No alkohola un depresijas jūga izķepurojies izcilais aktieris un režisors Valdis Liepiņš

Publicēts: 07.08.2017, Komentāri: 6
Pirms gada, 2016.gada augustā ziņojām par kādreizējā Dailes teātra viena no spicākajiem aktieriem, vēlāk arī izrāžu režisoriem Valdi Liepiņu, kurš teātrī nostrādājis vairāk kā 20 gadus, bet no sabiedrības aprites pēkšņi izgaisis vairākus gadus.

Aktrises Rēzijas Kalniņas bijušais vīrs pirms gada mitinājās tēva dzīvoklī Siguldā un pēc mokošas cīņas ar alkohola atkarību, un depresiju esot novājējis par 20 kilogramiem. Vairāk lasiet šeit

Tagad izcilais aktieris un režisors ir atgriezies un jau šonedēļ priecēs skatītājus un klausītājus:

Latvijas dziedošo aktieru salidojums Ikšķilē!

Pēc ilgiem gadiem kopā sanāk populārākie Latvijas dziedošie aktieri!

2017.gada 12.augustā – nesen atjaunotajā Ikšķiles brīvdabas estrādē norisināsies Latvijas populārāko dziedošo aktieru salidojums, kurā netrūks ne joku, ne populāru dziesmu. Koncerta režisors – Valdis Lūriņš, muzikālais vadītājs – Valdis Zilveris, bet vakara vadības groži tiks uzticēti Latvijas Nacionālā teātra aktieriem Dita Lūriņai-Eglienai un Mārtiņam Eglienam.

Krāšņajā koncertā piedalīsies Latvijas Nacionālā teātra dziedošo aktieru ansamblis “Greizais Ratiņš” (Valdis Zilveris, Dace Bonāte, Ivars Puga, Normunds Laizāns, Juris Hiršs, Uldis Anže), Dita Lūriņa-Egliena, Mārtiņš Egliens, aktieris Varis Vētra,kā arī Daugavpils teātra aktieri Māris Korsietis, Kristīne Veinšteina, Egīls Viļumovs un Lidija Breska.

Muzikālo pavadījumu nodrošinās dažādu mūzikas instrumentu spēlējošie aktieri. Savukārt dziesmu starplaikos, piesakot nākamo izpildītāju, tiks izspēlētas teātra miniatūras.

„Šī būs lieliska iespēja vienuviet sastapt Latvijas labākos un populāros dziedošos aktierus, lai kopā ar viņiem izdziedātos no sirds un labi pavadītu vakaru, bet pēc koncerta izdejotos „Rumbas Kvarteta” pavadījumā,” gaidāmo pasākumu ieskicē režisors Valdis Lūriņš, savukārt Valdis Zilveris sola, ka programmā tiks iekļautas mīļas un klausītājiem labi pazīstamas dziesmas.

Pasākuma laikā tiks pieejama „Dziedošo aktieru salidojuma koncertprogramma” – Salidojuma dziesmu grāmata. Tā ļaus klausītājiem ne tikai dziedāt līdzi, bet arī iegūt savā rīcībā īpašu piemiņas izdevumu. Katrā dziesmu grāmatas lapā tiks ievietota dziedošā aktiera bilde, dziesmas vārdi un autogrāfa vieta, lai katrs apmeklētājs pēc vēlēšanās pēc koncerta varētu pieiet pie sava iemīļotā aktiera un palūgt autogrāfu. Turklāt, tā kā pasākums notiek Ikšķilē, vesels atvērums Dziesmu grāmatā tiks atvēlēts tieši informācijai par Ikšķili, pilsētas ievērojamākajām vietām un vēsturei.

Biļetes uz koncertu var iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs spiežot šeit, kā arī pasākuma norises vietā.

Vairāk informācijas:

www.balles.lv

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Ilga Linde 12.08.2017 17:04
Dzirdēju vipi portālā, ka Valžu Liepiņš iznācis no alkohola skapja. Lai patiesi veicas un lai pats sabiedrībai paskaidro kas un kā. Tad jau cilvēki arī noticēs un apmeklēs viņa pasākumus
1 0 atbildēt
Līga Kalāce 12.08.2017 17:02
Tadu nav daudz, kas spej izkepuroties, lai viecas!
1 0 atbildēt
Jans= ar ģimeni būšu koncertā 11.08.2017 16:54
Pilnībā piekrītu, aicinui lai Liepiņš iznāk uz skatuves un sumina publiku un viss būs oki, uzņems ar lieliem aplausiem un enerģētiku!
1 0 atbildēt
Gunita 08.08.2017 21:41
Super esmu par jums priciga Valdi ta turpinat.
1 0 atbildēt
Sirds 08.08.2017 19:30
Valdi, malacis! Uz priekšu!
2 0 atbildēt
Rutas kundze 08.08.2017 16:52
Cienītais, Valdi Liepiņ, iznāciet uz skatuves Ikšķilē arī pats. Lai tauta Jūs redz un atkal atsāk dievināt.
2 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV