Rītiņš mūs pamet

Publicēts: 28.06.2017, Komentāri: 2
Restorānu «Vincents» no 1. jūlija turpmāk vadīs vīnzinis Raimonds Tomsons, aģentūru LETA informēja līdzšinējais restorāna direktors un šefpavārs, biedrības «Slow Food Riga» prezidents Mārtiņš Rītiņš.

Viņš skaidroja, ka pēc 23 gadu gadiem restorāna direktora un šefpavāra amatā ir izlēmis veikt izmaiņas savā dzīvē, tādēļ nodod restorāna vadības grožus Eiropas čempionam vīnzinībā Raimondam Tomsonam.

Informācija no neoficiāliem avotiem gan vēsta, ka Rītiņa aiziešana ir saistīta ar nopietnām veselības problēmām.

LASIET ARĪ: Mārtiņš Rītiņš ievietots slimnīcā un pārvietojas ratiņkrēslā


Rītiņš restorānu vadījis kopš tā dibināšanas 1994.gadā. Šajā laikā viņš saņēmis Igaunijas Terra Mariana Krusta ordeni, kā arī Nīderlandes un Beļģijas Karaļnamu ordeņus, un Latvijas Triju zvaigžņu V šķiras ordeni. Cita starpā Rītiņš divkārt atzīts par Gada cilvēku tūrismā un 2014. gadā - arī par Gada šefpavāru.

Taujāts par restorāna tuvākajiem plāniem, Rītiņš atbildēja, ka Tomsons ir ļoti pieredzējis nozares pārstāvis, uzsverot, ka restorānā viss turpināsies kā iepriekš.

«Tagad vēlos atpūsties, ceļot pa pasauli un apceļot Latvijas laukus,» sacījis Rītiņš.

Restorāns «Vincents» četrus gadus pēc kārtas Latvijas labāko restorānu topā «Ekselence 30» ieņem 1. vietu. Turpinot iesākto, mans izaicinājums tagad ir ievest «Vincentu» Ziemeļeiropas labāko restorānu līgā, sacīja Tomsons.

Savukārt uz jautājumu par iespējamām izmaiņām restorānā, Tomsons atbildēja, ka paplašinās piedāvāto vīnu klāstu. Savukārt restorāna pedantiskā pieeja darbam un tiekšanās uz aizvien augstāku kvalitāti nemainīšoties.

LASIET VĒL: Mārtiņš Rītiņš ar vārnu nogalināšanu pāršauj pār strīpu. Slavenības ‘vārās’


Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Krauklis 29.06.2017 19:18
Aha. ka tik uz vēlēšanām necierē tāpat kā Linda mūrniece, kas laicīgi sev taisa PR caur privāto dzīvi lai tiktu Saeimā : ))
1 0 atbildēt
Iu 29.06.2017 19:09
Būs samīlējies atkal kādā no saviem pavāriem
1 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV