Šarmanto aktrisi Elīnu Dzelmi jaunais vīrs, latviešu miljonārs Valērijs esot mēģinājis nogalināt

Publicēts: 04.09.2017, Komentāri: 12
Raksts pirmoreiz publicēts portālā Pietiek. Baisa informācija par notikumiem miljonāra Maligina ģimenē.

Ja var ticēt, no drošiem avotiem saņemtām ziņām, bijušajai aktrisei un režisora Dž.Dž.Džilindžera kādreizējai dzīvesbiedrei, tagadējai farmācijas uzņēmēja Valērija Maligina jaunajai sievai un viņam piederošā uzņēmuma Silvanols valdes priekšsēdētājai Elīnai Maliginai (Dzelmei) iebildumi ir ne tikai pret „šo valsti”, kaunēšanos no kuras viņa nesen aprakstīja kādā sieviešu žurnālā. Pietiek rīcībā nonākušas ziņas par to, ka jaunajai māksliniecei esot nopietni sācis nepatikt arī viņas jaunais „cukurtētiņš” – pat tik nopietni, ka pret vīru Austrijā esot sākts kriminālprocess par sievas fizisku ietekmēšanu, kaut, iespējams, patiesībā miesas bojājumus no dzīvesbiedres rokas guvis tieši miljonārs.„Ģeniālā māksliniece un uzņēmēja Maligina ir panākusi, ka viņas vīram ir noteikts aizliegums viņai tuvoties, turklāt pret vīru Austrijā ir uzsākts kriminālprocess par jaunās sievas nogalināšanas mēģinājumu, kaut gan faktiski tieši viņa bijusi tā, kas piekāvusi vīru tā, ka tas bija aizlidojis uz Latviju, lai fiksētu viņam nodarītos miesas bojājumus,” – šādu informāciju Pietiek šajās brīvdienās saņēma no droša un iepriekš vienmēr patiesas ziņas snieguša avota.

Divi citi avoti šīs informācijas ticamību ar nebūtiskām korekcijām ir apstiprinājuši, norādot, ka dramatiskie notikumi Austrijā esot norisinājušies aizvadītajā nedēļā Austrijā, Vīnē, ko Elīna Maligina sociālajā tīklā Facebook uzrāda kā savu pašreizējo dzīvesvietu. Pēc Pietiek avotu ziņām, Maligins Latvijā ir atgriezies ceturtdien, savukārt dzīvesbiedre plānojot doties uz viņai netīkamo un kaunu izraisošo Latviju nedēļas sākumā.

„Būs interesanti pavērot, kā abi personāži uzvedīsies publiskajā telpā. Jaunā sieva vēl ir Maliginam piederošā uzņēmuma Silvanols valdes priekšsēdētāja, taču tas droši vien mainīsies jau vistuvākajās dienās. Savukārt Maliginai, kā zināms, ir īpaši jaukas attiecības ar Santas izdevniecības vadītāju Santu Anču, kas nozīmē, ka no attiecīgajiem izdevumiem gaidāms nopietns informatīvs spiediens uz miljonāru. Protams, ja vien jaunajai sievai neizdosies izdabūt kādu lielāku naudu par visa noklusēšanu un iesniegumu atsaukšanu,” situācijas iespējamo attīstību aprakstīja viens no informācijas avotiem.

Elīna Dzelme ar uzņēmēju Valēriju Maliginu apprecējās pirms nepilna gada. Nule žurnālā Santa publicēta viņas intervija, kurā reizē ar atklāsmēm „man ir kauns no savas valsts” un „man nepatīk šī valsts” Elīna Maligina, kā atstāsta portāls TVNET, „priecājas arī par to, ka nav jādomā par iztiku, to atrisina vīra nauda, bet, lai vai kā, galvenais ir dvēseles dziļums, sapratne, ka ir cilvēki, kas ir tikpat traki”.

„Pašlaik māksliniece nevar sūdzēties par savu finansiālo stāvokli, jā, viņai patīk nauda, gluži kā ikvienam no mums. Kaut gan vairāk Elīnai patīk lietas, ko nauda spēj papildināt. Viņai ir viss, kas vajadzīgs, ģimene ir nodrošināta, bet viņa neskraida visu laiku pa veikaliem. Elīna apzinās, ka nauda ir priekšrocība, bet tā nav visa dzīve!” – tā portāls atstāsta bijušās aktrises, pašreizējās mākslinieces intervijā pausto par jauno „cukurtētiņu” un viņa naudas maku.

Pietiek pagaidām nav izdevies sazināties ne ar vienu Maliginu „ģimenes” pārstāvi, lai noskaidrotu viņu viedokli par notikušo un par pašreizējo situāciju.

Red.piez. Kāpēc mēs rakstām par šādām lietām, kas it kā neatbilst mūsu „profilam”? Pavisam vienkārši – tāpēc, ka mums pa īstam un no sirds riebjas cilvēki, kuri brauc (vai ir braukuši) uz Āfriku šaut dzīvniekus un par to vēl publiski lielās. Miljonārs Maligins ir pelnījis visu to, kas ar viņu pašlaik notiek, un vēl vairāk – tostarp arī to, lai par notiekošo uzzinātu iespējami plašs cilvēku loks.

LASIET ARĪ: 60 BILDES: Šarmantās aktrises Elīnas Dzelmes atklātākie kailfoto

Elīna Dzelme ar miljonāru apprecas caurspīdīgā kleitiņā. FOTO

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Luna 09.10.2017 09:34
Geniālā māksliniece un šarmanta sieviete ... tfu! Un vispār - pietiek!
0 0 atbildēt
!!! 07.10.2017 23:40
Vājprāts, par kādu šarmu tiek runāta?! DZELME izskatās pēc slima, slīpēta cilvēka, šīs pieaugušās sievietes izdarības! Drausmīgi! Iztaisījusies pēc vīrieša.Līdzīga Pļavniecei. Izdarības briesmīgas. Vai bērnu nevajag atdot tēvam? Nu tas, ka Maligins tā uzķērās uz viltnieces, nav saprotams.Tā jau var izdarīties vai nu slimi vai kaut ko lietojoši cilvēki.
Domāja,ka nu vecais pazīmēsies ar jaunāku sievišķi, nu un dabūja uz pilnu klapi!
3 0 atbildēt
Zaķe 07.09.2017 02:12
trakie stadionā!
1 0 atbildēt
es 06.09.2017 22:06
PaskatĪjos bildes ar matiem,skaista sieviete,bet ņem sevi izspoko nogriež matus,iztaisās pēc spoka!!!Kā var mīlēt vecu veci,naudu,tā cita lieta,to arī viņa mīl un no bezdarbības un no visas lielās pārpilnības vairs nezin ko ar sevi iesākt.SKUMJI,KA AR PRĀTU NEDRAUDZĒJĀS!
5 0 atbildēt
lamara 06.09.2017 21:47
Nekad šī sieviete nav bijusi šarmanta, drīzāk- sieviete ar kompleksiem, kurus mēģina visādā veidā notušēt!
4 0 atbildēt
Dita Kalniņa 06.09.2017 20:49
Varbūt skaistai un talantīgai ir vērts atrast mīlestību, ne briljantus un biezu maku.
2 0 atbildēt
Inga Kraveca 06.09.2017 20:44
Gina,tieši to arī gribēju rakstīt-kur?..kur?..kur? te šarms???
5 0 atbildēt
Gina Pavelskopfa ( ex - Zaķe ) 06.09.2017 20:43
Vai šo tagad sauc par šarmu/?Šis ir kaut kas šausmīgs.mežonīgs. (puke)
5 1 atbildēt
Ilga Guoģe (Calmane) 06.09.2017 20:42
kas tas-tā IR?dzelme vai maligins?vai Šarms???
5 0 atbildēt
Ausma Kiršbauma /dz.Valaine/ 06.09.2017 20:41
Pretīga bilde, it kā skaitās sieviete....
5 1 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV