Gribu ar tevi! Gribu uz laukiem kopā ar vīru, bet Hosamam diemžēl tikai sēdes un komandējumi...

Attiecību skarbums.
Publicēts: 26.08.2017, Komentāri: 5
Jau vēstījām, ka Saeimas deputāts Hosams Abu Meri un viesnīcu biznesa uzņēmēja Linda Mūrniece šķīra laulību, kuru sabiedrībā uzskatīja teju par paraugsavienību. Tagad bijusī iekšlietu ministre stāsta, kāpēc pieņemts šāds lēmums. Hosams Abu Meri iepriekš tika izteicies, ka notikušajā vairāk vainīgs jūtas pats, bet Mūrniece intervijā žurnālam Una to noliedz, jo bijušais vīrs ne pie kā vainīgs neesot.

"Neviens jau nav vainīgs viens pats. Un nav īsti, par ko vainot," - Mūrniece atklāti izkrata sirdi. Tā kā vīrs darbojies politikā, viņam dažkārt nav atlicis laika kopīgajām ģimenes lietām un sievai, un Lindai ar to bijis grūti samierināties.


"Mūsu lēmums šķirties ir egoistisks, jo viens no mums varētu piekāpties, piemēram, es varētu braukt uz laukiem kopā ar draugiem, bērniem vai viena pati, bet es gribēju braukt ar vīru, jo esmu precējusies. Un to arī pieprasīju – gribu ar tevi! Viņš atbildēja – man ir sēde vai komandējums. Es neatkāpos no tā, ka gribu ar viņu kopā pavadīt vairāk laika, nekā viņš var dot, un viņš neatkāpās no saviem pienākumiem. Neteikšu, ka ir viegli izšķirties, bet tas ir racionāls lēmums," saka Linda.

Pēc šķiršanās abiem esot izdevies saglabāt draudzību, un varbūt bijis vērts pazaudēt vīru, lai iegūtu ļoti labu draugu.

"Pirms tam mūsu draudzība nebija tik tuva. Kad Hosams aktīvi iesaistījās politikā, mūsu attiecības vairs nebija tik labas kā iepriekš un ne tuvu tik labas, kādas tās ir tagad!"

Uz vakariņām ar bijušo vīru viņa tagad īpaši pucējoties, un bijušais pāris daudz vairāk sarunājas. Tāpat Linda pieļauj, ka kādreiz atkal varētu atjaunot romantiskas un intīmas attiecības.

"Noteikti neizslēdzu tādu iespēju. Mēs redzam, ka šis ir veids, kā abiem sakārtot savu galvu. Arī man sevi ir jāizvērtē," kritiski sevi vērtē bijusī politiķe, neslēpjot, ka viņa ir ļoti prasīga pret citiem.
 
"Šo gadu laikā man ir izstrādājušās arī daudz skaidrākas prioritātes. Tāpēc notika tas, kas notika...; jo manas prioritātes bija vīrs, bērni un draugi. Loģiski, ka vīrietim ir citādi. Kad biju politikā, darbs ņēma virsroku, nevarēju tik viegli izkāpt no mašīnas, kurā biju ierauta," atklāj Linda Mūrniece, kuras dzīves vērtības šobrīd esot stipri mainījušās.

Plašāk lasiet žurnālā Una.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Mirdza Pilina 04.09.2017 00:53
It kā sabiedrībā godājami cilvēki, bet viņu laulības dzīves publiskā iztirzāšana - tas ir nožēlojami. (puke)
0 0 atbildēt
Sigurds Graudiņš 31.08.2017 11:33
Bauska NEAIZMIRSĪS MELNĀS Lindas ...VAROŅDARBU ...!
1 0 atbildēt
bijušais 29.08.2017 10:39
Linda vienmēr pārāk daudz grib!
2 0 atbildēt
Milena 28.08.2017 09:06
tiks smuks pāris bija. Interesanti ko nesadalīja, īsti neticās, ka tam hosamu ārzemniekam bija mīļākā kā tautā aktīvi runā
3 1 atbildēt
traki 28.08.2017 09:00
Ta jau ir, ja nav laiks sievai, bet ir milakajai, tad jaskiras...
3 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV