Latvija līgos Dobelē ar pliko skrējienu nakts kulminācijā

Publicēts: 18.06.2017, Komentāri: 5

Jau šīs nedēļas izskaņā par Latvijas Līgo svētku galvaspilsētu kļūs Dobele, kuras senajās pilsdrupās notiks vērienīgais Latvijas Radio 2 un LNT dižkoncerts “Līgojam Dobelē!”.

Dobele šī koncerta norisei nav izraudzīta nejauši – turpinot tradīciju ik gadu veidot koncertu citā Latvijas novadā, Līgo koncerta komanda šoreiz nolēma to rīkot Zemgales sirdī – senatnīgajās Dobeles pilsdrupās. Lielās svinības sāksies ar vērienīgo Vislatvijas Jāņu gadatirgu, kas no 9.00 Dobeles Tirgus laukumā gaidīs savus apmeklētājus. Dobeles pilsdrupu ieeja skatītājiem tiks atvērta pulksten 19.00, bet dižkoncerts “Līgojam Dobelē” sāksies pulksten 21.00.

Koncertā, kā jau ierasts, piedalīsies labākie novada kori un tautas deju koilektīvi, muzikālā apvienība “Vintāža”, grupa “Eolika”, kā arī solisti Olga Rajecka, Ginta Krievkalna, Ieva Sutugova, Samanta Tīna, Viktors Lapčenoks, Žoržs Siksna, Imants Vanzovičs, Jānis Buķelis, Gatis Supe un jaunais dziedātājs Artūrs Biķernieks. Jāpiezīmē, ka koncerta laikā tiks sumināts viens no slavenākajiem novadniekiem – Žoržs Siksna, kura 60 gadu jubilejas benefice būs viena no dižkoncerta “Līgojam Dobelē” sastāvdaļām.

Pēc dižkoncerta “Līgojam Dobelē!” ap pusnakti sāksies nakts balle, kurā uzstāsies “Eolika”, Viktors Lapčenoks, Artūrs Reiniks un Jānis Buķelis ar grupu. Balle noslēgsies saullēktā ar jau tradicionālo Pliko skrējienu, kura uzvarētājam ļoti īpašu balvu ir sarūpējis viens no koncerta ģenerālsponsoriem – “Dobeles dzirnavnieks”.

Dižkoncerts “Līgojam Dobelē” tiešraidē būs skatāms LNT ēterā, bet Jāņu dienā tā ieraksts būs dzirdams Latvijas Radio 2 ēterā. Koncerta norise nebūtu iespējama bez tā atbalstītājiem – Dobeles novada domes, “Dobeles dzirnavnieks”, “Bigbank” un “Aldaris”. Biļetes uz koncertu un nakts balli ir nopērkamas visas “Biļešu paradīzes” kasēs.

Informācija autovadītājiem – tuvākās autostāvvietas, kur varēs novietot apmeklētāju autotransportu – aptuveni 1 min gājienā attālumā no pilsdrupām pie Dobeles Sporta halles, Īles iela (Pokaiņu meža virziens), Tērvetes iela (Tērvetes virziens), kā arī laukumā pie Dobeles novada domes (Jelgavas virziens, aptuveni 3 minūšu gājienā no pilsdrupām). Braucējiem no Rīgas puses iesakām izmantot ne tikai Jelgavas šoseju, bet arī Liepājas šoseju un braukt caur Jaunbērzi. Ieeja pilsdrupās būs tikai pa galvenajiem vārtiem (Sporta halles pusē).

BIĻETES ŠEIT
Komentāri: 5
Foto: Raimonds Birkenfelds
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Fredis 22.06.2017 22:51
Superīgi!. lai tik pliki meitieši arī skrien : ))
7 0 atbildēt
Mirdza Pilina 22.06.2017 22:42
Vai ir jāpērk biļete, lai piedalītos pliko skrējienā ? Un līdz kādam
vecumam var piedalīties ? (grill)
17 0 atbildēt
Redakcija > Mirdza Pilina 23.06.2017 13:58
Atbildot uz Jūsu jautājumu, organizatori vēsta, ka piedalīties var jebkura vecuma ļaudis. Jā, ieejas biļetei ir jābūt, jo tas notiks pasākuma teritorijā.
1 0 atbildēt
orgāns 22.06.2017 16:38
Vai ta vecenes arī plikas skries?
14 0 atbildēt
: ) > orgāns 22.06.2017 16:58
Brauc tak skaties!
6 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV