Strautiņas, Ušakova un Brokas draudzība jeb koķetērija un iepriekš iestudēti jautājumi

Vai top jauna partija - "Nacionālā Saskaņas apvienība"?
Publicēts: 03.06.2017, Komentāri: 7

Arī 2017.gada 2.jūnija vakarā LTV ēterā spridzināja politiskās debates, kur ekskluzīvi apsolījis ierasties žurnālistus agresīvi ignorējošais eksžurnālists Nils Ušakovs. Un vai zināt kāpēc? Jo tur taču būs Nila Ušakova un Ivetas Strautiņas-Ušakovas ģimenes draudzene Baiba Broka un atkal varēs duelēties ar iepriekš sagatavotiem un saskaņotiem jautājumiem.

Sabiedrības attieksme pret Rīgas mēru Nilu Ušakovu pēdējās nedēļās ir krasi mainījusies - tieši šokējošās politiķa augstprātības un uzpūtības dēļ: tiek ignorēti žurnālisti, pat atsevišķi raidījumi un TV kanāli. Sak' - tautai nepatīk, ka mūsu Nilam tik ļoti sakāpis galvā. Zemāk varat redzēt vien dažus sabiedrības elites neapmierinātos tvītus.

Savukārt partija "Par Neatkarīgu Latviju" sociālajos tīklos izteikusi šādu viedokli:

"Krievu „Kangari” un  Latviešu  „Nacisti” kopā  kā sūc  Mežaparka estrādes  rekonstrukcijas  pupu!

Īsi pirms vēlēšanām Sociāldemokrātiksā partija „Saskaņa” steidzamības kārtā izsludināja konkursu par Mežaparka estrādes rekonstrukciju, sākotnēja summa, ko ar Nacionālas apvienības un Kultūras Ministrijas svētību Rīgas  Dome vēlējās aizņemties bija 25 milj.EUR, bet vēlāk šī summa pieauga par vēl 9 miljoniem. Uzvarētājs šajā konkursā, kā viemēr ir uzņēmums, kas nedaudz maina nosaukumu, īpašniekus un/vai uztaisa  līdzīgu uzņēmumu; bet vienmēr vinnē dažādos Rīgas Domes konkursos un ir līdzvainīgs, gan Maksima traģiskajā sabrukšanā, prezidenta pils degšanā, gan P.Stradiņa Slimnīcas un Nacionālās  Bibliotēkas būvniecības brāķos.

Interesanti, ka tik ļoti reklamētie  iekšpagalmu rekonstrukcijas darbi vai stadiona rekonstrukcija Kr. Barona ielā tiek atdota ar  Nacionālās  apvienības  Jūrmalas  mēra kandidāta  Andra Čudas  saistīto uzņēmumu Jūrmalas  Mežaparki. Un vispār Nila Ušakova-Strautiņa sievas  Ivetas Ušakovas –Strautiņas  ilgstošā draudzība ar Rīgas Mēra kandidāti no Nacionalās apvienības nav nekāds noslēpums, viņas draudzējās kopš kopa strādāja Tieslietu Ministra Gaida Bērziņa  birojā. Arī tas, ka Nils  Ušakovs uz debatēm nāk tikai ar Baibu Broku, rada priekštatu, ka top jauns  tandēms par Nacionālo Saskaņu/Tēvzemē un Brīvībā."

Rakstiet, izsakiet savu viedokli komentāru sadaļā.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

balsoju par Strīki 05.06.2017 16:23
Abpusēji bagātas ģimenes. Paldies.
0 0 atbildēt
dulais janka 05.06.2017 00:02
nez vina usakovam atsukaja ,studiju gados sukaja gana labi
1 0 atbildēt
... 03.06.2017 20:12
NA "Lūzeri"!
1 0 atbildēt
Pēteris no Latgales 03.06.2017 19:06
iRe nu – kāda ušamerīšiem laime – iespēju balsot iepriekšējās trijās dienās, sasniedzis gandrīz 389 700 jeb 27% no balstiesīgajiem. Pievienojos, viņu gudrībai un izdomai robežu nav. Centrālā vēlēšanu komisija piedāvā divas kastes, kur iemest biļetenus. Viena ir mazāka – pirms īstās dienas un otra – lielā. Mazā no lielās būtiski atšķiras, jo to var viegli atvērt un saturu nomainīt. Rīgā tā saucamajamos “uzpirktajos”/ Latvijai nelojālajos iecirkņos visi tajā samestie aplokšņu kalni tiek viens pret vienu nomainīti ar valdošās partijas aploksnēm. Tā izskatās iepriekšējo dienu vēlēšanu rezultāti, jo beigās, kad skaita naktī visas balsis, šīs iepriekšējo dienu kastes saturu pieber klāt. Taču vajadzētu saskaitīt atsevišķi, lai redzētu radošo šuri-muri. Vēlēšanu novērotājiem katru dienu jānoraksta kastu plombes numurs. Un vakarā, kad aizblombē, arī.
Tātad šovakar Saskaņiešiem ir lieliska iespēja nomainīt iepriekšēnobalsojušo aploksnes pret savējiem. Atver tik kasti un viens pret vienu saliec savējos. Rezultātā Rīgā atkal lepni iesoļo ušuameriks.
1 0 atbildēt
: )) 03.06.2017 18:53
Nacionālā Saskaņas apvienība - skan ļot labi
2 0 atbildēt
Fičs 03.06.2017 16:59
roka roku mazgā uz mūsu nod maksātāju rēķina
5 0 atbildēt
gāžam nilu 03.06.2017 16:40
vai cik skaista un galvenais finansēs bagāta, merkantila draudzība
7 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV