31 gada vecumā aktrise, dejotāja Erna atrasta mirusi nūdistu pludmalē

Gaišā piemiņā viens no aktrises video darbiem.
Publicēts: 05.06.2017
Erna Daudzvārde, kuru daudzi pazīst kā Annu no «Tele2» reklāmas un kura kopš 31.maija tika uzskatīta par pazudušu bez vēsts, vēlāk atrasta mirusi. Sākotnējā apskate esot liecinājusi, ka sieviete nav mirusi vardarbīgā nāvē.

Nūdistu pludmales Rīgas Jūras līča labajā pusē atrodas starp Vecāķu un Kalngales posmu, kā arī jau izsenis Lilastē, kur tika atrasts Ernas līķis.

Sestdien vēlu vakarā Lilastē atrasts 1986.gadā dzimušas sievietes līķis. Sākotnējā apskate liecina, ka tā nav bijusi vardarbīga nāve, nozīmēta ekspertīze, lai noskaidrotu precīzus notikušā apstākļus.

Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess par iespējamu noziedzīgu nodarījumu pret personas veselību vai dzīvību.

«Ar sāpēm sirdī paziņoju visiem, ka vakar Ernu atrada Lilastē pie jūras. Viņa ir atpazīta un nogādāta Rīgā. Notiek izmeklēšana. Izsaku visdziļāko līdzjūtību visiem, kas gaidīja un cerēja, un visiem, kas meklēja. Paldies visiem par līdzi jušanu un līdzdalību. Par bēru laiku un vietu tiks paziņots atsevišķi. Īpašs lūgums atturēties no iztaujāšanas un komentāriem. Mums visiem ir ļoti smagi, un, protams, ļoti vēlamies zināt, kas noticis, bet Ernu ar to neatgriezt. Notiek izmeklēšana,» savā «Facebook» profilā rakstījusi Ernas draudzene Ksenija Truhana.

Izsakām līdzjūtību Ernas tuviniekiem. Gaišā piemiņā viens no aktrises darbiem:

Atvadu galerija nākamajā lapā

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV