Par necieņas un netolerances 'karaļa' Jura Savicka kritizēšanu no TV atstādina Armandu Puči

Juris Savickis ņirgājas par latviešu tautu - viņš nezina, kas ir sportisti Dukuri! Bet pēc Kontinentālās Hokeja Līgas pieprasījuma Armands Puče atstādināts no Rīgas Dinamo spēļu komentēšanas TV3 Latvija.
Publicēts: 14.07.2017, Komentāri: 6

Mediju uzņēmums «MTG TV Latvia» (mūsu visu iemīlētais TV3 moderators Sporta studijā starp periodiem) atstādinājis raidījuma «Hokeja studijas» vadītāju, sporta žurnālistu Armandu Puči no Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas «Dinamo» spēļu komentēšanas.

Puče aģentūrai LETA pastāstīja, ka lēmumu par viņa atstādināšanu «MTG TV Latvia» pieņēmis pēc tam, kad mediju uzņēmums saņēma paziņojumu no KHL biroja Maskavā par nepieciešamību pārtraukt sadarbību ar Puči.

Viņš norādīja, ka no Maskavas saņemts ultimāts, ka Puče nedrīkst būt saistīts ar KHL spēļu translācijām, pretējā gadījumā KHL vadība neslēgšot līgumu ar «MTG TV Latvia» par KHL spēļu pārraidēm.

Pēc Pučes teiktā, galvenais iemesls šāda rīcībai ir viņa iepriekš veidotie raksti par KHL politisko ideoloģiju un tās ietekmi uz Rīgas «Dinamo» Latvijā. KHL vadība bija saņēmusi Pučes veidotos rakstus krievu valodā, kuros, pēc Pučes domām, nebija pausti tai glaimojoši viedokļi.

Žurnālists sacīja, ka «MTG TV Latvia» lēmums viņam nav pārsteidzošs, jo, viņaprāt, Rīgas «Dinamo» vadība jau ilgstoši ir raidījusi netiešus mājienus viņa virzienā par vēlmi izrēķināties par viņa publiski pausto viedokli pret hokeja klubu. «Rīgas «Dinamo» vēlējās ar mani izrēķināties un mājienus es jau saņēmu iepriekš (..). Bija jau laiks, ka viņi atrada to veidu,» uzsvēra Puče.

Lēmums žurnālistu atstādināt no KHL hokeja spēļu komentēšanas, pēc viņa teiktā, saskanēja tieši ar viņa nodomu veselības apsvērumu dēļ neparādīties gaidāmās «Hokeja studijas» sezonas raidījumos.

Vienlaikus Puče uzsvēra, ka aiziešana no «Hokeja studijas» nenozīmē, ka viņš pavisam plāno pamest žurnālistiku. Turklāt «MTG TV Latvia» lēmums nemainīšot viņa iepriekš pausto nostāju saistībā ar KHL. Vienlaikus Puče uzsvēra, ka «Hokeja studiju» nekad nav izmantojis kā platformu savu politisko paziņojumu un viedokļu paušanai. «[»MTG TV Latvia«] Lēmums parāda cilvēku domāšanas veidu, [bet] man nav lielu pārdzīvojumu,» skaidroja žurnālists.

Lūdzot mediju uzņēmumu komentēt lēmumu atstādināt Puči, aģentūrai LETA «MTG TV Latvia» pārstāve Laima Kristapsone norādīja, ka «komentāri par šo notikumu netiks sniegti».

Pučes kolēģis kanāla TV6 sporta raidījumā «Overtime TV» Valdis Valters mikroblogošanas vietnē «Twitter» pauda neizpratni par «MTG TV Latvia» lēmumu atstādināt Puči. «Gada lielākais sviests - Armands Puče tiek atstādināts no hokeja studijas par to, kā kritizēja [Rīgas «Dinamo» padomes priekšsēdētāju [Juri] Savicki,» rakstīja Valters.

Viņš norādīja, ka visi Pučes raksti par KHL tika tulkoti krievu valodā un sūtīti uz KHL galveno mītni Maskavā, kur tika arī pieņemts lēmums neatļaut žurnālistam būt saistītam ar turpmākajām KHL spēļu translācijām. «Gluži kā padomju laikos. Es to atceros un biju tādā pašā situācijā,» uzsvēra Valters.

LASIET ARĪ:  Biedrs Savickis sevi apkaunojis līdz mielēm un kļuvis par riebekli latviešu tautai

Rīgas «Dinamo» KHL desmito sezonu sāks 22.augustā viesos pret Omskas «Avangard».

Savukārt pirmā mājas spēle «Arēnā Rīga» paredzēta 31.augustā, kad tiks uzņemta Maskavas «Spartak» vienība.

Rīgas «Dinamo» savā neveiksmīgākajā sezonā deviņos KHL aizvadītos gados palika pēdējā vietā 14 Rietumu konferences komandu vidū, bet visā līgā ieņēma pirmspēdējo 28.pozīciju.

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Jānis Ozoliņš 15.07.2017 19:10
lai tā khl līga iet nahuj.
0 0 atbildēt
ikss 14.07.2017 14:56
ka Maskava kādam latviešu cilvēkam kaut ko aizliedz komentēt,dara šim cilvēkam tikai godu.Tas nozīmē,ka Pučes kungs ir vēl cienījamāks cilvēks,kā es par viņu domāju.
40 0 atbildēt
nu a ko tad jūs gribējāt? 14.07.2017 14:07
Mediju bizness ir tāds pats bizness, kā visi pārējie, un biznesa mērķis ir pelnīt naudu (izņemot sabiedrisko mediju, kurš Latvijā diemžēl nav - to varētu kvalificēt par tādu kā pussabiedrisko). Arī visi šie TV3, LNT u.c. ir komercmediji, un to mērķis ir pelnīt naudu, un nekas cits. Ja tā Pučes *iršanās dēļ MTG būtu palicis bez līguma ar KHL un visas tās naudas, ko viņi nopelna un turpmāk varētu nopelnīt no reklāmas pārdošanas hokeja tiešraidēs, tad tie būtu ievērojami zaudējumi. Faktiski Puče zāģēja zaru, uz kura pats sēž. Nu nevar lekties ar biznesa partneri un vienlaicīgi gribēt saņemt no tā naudu (algu). Nu pieņemsim, ka MTG būtu nostājies stājā un sācis deklarēt kaut ko par redakcionālo neatkarību, žurnālista viedokli u.tml. Rezultāts - pazaudē KHL, pazaudē ienākumus, nav naudas, no kā maksāt algas, valstij nav nodokļu utt. Protams, ka, ja apskatās šādi, tad Puče var ar savu iršanos iet vienu māju tālāk. Ja grib būt baigi neatkarīgs, lai iet strādāt uz BBC vai hvz uz kurieni, lai taisa pats savu mediju, un paskatīsimies, cik ilgi viņš tā izdzīvos.
37 72 atbildēt
fans 14.07.2017 14:05
Kas Maskava par noteicēju par mūsu darbiniekiem?Kas bija tas tulkotājs,ko viņš gribēja panākt un panāca?Pučes kungs ļoti izsmeļosi komentēja katru spēli,balstoties uz faktiem,vienmēr sagatavojies,lai ik spēli padarītu par centrālo dienas notikumu,atpūtu katra hokeja cienītāju majā!Varbūt pienācis
74 0 atbildēt
kāzu ģenerālis 14.07.2017 14:02
Govorit Moskva,pokazivajet MTG
60 0 atbildēt
Vitālijs 14.07.2017 14:02
Savicki vajag paddzīt no Latvijas valsts, Pučem jādod Triju Zvaigžņu ordenis!
120 1 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV