Seksbumba Rita Lasmane skaidro, kāpēc vairums sieviešu nespēj sasniegt orgasmu

Publicēts: 12.06.2017, Komentāri: 4

Seksuālās attiecības ir pāra kopdzīves ļoti svarīga daļa. Harmoniskas attiecības veidojas ne tikai līdz ar kvalitatīvu komunikāciju, abpusēju sapratni un līdzīgām interesēm, bet arī veselīgu seksuālo dzīvi. Tika veikts pētījums, lai noskaidrotu, cik daudz cilvēku spēj sasniegt orgasmu. Rezultāti uzrādīja lielu nevienlīdzību starp sievietēm un vīriešiem, un tas iedvesmoja vienu no vadošajiem zīmoliem uzsākt sociālu kustību pret orgasma nevienlīdzību.

Mūsdienās sabiedrība joprojām uzskata, ka orgasms ir tikai vīriešu privilēģija, ko apstiprina arī pagājušajā gadā veiktais Durex pētījums*. Lai gan sievietes atzina, ka nespēj sasniegt orgasmu katru reizi, tomēr 95% norādīja, ka ir apmierinātas ar situāciju.

Orgasms – privilēģija tikai vīriešiem?

Pētījuma rezultāti apliecina, ka sievietes orgasmu piedzīvo retāk, un 81% aptaujāto daiļā dzimuma pārstāvju atzina, ka nespēj sasniegt kulmināciju katra dzimumakta laikā. Situāciju skaidro seksuālās dzīves eksperte Rita Lasmane: “Vīrieši nav raduši censties savu sieviešu dēļ. Daudzi ignorē faktu, ka vīriešiem nepieciešamas aptuveni sešas minūtes, lai uzbudinātos pirms dzimumakta, bet sievietēm – 26 minūtes. Ņemot vērā, ka dzimumakts ilgst vidēji sešas minūtes, sievietes vienkārši nepaspēj nonākt līdz orgasmam.” Problēmas cēlonis ir arī tajā, ka vīriešu kulminācijas brīdis ir prioritāte, – 93% sieviešu norāda, ka domā par sava partnera apmierinātību, bet tikai 36% vīriešu domā par savu partneri.

Pētījums rāda, ka lielai daļai cilvēku patīk ļauties eksperimentiem kopā ar savu partneri. Tomēr, par spīti tam, trešā daļa aptaujāto sieviešu orgasmu dzimumakta laikā sasniedz reti vai nesasniedz vispār; 94% daiļā dzimuma pārstāvju orgasmu sasniedz, stimulējot klitoru, un tikai trešā daļa aptaujāto ir mēģinājušas klitoru stimulējošas želejas. Pētījuma rezultāti mudināja Durex ne tikai nākt klajā ar jaunu klitora stimulēšanas Intense gelu, bet arī sākt kampaņu pret orgasma nevienlīdzību ar tēmturi #OrgasmsVisiem. Kampaņas mērķis ir gāzt mītus guļamistabā un pierādīt, ka ikviens var dot un saņemt sensacionālu orgasmu katru reizi. Eksperte Rita Lasmane skaidro: “Orgasma galvenais ierosinātājs ir uzbudinājums.” Klitoru stimulējošs gels ir lielisks palīgs. Rietumu valstīs šādi geli tiek izmantoti jau kādu laiku, un pašlaik tiek kļūst arvien populārāki arī Latvijā. Dažām sievietēm sasniegt orgasmu nav viegli. Iemesli tam var būt gan fiziskas (alkohola lietošana, smēķēšana, antidepresantu lietošana), gan psiholoģiskas (spriedze, stress, emocionālas traumas) problēmas. Klitoru stimulējošas želejas tika radītas, lai sievietes vieglāk sasniegtu orgasmu, – nonākot saskarē ar sievietes dzimumorgānu jutīgajiem nerviem, gels pastiprina sajūtas, kas ļauj vieglāk sasniegt kulmināciju.

Orgasms ir veselīgs

Ir zināms, ka seksuālajai apmierinātībai ir pozitīva ietekme uz cilvēka kopējo labsajūtu, kā arī tā veicina harmoniskas attiecības starp partneriem. 80% sieviešu un 89% vīriešu atzina, ka pastāvīga seksuālā apmierinātība pozitīvi ietekmē veselību, garastāvokli un vispārējo labsajūtu. Arī Rita Lasmane apstiprina: “Regulārs seksuāls apmierinājums uzlabo pilnīgi visu cilvēka sistēmu – izdalās laimes un eiforijas hormons, kas uzlabo dzīves kopējo kvalitāti.”

Tomēr mūsdienās pāriem joprojām ir grūti runāt par savām problēmām guļamistabā. Vairāk nekā puse aptaujas dalībnieku jūtas neērti, runājot par neapmierinošu seksu ar savu partneri. “Ja cilvēki savā starpā ir spējīgi sarunāties, tad tas obligāti ir jāizmanto, diemžēl Latvijā audzināšana bieži vien neļauj cilvēkiem atvērties, tāpēc ir jāmeklē speciālisti un eksperti, kas palīdz risināt problēmu,” skaidro Rita Lasmane.

*Pētījums veikts Apvienotās Karalistes patērētāju pētījumu aģentūrā Ginger Comms 2016. gadā. Aptaujā piedalījās 1500 seksuāli aktīvu sieviešu un vīrieši vecumā no 16 līdz 64 gadiem.

Par Durex

Durex ir seksuālās labklājības zīmols Nr. 1 pasaulē, ražojot plašu produktu klāstu, tajā skaitā augstas kvalitātes prezervatīvus, intīmos lubrikantus un personīgās masāžas ierīces.

Balstoties vairāk nekā 80 gadu pieredzē, Durex mērķis ir iedvesmot mīlētājus nodarboties ar seksu droši. Tas motivē Durex nekad neapstāties, ieviešot jaunus produktus, kas uzlabo seksuālo pieredzi, palīdzot pāriem satuvināties un piedzīvojumā doties kopā.

Par RB*

RB ir pasaulē vadošais veselības un higiēnas preču uzņēmums. Kompānijas galvenie ofisi atrodas Londonā, Dubaijā un Amsterdamā, bet tās darbība notiek vairāk kā 60 valstīs, un produkti tiek pārdoti gandrīz visā pasaulē. RB algo 37 000 darbinieku.

RB ir iekļauts Londonas Fondu biržas top 20 uzņēmumu sarakstā, kuru mērķis ir radīt inovatīvus risinājumus veselīgākai dzīvei un laimīgākām mājām. Kompānija ir viena no visstraujāk augošajiem uzņēmumiem, kuru galvenā uzmanība tiek veltīta inovācijām. RB veselības, higiēnas un mājas preču portfelī ir tādi zīmoli kā Nurofen,Strepsils Gaviscon, Mucinex, Durex, Scholl, Clearasil, Lysol, Dettol, Veet, Harpic, Cillit Bang, Moertein, Finish, Vanish, Calgon, Air Wick, Woolite and French’s.

RB veido un uzlabo veselības un higiēnas preču patērētāju pasauli. Mūsu komanda un unikālā kultūra ir panākumu centrā. Mūsu prioritāte ir sasniegumi un vēlme būt labākajiem it visā, ko darām, kā piemēram, – ilgtspēja, kuras ietvaros plānojam par trešo daļu samazināt ūdens patēriņu, par trešo daļu samazināt oglekļa izplatību un trešo daļu no ieņēmumiem ieguldīt ilgtspējības produktos. Mēs esam lepni būt Glābiet bērnus! lielākais globālais partneris, un mūsu mērķis ir radikāli samazināt vienu no pasaulē izplatītākajiem nāves cēloņiem bērniem zem pieciem gadiem – diareju.

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Olga 13.06.2017 08:01
Hulish , negribas traucet vairak
0 1 atbildēt
Ita 12.06.2017 22:11
Algotu darbu negrib stradat, tikai opà pisties
3 0 atbildēt
Sers 12.06.2017 22:07
Dīva, kruta.
3 0 atbildēt
Asnats 12.06.2017 19:34
Seksīgā Rita!
3 1 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV