdzirdot, ka pastāv šādas baumas, paziņojusi, ka Latvijā ir tikai pāris mēnešus gadā un vienmēr atgriežoties uzzina par sevi interesantus jaunumus. Vairāk nekā desmit gadus viņa tikusi izprecināta draugiem, draudzeņu mīļotajiem, biznesa partneriem, tāpat arī šķirta no neesošiem vīriem.

Irēna piebilst, ka ir precējusies jau trīsdesmit vienu gadu ar somu uzņēmēju Esko Pulkinenu un, vakar sazvanoties, nekas nav liecinājis, ka vīrs vēlētos šķirties.

Runājot par Oskaru, Irēna piemetina, ka ir labos draugos ar uzņēmēju, viņi kopā ceļo, svin svētkus, ziemā vairākus mēnešus ceļojuši pa Karību jūras salām, bet, ja Oskars precas, ir atradis līgavu, tas ir jauki, turklāt Irēna tam dāvinātu viņa sapņu moci, ko apsolījusi draugam uzdāvināt, ja tas precēsies.

Avots: Sejas.lv

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV